Brys ziet reden tot optimisme ondanks dramatische start OHL

door
Brys ziet reden tot optimisme ondanks dramatische start OHL

De Jupiler Pro League is stilaan goed op weg, want dit weekend wordt al de vijfde speeldag afgewerkt. Die brengt alweer een aantal verrassingen met zich mee. Zo heeft AS Eupen zich naast Club Brugge en AA Gent aan de leiding genesteld door een overwinning tegen OH Leuven, voor wie de situatie er stilaan benard uitziet.

OHL blijft immers achter met een schamele twee op vijftien. Nadat het vorig seizoen al een grijs jaar afwerkte, hoopten ze aan Den Dreef op beterschap maar die blijft voorlopig dus uit. Het optimisme dat ontstaan was na het onverhoopte punt tegen Antwerp, is een week later alweer verdwenen.

Daardoor kunnen er stilaan vragen gesteld worden bij de positie van trainer Marc Brys, maar die denkt dat het tij nog zal keren. "In het slot dwingen we nog genoeg kansen af, maar zit het niet mee. 2 op 15 zijn zware cijfers, maar als je ziet hoe de ploeg nog speelt bij een 3-1 achterstand, geloof ik wel dat het nog moet goedkomen", oppert hij bij Sporza.

LEES OOK: 'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Dramatische cijfers

Nochtans had OHL het in Eupen bijzonder moeilijk voor het grootste deel van de wedstrijd. Dat zorgde ervoor dat Ewoud Pletinckx met hardere woorden kwam. "Het was een klotematch. We hadden het heel moeilijk om kansen te creëren, en Eupen zet een goed blok neer. 2 op 15 is dramatisch", stelde hij.

Zal OHL zich nog snel herpakken?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

65
65
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

3
3
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

34
34
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

30
30
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

140
140
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

97
97
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

134
134
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

18
18
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

157
157
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

38
38
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

176
176
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

177
177
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

239
239
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

77
77
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

308
308
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

177
177
'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Bij KRC Genk gaat het wellicht een drukke zomermercato worden. De Limburgers gaan een aantal spelers ...

345
345
'Garcia aast op geweldige stunt in WK-selectie'

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Er is kans dat er één ...

278
278
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

246
246
'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Bij RSC Anderlecht mogen er de nodige spelers de club verlaten. De Brusselaars hopen vooral dat een ...

363
363
Rigaux schokt Club Brugge: Verhaeghe ziet ramp naderen

Feyenoord duwt door voor Dévy Rigaux en dat komt bijzonder ongelegen voor Club Brugge en Bart ...

299
299
Euvrard wil komaf maken met kwalijke ‘reputatie’ bij Standard

Standard verraste vriend en vijand door met 0-5 te winnen op het veld van Royal Antwerp FC. Daardoor ...

85
85
Sibierski doorbreekt stilte rond De Cat

Bij RSC Anderlecht sprak Antoine Sibierski voor het eerst als sportief directeur. De Fransman ...

398
398
‘AS Roma lonkt naar sterkhouder Club Brugge‘

Bij Club Brugge gaat er heel veel volk vertrekken. De Bruggelingen zullen héél wat ...

326
326
Anderlecht krijgt opvallend oordeel over spelerskern

RSC Anderlecht verloor kansloos van Club Brugge. De afgelopen week waren er plots lijstjes over ...

223
223
Kompany scherp voor spelleiding: "Dit zag ik niet, hoor"

Bayern München speelde 1-1 tegen PSG, dat in de heenmatch met 5-4 won in Parijs. De Duitse ...

279
279

Meer sportnieuws