'Saelemaekers geeft jawoord: dit wordt zijn nieuwe club'

door
'Saelemaekers geeft jawoord: dit wordt zijn nieuwe club'

In de meeste landen sluit de transfermarkt donderdagavond zijn deuren en dat betekent dat de komende dagen enkele Belgen nog snel een nieuwe club zullen moeten vinden. Onder meer Alexis Saelemaekers gaat nog een transfer maken, want de rechterflankspeler werd bij AC Milan op een zijspoor gezet.

LEES OOK: Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

Serie A

In afwachting van een transfer werd hij bij de Rossoneri in de eerste twee competitiewedstrijden niet meer opgenomen in de kern en nu lijkt er ook een oplossing uit de bus te rollen. De voorbije weken leek Saelemaekers eerst nog op weg naar Real Betis, maar nu zou hij uiteindelijk toch in de Serie A blijven.

Sky Sport Italia en enkele andere Italiaanse bronnen melden immers dat Saelemaekers zijn jawoord gegeven heeft aan Bologna. De transfer zou nog in de loop van maandag afgerond kunnen worden. Het zal gaan om een uitleenbeurt, maar of die gepaard gaat met een aankoopoptie of -verplichting moet nog blijken.

Saelemaekers komt oude bekenden tegen

Bologna begon aan het seizoen in de Serie A met een één op zes, na een nederlaag tegen Milan en een gelijkspel tegen Juventus. Saelemaekers wordt de zesde Belg die het shirt van de traditieclub zal aantrekken, na eerder Stéphane Demol (1988-89), Luis Oliveira (2000-01), Gaby Mudingayi (2008-12), Jean-François Gillet (2011-12) en Arthur Theate (2021-22). Hij zal er ook enkele oude bekenden van het Belgische voetbal tegenkomen, want Bologna heeft momenteel ook Jhon Lucumi (ex-Genk), Oussama El Azzouzi (ex-Union) en Joshua Zirkzee (ex-Anderlecht) onder contract.

Goede keuze van Saelemaekers?

Meest recent

Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

262
262
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

90
90
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

49
49
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

60
60
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

87
87
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

38
38
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

421
421
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

37
37
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

53
53
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

65
65
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

328
328
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

51
51
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

26
26
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

133
133
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

90
90
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

152
152
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

303
303
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

323
323
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

248
248
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

116
116
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

182
182
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

106
106
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

149
149
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

130
130
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

189
189

Meer sportnieuws