'Sevilla haalt na Lukebakio meteen tweede Rode Duivel'

door
'Sevilla haalt na Lukebakio meteen tweede Rode Duivel'

Vorig seizoen schreef Sevilla FC al voor de zevende keer in zijn geschiedenis de Europa League op zijn palmares. Daardoor mogen de Andalusiërs dit seizoen ondanks een tegenvallend jaar in eigen land toch weer de Champions League in. Het zou zomaar kunnen dat ze daarvoor op twee Rode Duivels zullen rekenen.

De voorbije dagen werd Dodi Lukebakio al aan Sevilla gelinkt en de aanvaller zou weleens snel voorgesteld kunnen worden bij de club. Journalist Florian Plettenberg van de Duitse tak van Sky Sports stelt immers dat de deal zo goed als rond is. Sevilla en Hertha BSC zouden enkel nog de laatste hand aan een akkoord leggen.

Sevilla zou uiteindelijk een transfersom van 10 miljoen euro op tafel leggen voor Lukebakio, die vorig seizoen wel elf keer scoorde in de Bundesliga maar niet kon vermijden dat zijn ploeg degradeerde. Dat bedrag kan met bonussen ook nog oplopen. Welke voorwaarden er voor de speler klaarliggen, is niet duidelijk.

Sevilla wil een tweede Rode Duivel

Lukebakio zou in Sevilla weleens meteen gezelschap kunnen krijgen, want de Spanjaarden tonen ook belangstelling in Thomas Meunier. Dat meldt Sacha Tavolieri in samenwerking met SPORT1. De rechtsachter raakte in de voorbereiding alweer geblesseerd, waardoor hij er niet bij was in de eerste wedstrijden van het nieuwe seizoen.

Bij Dortmund zouden ze de voorbije dagen Meunier ingelicht hebben dat hij nog deze zomer moet vertrekken, ondanks een contract tot het einde van de zomer. De club zou zelfs bereid zijn om daarvoor het contract van de 31-jarige in onderling overleg te ontbinden. In dat geval zou hij dus transfervrij kunnen overstappen.

Zal Meunier zijn beste niveau nog halen?

Meest recent

‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

14
14
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

38
38
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

45
45
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

38
38
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

220
220
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

155
155
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

226
226
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

63
63
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

221
221
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

526
526
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

42
42
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

362
362
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

461
461
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

394
394
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

64
64
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

65
65
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

95
95
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

131
131
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

58
58
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

231
231
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

544
544
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

136
136
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

170
170
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

97
97
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

16
16

Meer sportnieuws