In de laatste voorronde van de Conference League wist KRC Genk tegen Adana Demirspor op de valreep een gunstige uitgangspositie te bemachtigen. Nochtans moest Wouter Vrancken het zonder een pak afwezigen stellen. De vraag is dan ook wie hij recupereert voor de return in Turkije.
Tenzij de rechtsbuiten tegen dan nog een transfer versiert zal Joseph Paintsil, die donderdag op het strafbankje plaatsnam na zijn rode kaart tegen Olympiakos, dan alleszins gewoon terug van de partij zijn. Aan de overkant geraakt ook Mike Trésor wellicht tijdig hersteld van zijn aanslepende dijblessure.
Daarnaast kan Vrancken wie weet wel opnieuw een beroep doen op Bryan Heynen. De aanvoerder mag volgens Het Belang van Limburg de inspanningen op training alvast opvoeren. Indien hij geen reactie aan zijn enkel ondervindt stapt hij woensdag mogelijk mee op het vliegtuig richting Adana.
LEES OOK: Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers
Inspuiting CuestaMinder goed nieuws viel er tot slot te rapen omtrent Carlos Cuesta, die vlak voor de aftrap afhaakte omwille van een sterfgeval in zijn familie. De centrale verdediger zou evenwel tevens kampen met last aan de enkel. "Hopelijk brengt een inspuiting soelaas", vreest Vrancken voor zijn inzetbaarheid.
Arne Decraene