TRANSFERUURTJE: Anderlecht verkoopt verdediger, Bologna wil deze 2 Belgen

door
TRANSFERUURTJE: Anderlecht verkoopt verdediger, Bologna wil deze 2 Belgen

De zomerse transferperiode draait inmiddels op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland zijn de meeste clubs volop bezig met het zoeken van versterking en het afronden van deals aan inkomende en uitgaande zijde. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks de belangrijkste transfers en opvallendste geruchten in het Transferuurtje.

LEES OOK: Fans in alle staten: Vermeeren pakt heel Marseille koud

Jupiler Pro League

Anderlecht staat op het punt om Michael Murillo van de hand te doen. De rechtsachter tekent weldra voor drie jaar bij Olympique Marseille, dat ongeveer 3 miljoen euro zal betalen aan de Brusselaars. STVV gaat ook nog een speler verkopen. Daniel Schmidt is immers op weg naar FC Metz.

KV Mechelen gaat zich ook nog roeren op de transfermarkt. De Maneblussers willen immers Norman Bassette vastleggen. De 18-jarige Belgische aanvaller speelt voor Caen en genoot eerder ook al belangstelling van Club Brugge. KV Oostende sloeg al toe. Zij plukten flankaanvaller Juanda Fuentes weg bij FC Barcelona B. Hij tekende voor drie seizoenen.

Buitenland

Er zijn nog een aantal Belgen in het buitenland die een transfer kunnen versieren. Johan Bakayoko kan naar Napoli en Burnley, en Manuel Benson geniet interesse van Liverpool. Toch zal die laatste bij Burnley blijven. Alexis Saelemaekers mag AC Milan verlaten en aan interesse geen gebrek. Real Betis wil hem er graag bij, maar Bologna hoopt hem in de Serie A te houden. De Italiaanse club hoopt ook Michy Batshuayi aan de kern toe te voegen.

Romelu Lukaku liet weten dat hij vandaag naar Rome trekt om er een contract te ondertekenen bij AS Roma. Dat vond wel nog geen financieel akkoord omtrent een huurdeal met Chelsea. Toch is de verwachting dat er een akkoord zal volgen.Zijn ex-club Inter haalde met Alexis Sanchez alvast een nieuwe aanvaller in huis.

Ajax gaat deze mercato nog een aanvallende versterking halen. Thiago Almada van Atlanta is de eerste keuze, maar ook Georges Mikautadze is een piste. De spits van FC Metz (ex-Seraing) is de nummer twee op het verlanglijstje.

Mohammed Salah

In Engeland dreigt Liverpool sterspeler Mohammed Salah te verliezen. Die wil graag de overstap zetten naar Al-Ittihad. De club uit Saoedi-Arabië biedt hem een vijfjarig contract aan ter waarde van maar liefst 500 miljoen pond. Eindigen doen we in Manchester. Daar wil Man Utd nog zaken doen met Chelsea. Ze hebben geïnformeerd naar Marc Cucurella. Hij is momenteel amper derde keuze als linksachter.

Verwacht jij nog veel transfers de komende dagen?

Meest recent

'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

24
24
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

69
69
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

167
167
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

132
132
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

153
153
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

27
27
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

32
32
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

568
568
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

660
660
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

95
95
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

284
284
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

344
344
Club-smaakmaker krijgt volle laag: "Geen dribbel lukte"

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

453
453
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

362
362
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

344
344
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

498
498
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League is de voornaamste vraag vooral hoe het nu verder ...

395
395
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

441
441
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

148
148
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

225
225
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

124
124
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

353
353
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

176
176
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

231
231
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

192
192

Meer sportnieuws