TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge weigert megatransfer, Batshuayi naar PL'

1073
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge weigert megatransfer, Batshuayi naar PL'

De zomerse transferperiode draait inmiddels op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland zijn de meeste clubs volop bezig met het zoeken van versterking en het afronden van deals aan inkomende en uitgaande zijde. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks de belangrijkste transfers en opvallendste geruchten in het Transferuurtje.

LEES OOK: Club Brugge-pion wil meer: "Hopelijk nog meer in de basis"

Jupiler Pro League

Club Brugge realiseerde deze zomer alweer enkele stevige transfers, maar toch lieten ze nog een enorme transfersom liggen. Ondanks zijn piepjonge leeftijd trok Antonio Nusa al de aandacht van twee teams uit de Premier League en een Duitse en Italiaanse topclub. Zij waren zelfs bereid om bedragen tot 25 miljoen euro neer te tellen, maar Club is ervan overtuigd dat het in de toekomst nog meer kan vangen voor het 18-jarige goudhaantje.

Er strijkt mogelijk ook nog een versterking neer in het Jan Breydelstadion, want Club zou de komst van een extra centrale verdediger nog wel zien zitten. Daarvoor zouden ze denken aan Isaak Touré, die op een zijspoor zit bij Marseille en de voorbije dagen ook al aan Anderlecht gelinkt werd.

Touré is echter niet de enige piste die ze bij Club volgen, want ze zouden ook een sterkhouder van Union op hun lijstje hebben staan. Ze zouden namelijk al langer de situatie van Koki Machida op de voet volgen. Er zou zelfs al geïnformeerd zijn nog voor de Brusselaars zijn aankoopoptie gelicht hadden.

Bij Anderlecht mogen we naast de komst van een centrale verdediger vooral nog uitgaande transfers verwachten. Zo lijkt Kristian Arnstad tijdelijk zijn geluk elders te gaan beproeven, want de jonge Noor heeft nog weinig uitzicht op speelminuten. KV Kortrijk zou daarvan willen profiteren om hem te huren.

Of dat ook zal lukken, is echter de vraag. Arnstad zou immers liever naar het buitenland verhuizen. Wie wel de overstap van Anderlecht naar KVK wil maken, is Marco Kana. Ook de 20-jarige mag op huurbasis vertrekken om meer speeltijd te verzamelen.

Paars-Wit staat echter ook nog open voor opportuniteiten en op dat vlak hengelde Jesper Fredberg naar een opmerkelijke deal. Anderlecht zou immers geïnformeerd hebben naar Kapit Djoco, een 27-jarige targetspits van de Franse tweedekasser Bastia. Die was echter niet bereid om mee te werken aan een transfer.

Het lijkt erop dat KRC Genk alsnog afscheid zal moeten nemen van Mike Trésor. De assistkoning zou donderdag al niet meer in actie komen omdat hij op het punt staat om een transfer naar Burnley af te ronden. Trésor zou zelf al een persoonlijk akkoord hebben met de club van Vincent Kompany, die hem voor een seizoen zou huren. Daarna zouden ze hem voor 18 à 21 miljoen euro definitief overnemen.

Ook bij Antwerp noteren we nog een vertrekker vlak voor het Europese duel met AEK. De Great Old zal niet meer kunnen rekenen op Christopher Scott, die na een ontgoochelend jaar alweer eieren voor zijn geld kiest. De jonge Duitser keert terug naar zijn thuisland en zal er bij Hannover aan de slag gaan.

Buitenland

Michy Batshuayi staat op het punt om nog een verrassende transfer te maken, want de Rode Duivel gaat opnieuw aan de slag in de Premier League. Hij zou immers Fenerbahçe nog verruilen voor Nottingham Forest, waar zijn medische proeven al ingepland staan.

Bij FC Barcelona noteren we ook nog een grote transferverrassing, want daar zou Ansu Fati alsnog kunnen vertrekken. De jonge flankaanvaller moet nog steeds vrede nemen met een bijrol en de Premier League lonkt naar hem. Met name Tottenham en Chelsea zouden kandidaten zijn om hem binnen te halen.

Ook voor Wout Faes lonkt misschien nog een verrassende transfer. De Rode Duivel staat op het verlanglijstje van Tottenham, dat voorlopig echter nog niet in actie schiet. Daar zou pas verandering in komen als de overbodige Eric Dier nog zou vertrekken.

Zal Nusa het Brugse transferrecord in de toekomst breken?

Meest recent

Romario verdedigt Ronaldo: "Loop naar de maan!"

Romário heeft zich uitgesproken over de rel rond Cristiano Ronaldo en bondscoach Jorge Jesus. ...

