Castagne heeft transfer naar Premier League helemaal beet

door
Castagne heeft transfer naar Premier League helemaal beet

Timothy Castagne was een van de Rode Duivels die nog op zoek was naar een nieuwe club deze transferperiode. Onze landgenoot zakte het afgelopen seizoen met Leicester City naar de Championship, maar gaat nu opnieuw aan de slag in de Premier League.

Nadat hij er zijn jeugdopleiding voltooide, brak de rechtsback destijds door bij KRC Genk. Daar groeide hij ook uit tot een vaste sterkhouder. Zijn prestaties in de Cegeka Arena werden in 2017 beloond met een fraaie transfer naar Atalanta. In Bergamo zou hij uiteindelijk bijna 100 wedstrijden afwerken, alvorens Castagne de stap naar de Premier League zette.

Zo tekende de Rode Duivel in 2020 bij Leicester City. Ook daar liet hij geregeld mooie dingen zien en ondertussen groeide de rechtsback ook uit tot een vaste waarde in de selectie van de nationale ploeg. Maar de Foxes kwamen vorig seizoen bijzonder tegenvallend voor de dag. Dat leidde uiteindelijk tot degradatie naar de Championship.

Al snel werd echter duidelijk dat Castagne niet zou mee zakken naar de tweede divisie. In de voorbije weken werd hij dan ook gelinkt aan verschillende andere ploegen, onder meer Arsenal FC en Juventus passeerden de revue. Maar de 27-jarige heeft inmiddels een andere ploeg gevonden.

Fulham FC

Castagne gaat aan de slag bij Fulham FC, de huidige nummer twaalf over het Kanaal. De transfer hing in de lucht en is nu ook in kannen en kruiken. Castagne zet zijn krabbel onder een overeenkomst voor vier seizoenen in Craven Cottage.

"De transferperiode duurde erg lang en ik ben dan ook opgelucht hier te zijn. Ik sprak reeds met de coach en wil hier nu zo snel mogelijk trainen en spelen", klinkt het in een eerste reactie.

Mooie nieuwe club?

Meest recent

Club Brugge incasseert mokerslag: sterkhouder valt uit

Club Brugge won zondag de zogenaamde Slag om Vlaanderen tegen AA Gent, waar Rik De Mil de vele ...

200
200
Pro League neemt risico: Belgisch voetbal van de buis?

De soap omtrent de tv-rechten nadert zijn ontknoping. Althans tijdelijk, want een definitieve ...

176
176
Janssen speelt open kaart: van Antwerp naar Anderlecht?

Antwerp leek zondag op weg naar een vierde opeenvolgende zege, maar tegen RSC Anderlecht bleef het ...

357
357
'Leko luistert: Verhaeghe stelt veto bij Club Brugge'

In een meer dan ooit beladen Slag om Vlaanderen trok Club Brugge zondag aan het langste eind. Met ...

477
477
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

760
760
Napoli pakt supercoppa: Lukaku en co vieren na vroeg kerstcadeau

Vlak voor de jaarwissel heeft SSC Napoli nog een mooie prijs aan het palmares toegevoegd. De ...

54
54
Hayen op wenken verdiend: versterking onderweg in Genk

KRC Genk heeft een nieuwe hoofdtrainer beet. Exact een week na het ontslag van Thorsten Fink, ...

895
895
Africa Cup: Broos wint meteen, viering Zambia gaat viraal

In Marokko wordt momenteel de Africa Cup of Nations afgewerkt. Maandag kwamen alvast twee Belgische ...

160
160
Overmars bezorgt Antwerp nieuwe toptransfer: "Heer en meester"

Een overwinning behalen tegen RSC Anderlecht zat er zondagavond net niet in, maar dat neemt geen ...

567
567
Strijdbijl begraven? Opvallend onderonsje na Club-Gent

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van KAA Gent. Rond die wedstrijd hing dit keer wel een ...

372
372
Italië davert: pakt De Ketelaere snel zijn koffers?

In Italië zijn ze niet bang dat Charles De Ketelaere faalt—ze zijn bang dat ze hem ...

388
388
'Renard keert kar: toptarget Anderlecht lekt uit'

Ondanks de kritiek aan Olivier Renard zijn adres hadden heel wat zomeraanwinsten een flink aandeel ...

611
611
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

395
395
Done deal: KRC Genk stelt Hayen voor als hoofdcoach

De kogel is door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Dat maakten de ...

368
368
'Winteroffensief in Brugge: exacte plannen Club onthuld'

Na het ontslag van Nicky Hayen wonden Bart Verhaeghe en Dévy Rigaux er geen doekjes om dat ...

551
551
Penaltyklucht in Antwerp-Anderlecht: Lardot velt verdict

Met een 2-2 gelijkspel hielden Antwerp en RSC Anderlecht mekaar zondag in evenwicht. Met dank aan ...

415
415
'Witte rook in Genk: De Condé hakt trainersknoop door'

Het ontslag van Thorsten Fink bracht voorlopig nog geen soelaas bij KRC Genk, dat ook in Charleroi ...

932
932
Club Brugge-bestuur kampt met grote vraagtekens na KAA Gent

Club Brugge won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch zijn er nog heel wat twijfels bij ...

438
438
Anderlecht in vieze papieren: “Kunnen ze het vergeten”

RSC Anderlecht staat op een vierde plek in het klassement en moet STVV, Club Brugge en Union SG voor ...

438
438
Vanhaezebrouck verbaast: "Doodgeërgerd aan Vanaken"

Club Brugge won afgelopen speeldag de beladen Slag om Vlaanderen tegen KAA Gent. Door de overstap ...

461
461
'Belgische clubs komen met masterplan tégen DAZN'

De situatie met DAZN en de Pro League heeft gigantische gevolgen voor de Belgische clubs. Financieel ...

1244
1244
Viktor Verhulst onthult 'bizarre connectie' met Ronaldo

Viktor Verhulst en Cristiano Ronaldo in één zin, wie had dat ooit gedacht? De zoon van ...

30
30
Boeckx vloekt op struikelblok Andelecht: “Onverklaarbaar”

RSC Anderlecht hoopt dit seizoen weer mee voor de prijzen te spelen, maar de resultaten zijn nog te ...

260
260
Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

463
463
Antwerp én Anderlecht bestolen? “Snap er niets van”

Het 2-2 gelijkspel tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht wordt daags na de topper nog fel ...

232
232

Meer sportnieuws