'Overname in de maak: KV Kortrijk haalt oude bekende'

door
'Overname in de maak: KV Kortrijk haalt oude bekende'

KV Kortrijk beleeft dit seizoen voorlopig een absolute nachtmerrie. De Kerels hebben met een nul op twaalf hun start volledig gemist en staan daarmee uiteraard op de laatste plaats in de Jupiler Pro League. Bovendien zagen ze met Youssef Challouk en Thierry Ambrose ook al enkele spelers voor maandenlang uitvallen.

Veel van de problemen die Kortrijk dit seizoen ervaart, zijn terug te brengen door het fiasco rond de overname in het begin van de zomer. Vincent Tan verkocht de club aan de Amerikaanse Kaminski Group, maar die legden nooit de vereiste centen op tafel en vertrokken na één persconferentie alweer met de noorderzon.

Maar nu komt er mogelijk toch een overname van de club. Het Laatste Nieuws weet dat er opnieuw onderhandeld wordt met Burnley, dat enkele maanden geleden ook al interesse toonde om Kortrijk over te nemen. Van een akkoord is nog geen sprake, maar de gesprekken lopen wel.

LEES OOK: Beerschot haalt versterking in JPL, volgende vertrekker KVK

Kortrijk haalt bekende naam

Die gesprekken kunnen KVK ook een nieuwe speler opleveren en het gaat om een bekende naam. Sacha Tavolieri meldt namelijk dat er werk gemaakt wordt van een uitleenbeurt van Samuel Bastien aan Kortrijk. De 26-jarige middenvelder lijkt dit seizoen niet in de plannen van Vincent Kompany voor te komen.

Kompany haalde Bastien een jaar geleden weg bij Standard, maar de Congolese Belg raakte niet verder dan een rol als invaller. Voor de openingsmatch van het seizoen tegen Manchester City zat hij niet eens in de selectie. Bastien kwam in het verleden ook nog uit voor Anderlecht, Avellino en Chievo Verona.

Geloof je dat de overname er nog zal komen?

Meest recent

‘Club verrast met miljoenenbod op Ajax-pion’

Club Brugge is momenteel zeer druk in de weer op de transfermarkt. Het liet zijn kassa al stevig ...

52
52
Toby over Shauni: “Ze had me mogen verlaten”

Na een prachtige carrière zit Toby Alderweireld officieel in zijn 'voetbalpensioen'. De ...

4
4
'Verbazingwekkende miljoenentransfer voor Cercle'

Cercle Brugge flirtte vorig seizoen met degradatie, maar kon uiteindelijk in de barrages tegen Patro ...

36
36
'Nog geen zeven: Anderlecht bijt in het stof bij doelwit'

Bij Anderlecht staat de teller deze zomer al op zes aanwinsten en dat aantal zal ongetwijfeld nog ...

132
132
'Knaltransfer Lammens krijgt vorm: eerste club meldt zich'

Antwerp blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. Tijdens de oefenstage in Oostenrijk mocht ...

118
118
‘Meijer laat Club Brugge spartelen: drama compleet’

Björn Meijer leek op weg naar Feyenoord, maar de transfer ging op het laatste moment alsnog ...

360
360
'Genk plakt waanzinnig prijskaartje op Tolu'

Bij KRC Genk beleven ze tot dusver een rustige transferzomer. Met Daan Heymans en Tobias Lawal ...

274
274
‘Jashari reageert na keiharde boodschap van Club’

De soap rond een mogelijke transfer van Ardon Jashari is de voorbije dagen helemaal ontploft. De ...

818
818
'Union in shock: kampioenenmaker maakt verrassende transfer'

Nadat het drie keer net misgegrepen had, wist Union zich afgelopen seizoen eindelijk tot ...

182
182
Leko legt enorme transfereis op tafel bij AA Gent

Na de dramatische play-offs kende AA Gent in het begin van de zomer geen genade: slechts weken na ...

321
321
'Competitieformat op springen: Union en co halen gram'

Binnen een tweetal weken wordt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Het zou ...

392
392
'AA Gent vindt akkoord: transfersom van 8 à 9 miljoen'

Terwijl coach Ivan Leko zijn spelers klaarstoomt voor de start van het seizoen, blijft AA Gent ook ...

270
270
Anderlecht-fans woest: oorzaak gekend voor Union-deal

Behoudens een negatief advies van de ordediensten, speelt Union SG ook volgend seizoen zijn Europese ...

738
738
'Kompany krijgt topaanwinst: Bayern biedt 52 miljoen'

Na de uitschakeling op het WK voor Clubs, genieten de spelers van Bayern München momenteel van ...

121
121
Europa League: Anderlecht kan tegenstander ruiken na heenmatch

Binnen een tweetal weken gaat het nieuwe seizoen van RSC Anderlecht officieel van start. De ...

342
342
L'Equipe onthult: 'Penders op zucht van nieuwe club'

Aanstaande zondag speelt Chelsea FC de finale van het WK voor clubs tegen Paris Saint-Germain. Mike ...

247
247
'Transferbom bij Club: Inter stelt opzienbarende ruildeal voor'

De top van Club Brugge dook donderdag plots op in Milaan. Daar stond een afspraak met ...

1704
1704
Beerschot haalt versterking in JPL, volgende vertrekker KVK

Binnen een maandje gaat het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League weer van start. Beerschot VA ...

188
188
'Monstertransfer op komst: Real vraagt 100 miljoen'

Real Madrid CF sneuvelde woensdag op pijnlijke wijze op het WK voor clubteams. De spelers van de ...

226
226
Drastische wijziging bij Antwerp? Wils komt met reactie

Royal Antwerp FC is nog lang niet klaar met zijn plannen op de transfermarkt, maar haalde inmiddels ...

353
353
Promotie bij Genk: nieuwe rol voor Matte Smets

Om het seizoen zo goed mogelijk voor te bereiden, trok KRC Genk naar Duitsland voor een oefenkamp. ...

364
364
‘“Gekke rotzak” op radar van hongerig Anderlecht’

Een ruwe diamant met een hoek af – dat is het type speler waar Anderlecht momenteel op mikt. ...

500
500
'Toptransfer Tolu: grootmacht meldt zich in Genk'

KRC Genk rondde deze week de miljoenentransfer van Christopher Bonsu Baah naar Saudi-Arabië af. ...

649
649
'Strijd om Rode Duivel barst los: Club Brugge gaat all-in'

Club Brugge wist de voorbije dagen enkele grote uitgaande deals te beklinken en er staan nog ...

1171
1171
'Tottenham gaat volledig los: 134 miljoen op 24 uur tijd'

Ondanks een behoorlijk dramatisch seizoen in eigen land, mag Tottenham Hotspur in de komende ...

167
167

Meer sportnieuws