Boudeweel: "Dat was op Champions League-niveau bij Antwerp"

346 stemmen
Boudeweel:

Royal Antwerp FC won met 1-0 van AEK Athene en maakt zo nog steeds een goede kans op deelname aan de groepsfase van de Champions League. De Great Old speelde nochtnans meer dan 40 minuten met een man minder. Sporza-journalist Tom Boudeweel zag alvast één heel positief punt bij de troepen van Mark van Bommel.

LEES OOK: 'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Antwerp hield goed stand

De defensie van Antwerp stond pol na die rode kaart. "Die rode kaart heeft alles veranderd. Je zag aan de tactiek van Van Bommel, dat het vanaf toen gewoon die 1-0 over de streep trekken was. Dan heb je natuurlijk een beetje geluk nodig met die 100 ballen in de 16. Daarop heeft Antwerp zich wel heel volwassen getoond. In de lucht, in de duels hebben ze op Champions League-niveau verdedigd. Kleine duwtjes, altijd in duel gaan. En dan is er ook nog doelman Butez, die 2 à 3 goede reddingen heeft gedaan", stelde hij vast.

In Griekenland wacht er Antwerp een zeer warm onthaal en AEK Athene toonde zich ook als een zeer moeilijke tegenstander. Antwerp zal dus nog alles uit de kast moeten halen als het wil doorstoten naar het kampioenenbal.

Heksenketel in Athene

"Vincent Janssen zegt dat hij klaar is voor de heksenketel, maar misschien anderen niet. Het is een zottenkot, dat benadrukte Van Bommel nog eens op de persconferentie. Ik ben benieuwd of ze gaan kunnen standhouden", aldus Boudeweel. Voor het Belgische voetbal zou het uiteraard een zeer goede zaak zijn als Antwerp de Champions League weet te bereiken.

Gaat Antwerp zich plaatsen tegen AEK?

Meest recent

KRC Genk verrast: voormalig aanvoerder viert comeback

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

24
24
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

107
107
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

222
222
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

333
333
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

342
342
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

393
393
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

195
195
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

467
467
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

153
153
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

216
216
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

211
211
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

95
95
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

238
238
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

537
537
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

157
157
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

292
292
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

221
221
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

404
404
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

99
99
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

667
667
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

55
55
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

66
66
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

271
271
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

439
439
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

1066
1066

Meer sportnieuws