TRANSFERUURTJE: Anderlecht verkoopt verdediger, Bologna wil deze 2 Belgen

602
TRANSFERUURTJE: Anderlecht verkoopt verdediger, Bologna wil deze 2 Belgen

De zomerse transferperiode draait inmiddels op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland zijn de meeste clubs volop bezig met het zoeken van versterking en het afronden van deals aan inkomende en uitgaande zijde. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks de belangrijkste transfers en opvallendste geruchten in het Transferuurtje.

LEES OOK: Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Jupiler Pro League

Anderlecht staat op het punt om Michael Murillo van de hand te doen. De rechtsachter tekent weldra voor drie jaar bij Olympique Marseille, dat ongeveer 3 miljoen euro zal betalen aan de Brusselaars. STVV gaat ook nog een speler verkopen. Daniel Schmidt is immers op weg naar FC Metz.

KV Mechelen gaat zich ook nog roeren op de transfermarkt. De Maneblussers willen immers Norman Bassette vastleggen. De 18-jarige Belgische aanvaller speelt voor Caen en genoot eerder ook al belangstelling van Club Brugge. KV Oostende sloeg al toe. Zij plukten flankaanvaller Juanda Fuentes weg bij FC Barcelona B. Hij tekende voor drie seizoenen.

Buitenland

Er zijn nog een aantal Belgen in het buitenland die een transfer kunnen versieren. Johan Bakayoko kan naar Napoli en Burnley, en Manuel Benson geniet interesse van Liverpool. Toch zal die laatste bij Burnley blijven. Alexis Saelemaekers mag AC Milan verlaten en aan interesse geen gebrek. Real Betis wil hem er graag bij, maar Bologna hoopt hem in de Serie A te houden. De Italiaanse club hoopt ook Michy Batshuayi aan de kern toe te voegen.

Romelu Lukaku liet weten dat hij vandaag naar Rome trekt om er een contract te ondertekenen bij AS Roma. Dat vond wel nog geen financieel akkoord omtrent een huurdeal met Chelsea. Toch is de verwachting dat er een akkoord zal volgen.Zijn ex-club Inter haalde met Alexis Sanchez alvast een nieuwe aanvaller in huis.

Ajax gaat deze mercato nog een aanvallende versterking halen. Thiago Almada van Atlanta is de eerste keuze, maar ook Georges Mikautadze is een piste. De spits van FC Metz (ex-Seraing) is de nummer twee op het verlanglijstje.

Mohammed Salah

In Engeland dreigt Liverpool sterspeler Mohammed Salah te verliezen. Die wil graag de overstap zetten naar Al-Ittihad. De club uit Saoedi-Arabië biedt hem een vijfjarig contract aan ter waarde van maar liefst 500 miljoen pond. Eindigen doen we in Manchester. Daar wil Man Utd nog zaken doen met Chelsea. Ze hebben geïnformeerd naar Marc Cucurella. Hij is momenteel amper derde keuze als linksachter.

Verwacht jij nog veel transfers de komende dagen?

Meest recent

‘Afgebrand in Nederland: Club-ster slaat vernietigend terug’

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

1
1
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

39
39
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

56
56
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

41
41
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

50
50
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

71
71
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

78
78
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

60
60
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

33
33
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

152
152
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

99
99
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

52
52
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

60
60
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

25
25
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

256
256
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

68
68
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

124
124
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

99
99
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

112
112
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

107
107
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

342
342
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

69
69
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

70
70
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

362
362

Meer sportnieuws