Aanwinsten AA Gent leggen straffe plannen op tafel

door
Aanwinsten AA Gent leggen straffe plannen op tafel

AA Gent liet in zijn laatste twee wedstrijden telkens steken vallen. Vorige donderdag gingen ze onderuit in hun terugwedstrijd tegen Pogon Sczcecin, maar dat bleef zonder gevolgen omdat ze de heenmatch al met 5-0 gewonnen hadden. Zondag lieten ze vervolgens ook voor het eerst punten liggen in de competitie, want tegen STVV moesten ze een 0-2-achterstand nog ombuigen in een 2-2.

Hein Vanhaezebrouck was dan ook niet te spreken over de prestaties van een aantal van zijn spelers in die twee wedstrijden. De trainer kon zich wel in de handen wrijven met het feit dat de concurrentie in zijn selectie vorige week nog wat verder aangescherpt werd. Tegen STVV maakten Archie Brown en Omri Gandelman zelfs al hun debuut.

De twee nieuwkomers werden intussen ook al officieel voorgesteld en zakken met straffe ambities af naar Gent. De van Lausanne-Sport overgekomen Brown lijkt in Gent vooral een nieuwe transfer te willen versieren. "AA Gent is de goeie stap om mijn carrière verder uit te bouwen. Ik heb veel gepraat met de coach en mensen binnen de club vooraleer ik hierheen kwam. Als je bij Gent speelt, word je bekeken in heel Europa", stelt hij immers bij Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: 'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Kampioen worden

Gandelman heeft zijn zinnen dan weer gezet op prijzen. "Er zijn hier al wat Israëli's gepasseerd. Ik heb met Rami Gershon gesproken, hij heeft gezegd dat ik het hier naar mijn zin zou hebben, me verder kan ontwikkelen en ook de stad leuk is. Het is mijn doel om hier beter te worden. Rami werd hier kampioen, hopelijk kan ik dat ook", klinkt het bij hem. Gershon was één van de steunpilaren in de kampioenenploeg van 2015, nog steeds de enige titel uit de Gentse clubgeschiedenis.

Kan AA Gent dit seizoen kampioen worden?

Meest recent

Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

2
2
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

16
16
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

58
58
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

74
74
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

108
108
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

63
63
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

109
109
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

287
287
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

61
61
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

445
445
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

298
298
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

136
136
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

140
140
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

68
68
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

95
95
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

114
114
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

231
231
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

65
65
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

88
88
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

631
631
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

188
188
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

279
279
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

342
342
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

48
48

Meer sportnieuws