Aanwinsten AA Gent leggen straffe plannen op tafel

329 stemmen
Aanwinsten AA Gent leggen straffe plannen op tafel

AA Gent liet in zijn laatste twee wedstrijden telkens steken vallen. Vorige donderdag gingen ze onderuit in hun terugwedstrijd tegen Pogon Sczcecin, maar dat bleef zonder gevolgen omdat ze de heenmatch al met 5-0 gewonnen hadden. Zondag lieten ze vervolgens ook voor het eerst punten liggen in de competitie, want tegen STVV moesten ze een 0-2-achterstand nog ombuigen in een 2-2.

Hein Vanhaezebrouck was dan ook niet te spreken over de prestaties van een aantal van zijn spelers in die twee wedstrijden. De trainer kon zich wel in de handen wrijven met het feit dat de concurrentie in zijn selectie vorige week nog wat verder aangescherpt werd. Tegen STVV maakten Archie Brown en Omri Gandelman zelfs al hun debuut.

De twee nieuwkomers werden intussen ook al officieel voorgesteld en zakken met straffe ambities af naar Gent. De van Lausanne-Sport overgekomen Brown lijkt in Gent vooral een nieuwe transfer te willen versieren. "AA Gent is de goeie stap om mijn carrière verder uit te bouwen. Ik heb veel gepraat met de coach en mensen binnen de club vooraleer ik hierheen kwam. Als je bij Gent speelt, word je bekeken in heel Europa", stelt hij immers bij Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: 'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

Kampioen worden

Gandelman heeft zijn zinnen dan weer gezet op prijzen. "Er zijn hier al wat Israëli's gepasseerd. Ik heb met Rami Gershon gesproken, hij heeft gezegd dat ik het hier naar mijn zin zou hebben, me verder kan ontwikkelen en ook de stad leuk is. Het is mijn doel om hier beter te worden. Rami werd hier kampioen, hopelijk kan ik dat ook", klinkt het bij hem. Gershon was één van de steunpilaren in de kampioenenploeg van 2015, nog steeds de enige titel uit de Gentse clubgeschiedenis.

Kan AA Gent dit seizoen kampioen worden?

Meest recent

'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

1
1
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

12
12
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

32
32
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

47
47
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

31
31
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

229
229
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

243
243
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

72
72
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

236
236
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

81
81
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

231
231
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

215
215
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

423
423
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

169
169
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

89
89
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

227
227
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

73
73
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

149
149
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

67
67
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

151
151
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

264
264
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

646
646
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

261
261
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

1061
1061
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

72
72

Meer sportnieuws