'Sevilla haalt na Lukebakio meteen tweede Rode Duivel'

173 stemmen
'Sevilla haalt na Lukebakio meteen tweede Rode Duivel'

Vorig seizoen schreef Sevilla FC al voor de zevende keer in zijn geschiedenis de Europa League op zijn palmares. Daardoor mogen de Andalusiërs dit seizoen ondanks een tegenvallend jaar in eigen land toch weer de Champions League in. Het zou zomaar kunnen dat ze daarvoor op twee Rode Duivels zullen rekenen.

De voorbije dagen werd Dodi Lukebakio al aan Sevilla gelinkt en de aanvaller zou weleens snel voorgesteld kunnen worden bij de club. Journalist Florian Plettenberg van de Duitse tak van Sky Sports stelt immers dat de deal zo goed als rond is. Sevilla en Hertha BSC zouden enkel nog de laatste hand aan een akkoord leggen.

Sevilla zou uiteindelijk een transfersom van 10 miljoen euro op tafel leggen voor Lukebakio, die vorig seizoen wel elf keer scoorde in de Bundesliga maar niet kon vermijden dat zijn ploeg degradeerde. Dat bedrag kan met bonussen ook nog oplopen. Welke voorwaarden er voor de speler klaarliggen, is niet duidelijk.

Sevilla wil een tweede Rode Duivel

Lukebakio zou in Sevilla weleens meteen gezelschap kunnen krijgen, want de Spanjaarden tonen ook belangstelling in Thomas Meunier. Dat meldt Sacha Tavolieri in samenwerking met SPORT1. De rechtsachter raakte in de voorbereiding alweer geblesseerd, waardoor hij er niet bij was in de eerste wedstrijden van het nieuwe seizoen.

Bij Dortmund zouden ze de voorbije dagen Meunier ingelicht hebben dat hij nog deze zomer moet vertrekken, ondanks een contract tot het einde van de zomer. De club zou zelfs bereid zijn om daarvoor het contract van de 31-jarige in onderling overleg te ontbinden. In dat geval zou hij dus transfervrij kunnen overstappen.

Zal Meunier zijn beste niveau nog halen?

Meest recent

Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

51
51
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

119
119
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

106
106
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

89
89
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

65
65
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

81
81
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

211
211
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

214
214
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

84
84
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

38
38
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

73
73
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

508
508
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

183
183
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

437
437
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

480
480
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

165
165
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

88
88
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

236
236
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

135
135
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

88
88
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

334
334
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

254
254
Malinwa bevestigt exit meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

107
107
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

107
107
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

274
274

Meer sportnieuws