24
24
Euvrard ziet nieuwe JPL-uitblinker: "Kwaliteit!"

Standard speelt namiddag de Waalse derby tegen Sporting Charleroi. De Rouches staan al zeven punten ...

16
16
Kompany heeft duidelijke boodschap na blunder Neuer

Bayern München speelde 2-2 op het veld van FC Augsburg. Dat was een tegenvaller en dat kwam ook ...

43
43
De Bruyne schittert met twee goals, Godts basispion

Vanavond stonden nog een aantal interessante matchen op het programma in het buitenland. Zo kwamen ...

44
44
AA Gent blijft doorstomen: ook Essevee gaat voor de bijl

Rik De Mil en co zijn het verliezen helemaal verleerd bij AA Gent. De Buffalo's wonnen nu ook aan de ...

41
41
Racing Genk dankt Heymans in zege tegen hulpeloze Kerels

KV Kortrijk heeft dan wel een nieuwe coach, de pijnpunten werden in een dol Genks openingskwartier ...

26
26
Haalt RSCA kampioenenmaker terug als coach?

Cheikhou Kouyaté heeft zijn schoenen aan de haak gehangen. De ex-speler van RSC Anderlecht ...

154
154
Beerschot doet Kiel ontploffen na knotsgek spektakel

De Mannekes wilden na een sterke reeks opnieuw naast Dender aan kop van de Challenger Pro League ...

134
134
Club Brugge-pion wil meer: "Hopelijk nog meer in de basis"

Club Brugge won gemakkelijk met 1-4 op het veld van La Louvière. Jorne Spileers en Jan ...

97
97
Zorgen bij Club Brugge om blessure Forbs: Leko geeft update

Club Brugge won eenvoudig met 1-4 op het veld van La Louvière. Een grote tegenvaller was dat ...

166
166
Cercle Brugge likt zijn wonden: "Dit is een mokerslag"

Cercle Brugge leek na 85 minuten op weg naar een verdiende zege tegen een zwak RSC Anderlecht. Maar ...

82
82
Tottenham krijgt Old Trafford stil, Barça onklopbaar

In de vroege avond stonden er heel wat interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

34
34
Euvrard looft aanwinst: "Gaf zijn visitekaartje af"

Standard speelt zondag voor gesloten deuren de Waalse derby tegen Sporting Charleroi. Vincent ...

50
50
Geen roest bij Club: landskampioen flitst voorbij moedige Wolven

Er zit voorlopig geen roest op de vormcurve van Club Brugge na de interlandbreak. Blauw-Zwart ...

81
81
Boskamp ziet probleem bij JPL-topclub: "Wat is er loos?"

Johan Boskamp volgt het Belgische voetbal op de voet voor Het Belang van Limburg. De voormalige ...

51
51
Bruno verklaart: "Daarom spelen Stroeykens en Bertaccini"

Anderlecht won met 1-2 op het veld van Cercle Brugge. De Brusselaars kwamen héél goed ...

454
454
Club Brugge met voorsprong rust in: "Onze grote man"

Club Brugge heeft zijn eerste 45 minuten achter de rug liggen op het veld van La Louvière. ...

102
102
Thorup aan zet: toptalent KRC Genk wacht op zijn kans

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen. De club mag dan weliswaar meer en meer op ...

94
94
Anderlecht komt goed weg: "Dit was krankzinnig"

RSC Anderlecht heeft met 1-2 gewonnen van Cercle Brugge. Dat was echter compleet onverdiend. Toch ...

173
173
CPL zindert: Lierse herademt, ongezien Hasselts spektakelstuk

De Challenger Pro League zorgde deze namiddag opnieuw voor heel wat spektakel. Lierse hoopte op ...

89
89
De Cuyper met goal matchwinnaar, Chelsea haalt uit

Om 16u begonnen er vier matchen in de Premier League. Onder meer Chelsea en Aston Villa moesten aan ...

68
68
Anderlecht ontsnapt op Jan Breydel met perfecte hold-up

Een dramatisch Anderlecht is deze namiddag enorm goed weggekomen op Jan Breydel. De Vereniging stond ...

172
172
Gigantische blunder Neuer zorgt voor puntenverlies Bayern

In de Bundesliga was het namiddag uitkijken naar de prestatie van Bayern München op het veld ...

36
36
Leko maakt één wissel bekend in basisploeg Club Brugge

Club Brugge neemt het om 18u15 op tegen La Louvière. Een partij die de landskampioen altijd ...

118
118
Dramatisch Anderlecht in Brugge, één speler krijgt volle laag

RSC Anderlecht is om 16u begonnen aan zijn match op het veld van Cercle Brugge. De eerste 45 minuten ...

169
169

Meer sportnieuws