'Batshuayi kan in nieuwe Europese topcompetitie aan de slag'

313 stemmen
'Batshuayi kan in nieuwe Europese topcompetitie aan de slag'

Michy Batshuayi heeft op zijn 29ste al een pak clubs versleten. Dat komt vooral doordat hij zich bij Chelsea niet kon doorzetten, waardoor de uitleenbeurten zich jarenlang opstapelden. Een jaar geleden trok hij de deur van Stamford Bridge definitief achter zich dicht, maar desondanks kan hij nu alweer een transfer maken.

Fenerbahçe betaalde begin september 2022 3,5 miljoen euro om Batshuayi definitief over te nemen van Chelsea en dat hebben ze zich wellicht nog niet beklaagd. In Turkije scoort de spits immers vlot, met tot dusver 22 doelpunten in 38 wedstrijden sinds zijn komst. Batshuayi loodste Fener vorig seizoen ook naar de beker door twee keer te scoren in de finale.

Maar nu lonkt mogelijk een terugkeer naar een Europese topcompetitie. Corriere dello Sport meldt immers dat Bologna in zijn zoektocht naar een spits bij Batsman uitgekomen is. De Italianen zouden hem middels een uitleenbeurt met aankoopoptie naar de Serie A willen halen.

Eén mogelijk struikelblok

Een deal is er echter nog lang niet en bij Bologna zouden ze vooral de hoge looneisen van Batshuayi vrezen. Die kan met de Serie A een vijfde topcompetitie aan zijn CV toevoegen. Hij speelde immers al in de Ligue 1 voor Olympique Marseille, in de Premier League voor Chelsea en Crystal Palace, in de Bundesliga voor Borussia Dortmund en in La Liga voor Valencia. 

Zou dat een mooie transfer zijn voor hem?

Meest recent

'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

1
1
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

46
46
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

268
268
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

97
97
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

54
54
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

64
64
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

156
156
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

416
416
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

390
390
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

391
391
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

316
316
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

158
158
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

526
526
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

245
245
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

900
900
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

311
311
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

601
601
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

428
428
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

144
144
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

702
702
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

285
285
KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

De Genkse jeugdopleiding lanceerde in de voorbije maanden en jaren weer enkele pareltjes. Kos ...

227
227
'WK-sores: ook Ivoorkust-speler mag Canada niet binnen'

Het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is intussen een week aan de gang, maar van een leien ...

31
31
'Transferdomino heeft gevolgen voor Trossard en Tzolis'

Ondanks dat het WK volop aan de gang is, lijkt het nodige transfergeweld toch al los te barsten. In ...

149
149
Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Het seizoen 2025/26 zit er nog maar enkele weken op in de Jupiler Pro League, maar de start van het ...

573
573

Meer sportnieuws