'Overname in de maak: KV Kortrijk haalt oude bekende'

594 stemmen
'Overname in de maak: KV Kortrijk haalt oude bekende'

KV Kortrijk beleeft dit seizoen voorlopig een absolute nachtmerrie. De Kerels hebben met een nul op twaalf hun start volledig gemist en staan daarmee uiteraard op de laatste plaats in de Jupiler Pro League. Bovendien zagen ze met Youssef Challouk en Thierry Ambrose ook al enkele spelers voor maandenlang uitvallen.

Veel van de problemen die Kortrijk dit seizoen ervaart, zijn terug te brengen door het fiasco rond de overname in het begin van de zomer. Vincent Tan verkocht de club aan de Amerikaanse Kaminski Group, maar die legden nooit de vereiste centen op tafel en vertrokken na één persconferentie alweer met de noorderzon.

Maar nu komt er mogelijk toch een overname van de club. Het Laatste Nieuws weet dat er opnieuw onderhandeld wordt met Burnley, dat enkele maanden geleden ook al interesse toonde om Kortrijk over te nemen. Van een akkoord is nog geen sprake, maar de gesprekken lopen wel.

LEES OOK: 'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Kortrijk haalt bekende naam

Die gesprekken kunnen KVK ook een nieuwe speler opleveren en het gaat om een bekende naam. Sacha Tavolieri meldt namelijk dat er werk gemaakt wordt van een uitleenbeurt van Samuel Bastien aan Kortrijk. De 26-jarige middenvelder lijkt dit seizoen niet in de plannen van Vincent Kompany voor te komen.

Kompany haalde Bastien een jaar geleden weg bij Standard, maar de Congolese Belg raakte niet verder dan een rol als invaller. Voor de openingsmatch van het seizoen tegen Manchester City zat hij niet eens in de selectie. Bastien kwam in het verleden ook nog uit voor Anderlecht, Avellino en Chievo Verona.

Geloof je dat de overname er nog zal komen?

Meest recent

Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

2
2
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

88
88
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

19
19
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

121
121
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

27
27
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

181
181
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

109
109
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

83
83
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

582
582
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

59
59
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

130
130
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

150
150
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

918
918
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

63
63
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

586
586
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

408
408
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

786
786
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

764
764
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

126
126
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

452
452
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

759
759
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

367
367
WK-joker Duivels: "Qua snelheid niet onderdoen voor Doku"

De groepsfase van het wereldkampioenschap zit erop, het echte werk kan nu beginnen. De Rode Duivels ...

205
205
Knock out-fase WK 26: één topfavoriet zwaar in het voordeel

De groepsfase van het WK 2026 zit erop en dus staat het volledige schema voor de rest van het ...

226
226
'De Zerbi op wenken bediend: nieuwe megatransfer Spurs'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

210
210

Meer sportnieuws