TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge weigert megatransfer, Batshuayi naar PL'

1073
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge weigert megatransfer, Batshuayi naar PL'

De zomerse transferperiode draait inmiddels op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland zijn de meeste clubs volop bezig met het zoeken van versterking en het afronden van deals aan inkomende en uitgaande zijde. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks de belangrijkste transfers en opvallendste geruchten in het Transferuurtje.

LEES OOK: Adedeji-Sternberg doet opvallend boekje open over Club-soap

Jupiler Pro League

Club Brugge realiseerde deze zomer alweer enkele stevige transfers, maar toch lieten ze nog een enorme transfersom liggen. Ondanks zijn piepjonge leeftijd trok Antonio Nusa al de aandacht van twee teams uit de Premier League en een Duitse en Italiaanse topclub. Zij waren zelfs bereid om bedragen tot 25 miljoen euro neer te tellen, maar Club is ervan overtuigd dat het in de toekomst nog meer kan vangen voor het 18-jarige goudhaantje.

Er strijkt mogelijk ook nog een versterking neer in het Jan Breydelstadion, want Club zou de komst van een extra centrale verdediger nog wel zien zitten. Daarvoor zouden ze denken aan Isaak Touré, die op een zijspoor zit bij Marseille en de voorbije dagen ook al aan Anderlecht gelinkt werd.

Touré is echter niet de enige piste die ze bij Club volgen, want ze zouden ook een sterkhouder van Union op hun lijstje hebben staan. Ze zouden namelijk al langer de situatie van Koki Machida op de voet volgen. Er zou zelfs al geïnformeerd zijn nog voor de Brusselaars zijn aankoopoptie gelicht hadden.

Bij Anderlecht mogen we naast de komst van een centrale verdediger vooral nog uitgaande transfers verwachten. Zo lijkt Kristian Arnstad tijdelijk zijn geluk elders te gaan beproeven, want de jonge Noor heeft nog weinig uitzicht op speelminuten. KV Kortrijk zou daarvan willen profiteren om hem te huren.

Of dat ook zal lukken, is echter de vraag. Arnstad zou immers liever naar het buitenland verhuizen. Wie wel de overstap van Anderlecht naar KVK wil maken, is Marco Kana. Ook de 20-jarige mag op huurbasis vertrekken om meer speeltijd te verzamelen.

Paars-Wit staat echter ook nog open voor opportuniteiten en op dat vlak hengelde Jesper Fredberg naar een opmerkelijke deal. Anderlecht zou immers geïnformeerd hebben naar Kapit Djoco, een 27-jarige targetspits van de Franse tweedekasser Bastia. Die was echter niet bereid om mee te werken aan een transfer.

Het lijkt erop dat KRC Genk alsnog afscheid zal moeten nemen van Mike Trésor. De assistkoning zou donderdag al niet meer in actie komen omdat hij op het punt staat om een transfer naar Burnley af te ronden. Trésor zou zelf al een persoonlijk akkoord hebben met de club van Vincent Kompany, die hem voor een seizoen zou huren. Daarna zouden ze hem voor 18 à 21 miljoen euro definitief overnemen.

Ook bij Antwerp noteren we nog een vertrekker vlak voor het Europese duel met AEK. De Great Old zal niet meer kunnen rekenen op Christopher Scott, die na een ontgoochelend jaar alweer eieren voor zijn geld kiest. De jonge Duitser keert terug naar zijn thuisland en zal er bij Hannover aan de slag gaan.

Buitenland

Michy Batshuayi staat op het punt om nog een verrassende transfer te maken, want de Rode Duivel gaat opnieuw aan de slag in de Premier League. Hij zou immers Fenerbahçe nog verruilen voor Nottingham Forest, waar zijn medische proeven al ingepland staan.

Bij FC Barcelona noteren we ook nog een grote transferverrassing, want daar zou Ansu Fati alsnog kunnen vertrekken. De jonge flankaanvaller moet nog steeds vrede nemen met een bijrol en de Premier League lonkt naar hem. Met name Tottenham en Chelsea zouden kandidaten zijn om hem binnen te halen.

Ook voor Wout Faes lonkt misschien nog een verrassende transfer. De Rode Duivel staat op het verlanglijstje van Tottenham, dat voorlopig echter nog niet in actie schiet. Daar zou pas verandering in komen als de overbodige Eric Dier nog zou vertrekken.

Zal Nusa het Brugse transferrecord in de toekomst breken?

Meest recent

Nainggolan op de bank: Stijnen haalt stevig uit

De voorbije seizoenen was Patro Eisden nog een vaste waarde in de strijd om de play-offs in de ...

