TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge weigert megatransfer, Batshuayi naar PL'

1073
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge weigert megatransfer, Batshuayi naar PL'

De zomerse transferperiode draait inmiddels op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland zijn de meeste clubs volop bezig met het zoeken van versterking en het afronden van deals aan inkomende en uitgaande zijde. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks de belangrijkste transfers en opvallendste geruchten in het Transferuurtje.

LEES OOK: Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Jupiler Pro League

Club Brugge realiseerde deze zomer alweer enkele stevige transfers, maar toch lieten ze nog een enorme transfersom liggen. Ondanks zijn piepjonge leeftijd trok Antonio Nusa al de aandacht van twee teams uit de Premier League en een Duitse en Italiaanse topclub. Zij waren zelfs bereid om bedragen tot 25 miljoen euro neer te tellen, maar Club is ervan overtuigd dat het in de toekomst nog meer kan vangen voor het 18-jarige goudhaantje.

Er strijkt mogelijk ook nog een versterking neer in het Jan Breydelstadion, want Club zou de komst van een extra centrale verdediger nog wel zien zitten. Daarvoor zouden ze denken aan Isaak Touré, die op een zijspoor zit bij Marseille en de voorbije dagen ook al aan Anderlecht gelinkt werd.

Touré is echter niet de enige piste die ze bij Club volgen, want ze zouden ook een sterkhouder van Union op hun lijstje hebben staan. Ze zouden namelijk al langer de situatie van Koki Machida op de voet volgen. Er zou zelfs al geïnformeerd zijn nog voor de Brusselaars zijn aankoopoptie gelicht hadden.

Bij Anderlecht mogen we naast de komst van een centrale verdediger vooral nog uitgaande transfers verwachten. Zo lijkt Kristian Arnstad tijdelijk zijn geluk elders te gaan beproeven, want de jonge Noor heeft nog weinig uitzicht op speelminuten. KV Kortrijk zou daarvan willen profiteren om hem te huren.

Of dat ook zal lukken, is echter de vraag. Arnstad zou immers liever naar het buitenland verhuizen. Wie wel de overstap van Anderlecht naar KVK wil maken, is Marco Kana. Ook de 20-jarige mag op huurbasis vertrekken om meer speeltijd te verzamelen.

Paars-Wit staat echter ook nog open voor opportuniteiten en op dat vlak hengelde Jesper Fredberg naar een opmerkelijke deal. Anderlecht zou immers geïnformeerd hebben naar Kapit Djoco, een 27-jarige targetspits van de Franse tweedekasser Bastia. Die was echter niet bereid om mee te werken aan een transfer.

Het lijkt erop dat KRC Genk alsnog afscheid zal moeten nemen van Mike Trésor. De assistkoning zou donderdag al niet meer in actie komen omdat hij op het punt staat om een transfer naar Burnley af te ronden. Trésor zou zelf al een persoonlijk akkoord hebben met de club van Vincent Kompany, die hem voor een seizoen zou huren. Daarna zouden ze hem voor 18 à 21 miljoen euro definitief overnemen.

Ook bij Antwerp noteren we nog een vertrekker vlak voor het Europese duel met AEK. De Great Old zal niet meer kunnen rekenen op Christopher Scott, die na een ontgoochelend jaar alweer eieren voor zijn geld kiest. De jonge Duitser keert terug naar zijn thuisland en zal er bij Hannover aan de slag gaan.

Buitenland

Michy Batshuayi staat op het punt om nog een verrassende transfer te maken, want de Rode Duivel gaat opnieuw aan de slag in de Premier League. Hij zou immers Fenerbahçe nog verruilen voor Nottingham Forest, waar zijn medische proeven al ingepland staan.

Bij FC Barcelona noteren we ook nog een grote transferverrassing, want daar zou Ansu Fati alsnog kunnen vertrekken. De jonge flankaanvaller moet nog steeds vrede nemen met een bijrol en de Premier League lonkt naar hem. Met name Tottenham en Chelsea zouden kandidaten zijn om hem binnen te halen.

Ook voor Wout Faes lonkt misschien nog een verrassende transfer. De Rode Duivel staat op het verlanglijstje van Tottenham, dat voorlopig echter nog niet in actie schiet. Daar zou pas verandering in komen als de overbodige Eric Dier nog zou vertrekken.

Zal Nusa het Brugse transferrecord in de toekomst breken?

Meest recent

Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

26
26
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

44
44
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

73
73
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

36
36
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

95
95
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

136
136
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

67
67
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

39
39
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

166
166
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

84
84
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

155
155
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

183
183
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

45
45
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

71
71
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

354
354
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

252
252
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

203
203
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

953
953
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

379
379
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

155
155
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

201
201
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

99
99
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

230
230
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

280
280
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

651
651

Meer sportnieuws