TRANSFERUURTJE: Anderlecht verkoopt verdediger, Bologna wil deze 2 Belgen

602 stemmen
TRANSFERUURTJE: Anderlecht verkoopt verdediger, Bologna wil deze 2 Belgen

De zomerse transferperiode draait inmiddels op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland zijn de meeste clubs volop bezig met het zoeken van versterking en het afronden van deals aan inkomende en uitgaande zijde. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks de belangrijkste transfers en opvallendste geruchten in het Transferuurtje.

LEES OOK: Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Jupiler Pro League

Anderlecht staat op het punt om Michael Murillo van de hand te doen. De rechtsachter tekent weldra voor drie jaar bij Olympique Marseille, dat ongeveer 3 miljoen euro zal betalen aan de Brusselaars. STVV gaat ook nog een speler verkopen. Daniel Schmidt is immers op weg naar FC Metz.

KV Mechelen gaat zich ook nog roeren op de transfermarkt. De Maneblussers willen immers Norman Bassette vastleggen. De 18-jarige Belgische aanvaller speelt voor Caen en genoot eerder ook al belangstelling van Club Brugge. KV Oostende sloeg al toe. Zij plukten flankaanvaller Juanda Fuentes weg bij FC Barcelona B. Hij tekende voor drie seizoenen.

Buitenland

Er zijn nog een aantal Belgen in het buitenland die een transfer kunnen versieren. Johan Bakayoko kan naar Napoli en Burnley, en Manuel Benson geniet interesse van Liverpool. Toch zal die laatste bij Burnley blijven. Alexis Saelemaekers mag AC Milan verlaten en aan interesse geen gebrek. Real Betis wil hem er graag bij, maar Bologna hoopt hem in de Serie A te houden. De Italiaanse club hoopt ook Michy Batshuayi aan de kern toe te voegen.

Romelu Lukaku liet weten dat hij vandaag naar Rome trekt om er een contract te ondertekenen bij AS Roma. Dat vond wel nog geen financieel akkoord omtrent een huurdeal met Chelsea. Toch is de verwachting dat er een akkoord zal volgen.Zijn ex-club Inter haalde met Alexis Sanchez alvast een nieuwe aanvaller in huis.

Ajax gaat deze mercato nog een aanvallende versterking halen. Thiago Almada van Atlanta is de eerste keuze, maar ook Georges Mikautadze is een piste. De spits van FC Metz (ex-Seraing) is de nummer twee op het verlanglijstje.

Mohammed Salah

In Engeland dreigt Liverpool sterspeler Mohammed Salah te verliezen. Die wil graag de overstap zetten naar Al-Ittihad. De club uit Saoedi-Arabië biedt hem een vijfjarig contract aan ter waarde van maar liefst 500 miljoen pond. Eindigen doen we in Manchester. Daar wil Man Utd nog zaken doen met Chelsea. Ze hebben geïnformeerd naar Marc Cucurella. Hij is momenteel amper derde keuze als linksachter.

Verwacht jij nog veel transfers de komende dagen?

Meest recent

Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

12
12
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

54
54
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

169
169
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

118
118
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

61
61
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

205
205
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

77
77
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

247
247
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

92
92
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

63
63
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

16
16
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

41
41
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

97
97
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

481
481
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

98
98
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

82
82
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

228
228
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

89
89
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

78
78
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

140
140
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

94
94
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

45
45
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

68
68
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

413
413
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

73
73

Meer sportnieuws