Castagne heeft transfer naar Premier League helemaal beet

door
Castagne heeft transfer naar Premier League helemaal beet

Timothy Castagne was een van de Rode Duivels die nog op zoek was naar een nieuwe club deze transferperiode. Onze landgenoot zakte het afgelopen seizoen met Leicester City naar de Championship, maar gaat nu opnieuw aan de slag in de Premier League.

Nadat hij er zijn jeugdopleiding voltooide, brak de rechtsback destijds door bij KRC Genk. Daar groeide hij ook uit tot een vaste sterkhouder. Zijn prestaties in de Cegeka Arena werden in 2017 beloond met een fraaie transfer naar Atalanta. In Bergamo zou hij uiteindelijk bijna 100 wedstrijden afwerken, alvorens Castagne de stap naar de Premier League zette.

Zo tekende de Rode Duivel in 2020 bij Leicester City. Ook daar liet hij geregeld mooie dingen zien en ondertussen groeide de rechtsback ook uit tot een vaste waarde in de selectie van de nationale ploeg. Maar de Foxes kwamen vorig seizoen bijzonder tegenvallend voor de dag. Dat leidde uiteindelijk tot degradatie naar de Championship.

Al snel werd echter duidelijk dat Castagne niet zou mee zakken naar de tweede divisie. In de voorbije weken werd hij dan ook gelinkt aan verschillende andere ploegen, onder meer Arsenal FC en Juventus passeerden de revue. Maar de 27-jarige heeft inmiddels een andere ploeg gevonden.

LEES OOK: Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

Fulham FC

Castagne gaat aan de slag bij Fulham FC, de huidige nummer twaalf over het Kanaal. De transfer hing in de lucht en is nu ook in kannen en kruiken. Castagne zet zijn krabbel onder een overeenkomst voor vier seizoenen in Craven Cottage.

"De transferperiode duurde erg lang en ik ben dan ook opgelucht hier te zijn. Ik sprak reeds met de coach en wil hier nu zo snel mogelijk trainen en spelen", klinkt het in een eerste reactie.

Mooie nieuwe club?

Meest recent

Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

1
1
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

4
4
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

32
32
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

11
11
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

356
356
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

138
138
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

126
126
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

61
61
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

72
72
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

41
41
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

71
71
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

502
502
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

115
115
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

272
272
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

39
39
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

539
539
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

252
252
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

70
70
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

135
135
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

72
72
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

384
384
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

342
342
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

113
113
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

218
218
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

276
276

Meer sportnieuws