'Saelemaekers geeft jawoord: dit wordt zijn nieuwe club'

699 stemmen
'Saelemaekers geeft jawoord: dit wordt zijn nieuwe club'

In de meeste landen sluit de transfermarkt donderdagavond zijn deuren en dat betekent dat de komende dagen enkele Belgen nog snel een nieuwe club zullen moeten vinden. Onder meer Alexis Saelemaekers gaat nog een transfer maken, want de rechterflankspeler werd bij AC Milan op een zijspoor gezet.

LEES OOK: De Bruyne helpt Napoli naar UCL, Juve in grote problemen

Serie A

In afwachting van een transfer werd hij bij de Rossoneri in de eerste twee competitiewedstrijden niet meer opgenomen in de kern en nu lijkt er ook een oplossing uit de bus te rollen. De voorbije weken leek Saelemaekers eerst nog op weg naar Real Betis, maar nu zou hij uiteindelijk toch in de Serie A blijven.

Sky Sport Italia en enkele andere Italiaanse bronnen melden immers dat Saelemaekers zijn jawoord gegeven heeft aan Bologna. De transfer zou nog in de loop van maandag afgerond kunnen worden. Het zal gaan om een uitleenbeurt, maar of die gepaard gaat met een aankoopoptie of -verplichting moet nog blijken.

Saelemaekers komt oude bekenden tegen

Bologna begon aan het seizoen in de Serie A met een één op zes, na een nederlaag tegen Milan en een gelijkspel tegen Juventus. Saelemaekers wordt de zesde Belg die het shirt van de traditieclub zal aantrekken, na eerder Stéphane Demol (1988-89), Luis Oliveira (2000-01), Gaby Mudingayi (2008-12), Jean-François Gillet (2011-12) en Arthur Theate (2021-22). Hij zal er ook enkele oude bekenden van het Belgische voetbal tegenkomen, want Bologna heeft momenteel ook Jhon Lucumi (ex-Genk), Oussama El Azzouzi (ex-Union) en Joshua Zirkzee (ex-Anderlecht) onder contract.

Goede keuze van Saelemaekers?

Meest recent

'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

49
49
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

279
279
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

140
140
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

292
292
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

121
121
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

92
92
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

305
305
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

34
34
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

419
419
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

81
81
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

283
283
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

514
514
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

63
63
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

210
210
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

105
105
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

344
344
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

555
555
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

436
436
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

186
186
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

93
93
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

430
430
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

103
103
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

222
222
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

519
519
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

146
146

Meer sportnieuws