3
3
Adedeji-Sternberg doet opvallend boekje open over Club-soap

KRC Genk slaagde er zondag als eerste in om dit seizoen AA Gent punten te ontfutselen. Vooral ...

12
12
Napoli kan weer winnen: De Bruyne krijgt enorme lof

Bij Napoli slaakten ze zondag een zucht van opluchting. Na een nul op zes in de Serie A én ...

16
16
Sassuolo-Belgen stunten tegen Juve, nipte zege Godts en PSG

Er werd zondagavond ook nog in het buitenland gevoetbald. Daar boekte invaller Mika Godts met PSG ...

20
20
Essvee trekt verrassende conclusie na eerste nederlaag

Er stond zondagnamiddag nog een duel op het programma tussen twee van de revelaties van het ...

41
41
Eerste trainersontslag JPL? "Trainer is verantwoordelijk..."

Na zes speeldagen oogt de situatie bij enkele teams in de Jupiler Pro League stilaan zeer precair. ...

141
141
Club ziet transfer eindelijk renderen: "Heb het nu begrepen"

Club Brugge heeft zondagmiddag zijn opdracht tegen Antwerp tot een goed einde gebracht, want de ...

157
157
Vierde nederlaag op rij voor Patro na dolle slotfase

De slotwedstrijd van de vijfde speeldag in de Challenger Pro League heeft nog een opmerkelijk ...

100
100
Kortrijk nog steeds puntenloos na pandoering in kelderkraker

Na zes speeldagen blijft KV Kortrijk als enige puntenloos in de Jupiler Pro League. De Kerels kregen ...

89
89
Leko velt oordeel over prestatie van Club Brugge

Club Brugge won verdiend met 3-1 van Royal Antwerp FC. Het is echter ook duidelijk dat er nog veel ...

233
233
Charleroi blijft verrassen en zegeviert aan de Gaverbeek

Sporting Charleroi en Zulte Waregem waren goed begonnen aan het seizoen. De twee stonden vanavond ...

31
31
‘Nieuwe Coucke-ramp al in de maak bij Anderlecht’

Anderlecht gaf deze zomer opnieuw bijna dertig miljoen euro uit. De zuinige zege bij KV Mechelen ...

563
563
De Mil looft zijn ploeg: "Dat was top"

AA Gent pakte een punt op het veld van KRC Genk. Alweer een correcte prestatie van de Buffalo's, die ...

133
133
Haaland krijgt Old Trafford stil, Kompany dankt Kane

In de Bundesliga ging Bayern München op bezoek bij Elversberg. In de Premier League stond de ...

52
52
Thorup scherp: "Dat was onacceptabel"

Alwéér puntenverlies voor KRC Genk. De Limburgers speelden 1-1 tegen AA Gent. Daar kan ...

436
436
Drama bij Union: Mac Allister maandenlang buiten strijd

Union SG boekte zaterdagavond een ruime 5-0-overwinning tegen Lommel SK. Maar voor die overwinning ...

149
149
Barça niet te stuiten: Yamal en co pakken 15 op 15

Er staat dit seizoen geen maat op FC Barcelona. De troepen van coach Hansi Flick boekten ...

47
47
Nieuwkomer imponeert bij Club: Joaquin Seys zwaait met lof

Club Brugge heeft de nederlaag tegen Aston Villa op gepaste wijze doorgespoeld. De titelverdediger ...

287
287
AA Gent is maximum kwijt: KRC Genk schiet wakker na rust

AA Gent is als laatste ploeg uit de Jupiler Pro League het maximum van de punten kwijt. De Buffalo's ...

136
136
De Cuyper assisteert bij pandoering; nieuwe afgang El Ouahdi en co

Maxim De Cuyper zal zich binnen een dikke week in bloedvorm melden bij de Rode Duivels. Zondag was ...

124
124
Frustratie borrelt op bij Antwerp: "Waren aan het slapen"

Antwerp FC is er niet in geslaagd om net als vorig seizoen te gaan stunten op het veld van Club ...

335
335
Nachtmerrie-week Sommer: Leko en spelers spreken klare taal

Yann Sommer heeft een week om heel snel te vergeten achter de rug. Het sluitstuk van Club Brugge ...

313
313
Club-publiek klaar met één speler: keihard verdict Verheyen

Club Brugge heeft zich op gepaste wijze herpakt na de Europese slipper tegen Aston Villa. ...

1098
1098
"Weddenschap verloren?" - Nieuwe look Vermant maakt tongen los

Club Brugge kruist zondagmiddag de degens met Antwerp FC. Voor de gelegenheid verraste coach Ivan ...

353
353
'Sibierski zit niet stil: eerste wintertarget al bepaald'

Antoine Sibierski heeft een drukke eerste transferperiode achter de rug als sportieve baas bij RSC ...

608
608

Meer sportnieuws