'Saelemaekers geeft jawoord: dit wordt zijn nieuwe club'

door
'Saelemaekers geeft jawoord: dit wordt zijn nieuwe club'

In de meeste landen sluit de transfermarkt donderdagavond zijn deuren en dat betekent dat de komende dagen enkele Belgen nog snel een nieuwe club zullen moeten vinden. Onder meer Alexis Saelemaekers gaat nog een transfer maken, want de rechterflankspeler werd bij AC Milan op een zijspoor gezet.

LEES OOK: Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

Serie A

In afwachting van een transfer werd hij bij de Rossoneri in de eerste twee competitiewedstrijden niet meer opgenomen in de kern en nu lijkt er ook een oplossing uit de bus te rollen. De voorbije weken leek Saelemaekers eerst nog op weg naar Real Betis, maar nu zou hij uiteindelijk toch in de Serie A blijven.

Sky Sport Italia en enkele andere Italiaanse bronnen melden immers dat Saelemaekers zijn jawoord gegeven heeft aan Bologna. De transfer zou nog in de loop van maandag afgerond kunnen worden. Het zal gaan om een uitleenbeurt, maar of die gepaard gaat met een aankoopoptie of -verplichting moet nog blijken.

Saelemaekers komt oude bekenden tegen

Bologna begon aan het seizoen in de Serie A met een één op zes, na een nederlaag tegen Milan en een gelijkspel tegen Juventus. Saelemaekers wordt de zesde Belg die het shirt van de traditieclub zal aantrekken, na eerder Stéphane Demol (1988-89), Luis Oliveira (2000-01), Gaby Mudingayi (2008-12), Jean-François Gillet (2011-12) en Arthur Theate (2021-22). Hij zal er ook enkele oude bekenden van het Belgische voetbal tegenkomen, want Bologna heeft momenteel ook Jhon Lucumi (ex-Genk), Oussama El Azzouzi (ex-Union) en Joshua Zirkzee (ex-Anderlecht) onder contract.

Goede keuze van Saelemaekers?

Meest recent

Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

0
0
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

37
37
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

37
37
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

47
47
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

29
29
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

77
77
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

85
85
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

85
85
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

129
129
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

95
95
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

110
110
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

43
43
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

406
406
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

184
184
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

124
124
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

270
270
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

389
389
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

312
312
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

104
104
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

515
515
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

100
100
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

321
321
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

264
264
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

102
102
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

247
247

Meer sportnieuws