TRANSFERUURTJE: Anderlecht verkoopt verdediger, Bologna wil deze 2 Belgen

602 stemmen
TRANSFERUURTJE: Anderlecht verkoopt verdediger, Bologna wil deze 2 Belgen

De zomerse transferperiode draait inmiddels op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland zijn de meeste clubs volop bezig met het zoeken van versterking en het afronden van deals aan inkomende en uitgaande zijde. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks de belangrijkste transfers en opvallendste geruchten in het Transferuurtje.

LEES OOK: Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Jupiler Pro League

Anderlecht staat op het punt om Michael Murillo van de hand te doen. De rechtsachter tekent weldra voor drie jaar bij Olympique Marseille, dat ongeveer 3 miljoen euro zal betalen aan de Brusselaars. STVV gaat ook nog een speler verkopen. Daniel Schmidt is immers op weg naar FC Metz.

KV Mechelen gaat zich ook nog roeren op de transfermarkt. De Maneblussers willen immers Norman Bassette vastleggen. De 18-jarige Belgische aanvaller speelt voor Caen en genoot eerder ook al belangstelling van Club Brugge. KV Oostende sloeg al toe. Zij plukten flankaanvaller Juanda Fuentes weg bij FC Barcelona B. Hij tekende voor drie seizoenen.

Buitenland

Er zijn nog een aantal Belgen in het buitenland die een transfer kunnen versieren. Johan Bakayoko kan naar Napoli en Burnley, en Manuel Benson geniet interesse van Liverpool. Toch zal die laatste bij Burnley blijven. Alexis Saelemaekers mag AC Milan verlaten en aan interesse geen gebrek. Real Betis wil hem er graag bij, maar Bologna hoopt hem in de Serie A te houden. De Italiaanse club hoopt ook Michy Batshuayi aan de kern toe te voegen.

Romelu Lukaku liet weten dat hij vandaag naar Rome trekt om er een contract te ondertekenen bij AS Roma. Dat vond wel nog geen financieel akkoord omtrent een huurdeal met Chelsea. Toch is de verwachting dat er een akkoord zal volgen.Zijn ex-club Inter haalde met Alexis Sanchez alvast een nieuwe aanvaller in huis.

Ajax gaat deze mercato nog een aanvallende versterking halen. Thiago Almada van Atlanta is de eerste keuze, maar ook Georges Mikautadze is een piste. De spits van FC Metz (ex-Seraing) is de nummer twee op het verlanglijstje.

Mohammed Salah

In Engeland dreigt Liverpool sterspeler Mohammed Salah te verliezen. Die wil graag de overstap zetten naar Al-Ittihad. De club uit Saoedi-Arabië biedt hem een vijfjarig contract aan ter waarde van maar liefst 500 miljoen pond. Eindigen doen we in Manchester. Daar wil Man Utd nog zaken doen met Chelsea. Ze hebben geïnformeerd naar Marc Cucurella. Hij is momenteel amper derde keuze als linksachter.

Verwacht jij nog veel transfers de komende dagen?

Meest recent

'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

26
26
'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

RSC Anderlecht gaat een al even drukke als onzekere zomer tegemoet. Terwijl het wemelt van de ...

87
87
Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

145
145
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

198
198
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

303
303
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

66
66
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

555
555
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

616
616
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

324
324
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

440
440
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

71
71
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

214
214
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

71
71
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

120
120
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

553
553
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

719
719
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

227
227
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

171
171
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

192
192
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

445
445
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

115
115
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

125
125
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

197
197
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

636
636
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

90
90

Meer sportnieuws