Aanwinsten AA Gent leggen straffe plannen op tafel

door
Aanwinsten AA Gent leggen straffe plannen op tafel

AA Gent liet in zijn laatste twee wedstrijden telkens steken vallen. Vorige donderdag gingen ze onderuit in hun terugwedstrijd tegen Pogon Sczcecin, maar dat bleef zonder gevolgen omdat ze de heenmatch al met 5-0 gewonnen hadden. Zondag lieten ze vervolgens ook voor het eerst punten liggen in de competitie, want tegen STVV moesten ze een 0-2-achterstand nog ombuigen in een 2-2.

Hein Vanhaezebrouck was dan ook niet te spreken over de prestaties van een aantal van zijn spelers in die twee wedstrijden. De trainer kon zich wel in de handen wrijven met het feit dat de concurrentie in zijn selectie vorige week nog wat verder aangescherpt werd. Tegen STVV maakten Archie Brown en Omri Gandelman zelfs al hun debuut.

De twee nieuwkomers werden intussen ook al officieel voorgesteld en zakken met straffe ambities af naar Gent. De van Lausanne-Sport overgekomen Brown lijkt in Gent vooral een nieuwe transfer te willen versieren. "AA Gent is de goeie stap om mijn carrière verder uit te bouwen. Ik heb veel gepraat met de coach en mensen binnen de club vooraleer ik hierheen kwam. Als je bij Gent speelt, word je bekeken in heel Europa", stelt hij immers bij Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: Roef misnoegd: "Hiervoor speel ik geen voetbal"

Kampioen worden

Gandelman heeft zijn zinnen dan weer gezet op prijzen. "Er zijn hier al wat Israëli's gepasseerd. Ik heb met Rami Gershon gesproken, hij heeft gezegd dat ik het hier naar mijn zin zou hebben, me verder kan ontwikkelen en ook de stad leuk is. Het is mijn doel om hier beter te worden. Rami werd hier kampioen, hopelijk kan ik dat ook", klinkt het bij hem. Gershon was één van de steunpilaren in de kampioenenploeg van 2015, nog steeds de enige titel uit de Gentse clubgeschiedenis.

Kan AA Gent dit seizoen kampioen worden?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

105
105
Ait El Hadj doet verrassende uitspraak over bekerfinale

Union heeft na de nederlaag op STVV geen nieuwe steek laten vallen. Het slaagde er zondag wel in om ...

26
26
Zure nasmaak voor Westerlo: "Er zat meer in"

Voor Westerlo lijkt het een moeilijke zaak te gaan worden om de Europe Play-Off nog te gaan winnen. ...

14
14
Champagne knalt: Barça verzekert zich in Clasico van titel

De Spaanse titelstrijd heeft zondagavond zijn ontknoping gekend. FC Barcelona trok immers aan het ...

39
39
Bidden voor Karetsas en Heymans: Hayen brengt nieuws

Voor Genk is het een tegenvallend seizoen geweest, maar dat kunnen ze wel nog altijd afsluiten met ...

99
99
'Princiepsakkoord bereikt: Union verliest smaakmaker'

Voor Union staat of valt het seizoen met de komende week. Donderdag strijden ze met Anderlecht om de ...

67
67
Rentree in mineur: Hairemans verklaart penaltymisser

Antwerp lijkt zondag definitief afgehaakt te zijn in de strijd om de Europe Play-Off te winnen. Door ...

25
25
'Genk waagt nieuwe poging en kent prijskaartje'

Bij KRC Genk staan ze wellicht voor een drukke transferzomer. Na een tegenvallend seizoen lijkt vers ...

75
75
Hubert komt met eerste update over Rodriguez

Union stond zondag onder grote druk doordat Club Brugge zaterdag al gewonnen had. De Brusselaars ...

129
129
Genk wint ruim, maar blijft met kopzorgen achter

KRC Genk heeft zondag gedaan wat het moest doen om in de running te blijven voor het laatste ...

99
99
Lichtpunt bij Anderlecht: "Of ik start in de bekerfinale?"

Bij RSC Anderlecht mocht Adriano Bertaccini zoals verwacht starten voor Thorgan Hazard, die rust ...

137
137
Union SG klaart de klus, grote zorgen omtrent sterkhouder

Union SG moest winnen tegen KV Mechelen, nadat Club Brugge vlot won van STVV. De Brusselaars konden ...

211
211
'Relatiebreuk voor Trossard? Vrouw verwijdert alle foto’s'

Sportief kent Leandro Trossard geweldige tijden. Hij was vandaag alweer bepalend voor Arsenal, maar ...

205
205
Club Brugge slaat toe met miljoenenbod voor topschutter

Club Brugge bereidt zich voor op een mogelijk vertrek van Nicolo Tresoldi, en dat gaat sneller dan ...

728
728
Roef misnoegd: "Hiervoor speel ik geen voetbal"

AA Gent mocht ruim een helft met een man meer spelen tegen RSC Anderlecht. Verder dan een ...

160
160
Trossard grote redder bij Arsenal na sensationeel slot

In de Premier League is de titelstrijd bijzonder spannend. Manchester City won, waardoor Arsenal ook ...

89
89
Taravel ziet groot lichtpunt na draw bij AA Gent

RSC Anderlecht speelde 1-1 op het veld van AA Gent. De Brusselaars speelden ruim een helft met een ...

139
139
Hommeles Antwerp: Oosting opvallend streng na penaltymoment

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

180
180
Vlak voor Clasico: Flick getroffen door persoonlijk drama

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Spaanse titelstrijd. Uitgerekend in de clash tegen ...

58
58
Flirtend met de grens: Coosemans doet Gent-publiek koken

AA Gent en RSC Anderlecht hebben zondagmiddag de punten gedeeld in de Champions' Play-Offs: 1-1. De ...

326
326
Charleroi telt Antwerp uit: lat fnuikt gedroomde rentree Hairemans

Antwerp FC lijkt uitgeteld voor de eindzege in de Europe Play-Offs. Een week na de pandoering tegen ...

49
49
Cvetkovic geschorst in bekerfinale? Anderlecht krijgt uitsluitsel

De competitiewedstrijd van zondagmiddag op AA Gent was voor RSC Anderlecht tevens de generale ...

442
442
Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

In Engeland blijft de strijd om de landstitel bijzonder spannend. Het gevecht om de Champions ...

22
22
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd zijn laatste competitiewedstrijd voor de bekerfinale al ...

330
330
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

229
229
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

587
587

Meer sportnieuws