'Saudi's leggen 300 miljoen klaar voor volgende transferbom'

door
'Saudi's leggen 300 miljoen klaar voor volgende transferbom'

Het land van Mekka groeide de voorbije maanden uit tot een mekka voor topvoetballers. Deze zomer zwichtte de ene na de andere grote naam voor een monsterlijk aanbod uit Saudi-Arabië en daar zaten zelfs absolute kleppers als Karim Benzema en Neymar bij. In het slot van de mercato willen de Saudi's nog een transferbommetje droppen.

Al-Ittihad ging deze zomer al aan de haal met Benzema, N'Golo Kanté en Fabinho, maar zou nog een duizelingwekkende transfer willen doen. La Gazzetta dello Sport oppert immers dat de club nu ook zijn zinnen gezet zou hebben op Mohamed Salah. De voorbije uren zouden ze zelfs stevig beginnen doordrukken zijn voor de transfer.

Voor Salah zou in de oliestaat een contract voor drie jaar klaarliggen. In die periode zou hij maar liefst 200 miljoen euro kunnen opstrijken. Ook Liverpool kan garen spinnen bij de transfer, want Al-Ittihad zou van plan zijn om weldra een bod van 100 miljoen euro neer te leggen.

LEES OOK: 'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Grote verliezen bij Liverpool

Of Liverpool ook bereid zal zijn om mee te werken aan de transfer, is voorlopig wel de vraag. Salah heeft op Anfield nog een contract tot 2025 en de Reds zagen deze zomer al een pak sterkhouders vertrekken. Eerder kwamen de Saudi's immers ook al Fabinho, Jordan Henderson en Roberto Firmino wegplukken. Als Salah ook nog eens zou vertrekken, zou dat een zware aderlating zijn voor hun voorhoede.

Moet Liverpool ingaan op een bod van 100 miljoen?

Meest recent

Late own-goal behoedt Arsenal voor blamage

Arsenal heeft zaterdagavond maar net een blamage vermeden. Het kwam bijzonder dicht bij ...

3
3
Lotto Park jubelt: Anderlecht toont karakter tegen STVV

Na een aangename topper heeft Anderlecht zich herpakt van de zware nederlaag in 'T Kuipje. Het team ...

93
93
La Louvière kondigt nu al eerste winterse vertrekker aan

Lange tijd wist La Louvière te verbazen en weg te blijven uit de gevarenzone, maar de laatste ...

11
11
'Duranville schiet zichzelf in de voet bij Dortmund'

Het wordt uitkijken naar wat er tijdens de wintermercato zal gebeuren met Julien Duranville. Het ...

29
29
PSV doet geweldige zaak na absoluut spektakelstuk

In de Eredivisie heeft PSV zaterdag een uitstekende zaak gedaan in de titelstrijd. Het pakte de drie ...

12
12
Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

In de Challenger Pro League moet Beerschot voorlopig de rol lossen bovenin. Een uitgekookt Patro ...

24
24
Onrust bij Essevee: "Slepen ons naar de winterstop"

Zulte Waregem is bezig aan een zeer bizarre reeks. Het gaf zaterdag tegen La Louvière in de ...

32
32
Charleroi mag ook deze 1A-coach vergeten

Deze week was er weer een stevige trainerswals in de Jupiler Pro League. Club Brugge zette Nicky ...

33
33
Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

28
28
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

13
13
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

66
66
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

26
26
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

60
60
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

500
500
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

190
190
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

239
239
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

59
59
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

429
429
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

18
18
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

87
87
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

99
99
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

127
127
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

1106
1106
Selecties Africa Cup: zo worden Belgische clubs getroffen

Het zal de komende weken puzzelen worden voor een aantal Belgische clubs. Op 21 december gaat in ...

184
184
Standard haalt opgelucht adem na angstwekkend moment

Standard beleefde vrijdag een tegenvallende avond. Met een pijnlijke thuisnederlaag tegen OHL gooide ...

55
55

Meer sportnieuws