TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge weigert megatransfer, Batshuayi naar PL'

1073
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge weigert megatransfer, Batshuayi naar PL'

De zomerse transferperiode draait inmiddels op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland zijn de meeste clubs volop bezig met het zoeken van versterking en het afronden van deals aan inkomende en uitgaande zijde. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks de belangrijkste transfers en opvallendste geruchten in het Transferuurtje.

LEES OOK: Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Jupiler Pro League

Club Brugge realiseerde deze zomer alweer enkele stevige transfers, maar toch lieten ze nog een enorme transfersom liggen. Ondanks zijn piepjonge leeftijd trok Antonio Nusa al de aandacht van twee teams uit de Premier League en een Duitse en Italiaanse topclub. Zij waren zelfs bereid om bedragen tot 25 miljoen euro neer te tellen, maar Club is ervan overtuigd dat het in de toekomst nog meer kan vangen voor het 18-jarige goudhaantje.

Er strijkt mogelijk ook nog een versterking neer in het Jan Breydelstadion, want Club zou de komst van een extra centrale verdediger nog wel zien zitten. Daarvoor zouden ze denken aan Isaak Touré, die op een zijspoor zit bij Marseille en de voorbije dagen ook al aan Anderlecht gelinkt werd.

Touré is echter niet de enige piste die ze bij Club volgen, want ze zouden ook een sterkhouder van Union op hun lijstje hebben staan. Ze zouden namelijk al langer de situatie van Koki Machida op de voet volgen. Er zou zelfs al geïnformeerd zijn nog voor de Brusselaars zijn aankoopoptie gelicht hadden.

Bij Anderlecht mogen we naast de komst van een centrale verdediger vooral nog uitgaande transfers verwachten. Zo lijkt Kristian Arnstad tijdelijk zijn geluk elders te gaan beproeven, want de jonge Noor heeft nog weinig uitzicht op speelminuten. KV Kortrijk zou daarvan willen profiteren om hem te huren.

Of dat ook zal lukken, is echter de vraag. Arnstad zou immers liever naar het buitenland verhuizen. Wie wel de overstap van Anderlecht naar KVK wil maken, is Marco Kana. Ook de 20-jarige mag op huurbasis vertrekken om meer speeltijd te verzamelen.

Paars-Wit staat echter ook nog open voor opportuniteiten en op dat vlak hengelde Jesper Fredberg naar een opmerkelijke deal. Anderlecht zou immers geïnformeerd hebben naar Kapit Djoco, een 27-jarige targetspits van de Franse tweedekasser Bastia. Die was echter niet bereid om mee te werken aan een transfer.

Het lijkt erop dat KRC Genk alsnog afscheid zal moeten nemen van Mike Trésor. De assistkoning zou donderdag al niet meer in actie komen omdat hij op het punt staat om een transfer naar Burnley af te ronden. Trésor zou zelf al een persoonlijk akkoord hebben met de club van Vincent Kompany, die hem voor een seizoen zou huren. Daarna zouden ze hem voor 18 à 21 miljoen euro definitief overnemen.

Ook bij Antwerp noteren we nog een vertrekker vlak voor het Europese duel met AEK. De Great Old zal niet meer kunnen rekenen op Christopher Scott, die na een ontgoochelend jaar alweer eieren voor zijn geld kiest. De jonge Duitser keert terug naar zijn thuisland en zal er bij Hannover aan de slag gaan.

Buitenland

Michy Batshuayi staat op het punt om nog een verrassende transfer te maken, want de Rode Duivel gaat opnieuw aan de slag in de Premier League. Hij zou immers Fenerbahçe nog verruilen voor Nottingham Forest, waar zijn medische proeven al ingepland staan.

Bij FC Barcelona noteren we ook nog een grote transferverrassing, want daar zou Ansu Fati alsnog kunnen vertrekken. De jonge flankaanvaller moet nog steeds vrede nemen met een bijrol en de Premier League lonkt naar hem. Met name Tottenham en Chelsea zouden kandidaten zijn om hem binnen te halen.

Ook voor Wout Faes lonkt misschien nog een verrassende transfer. De Rode Duivel staat op het verlanglijstje van Tottenham, dat voorlopig echter nog niet in actie schiet. Daar zou pas verandering in komen als de overbodige Eric Dier nog zou vertrekken.

Zal Nusa het Brugse transferrecord in de toekomst breken?

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

77
77
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

210
210
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

145
145
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

164
164
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

43
43
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

232
232
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

84
84
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

30
30
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

28
28
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

32
32
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

30
30
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

101
101
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

94
94
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

53
53
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

36
36
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

26
26
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

37
37
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

126
126
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

50
50
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

267
267
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

110
110
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

214
214
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

85
85
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

81
81

Meer sportnieuws