Boudeweel: "Dat was op Champions League-niveau bij Antwerp"

346 stemmen
Boudeweel:

Royal Antwerp FC won met 1-0 van AEK Athene en maakt zo nog steeds een goede kans op deelname aan de groepsfase van de Champions League. De Great Old speelde nochtnans meer dan 40 minuten met een man minder. Sporza-journalist Tom Boudeweel zag alvast één heel positief punt bij de troepen van Mark van Bommel.

LEES OOK: Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Antwerp hield goed stand

De defensie van Antwerp stond pol na die rode kaart. "Die rode kaart heeft alles veranderd. Je zag aan de tactiek van Van Bommel, dat het vanaf toen gewoon die 1-0 over de streep trekken was. Dan heb je natuurlijk een beetje geluk nodig met die 100 ballen in de 16. Daarop heeft Antwerp zich wel heel volwassen getoond. In de lucht, in de duels hebben ze op Champions League-niveau verdedigd. Kleine duwtjes, altijd in duel gaan. En dan is er ook nog doelman Butez, die 2 à 3 goede reddingen heeft gedaan", stelde hij vast.

In Griekenland wacht er Antwerp een zeer warm onthaal en AEK Athene toonde zich ook als een zeer moeilijke tegenstander. Antwerp zal dus nog alles uit de kast moeten halen als het wil doorstoten naar het kampioenenbal.

Heksenketel in Athene

"Vincent Janssen zegt dat hij klaar is voor de heksenketel, maar misschien anderen niet. Het is een zottenkot, dat benadrukte Van Bommel nog eens op de persconferentie. Ik ben benieuwd of ze gaan kunnen standhouden", aldus Boudeweel. Voor het Belgische voetbal zou het uiteraard een zeer goede zaak zijn als Antwerp de Champions League weet te bereiken.

Gaat Antwerp zich plaatsen tegen AEK?

Meest recent

'Plots drie stevige vertrekkers bij STVV'

STVV speelt vanavond in en tegen RSC Anderlecht. De kans is groot dat een aantal jongens rust ...

4
4
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

16
16
Lichtpunt bij Anderlecht: dan toch ‘gouden transfer’?

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen. Er waren héél weinig lichtpunten, maar ...

62
62
Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

87
87
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

315
315
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

70
70
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

69
69
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

571
571
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

150
150
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

63
63
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

121
121
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

332
332
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

546
546
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

312
312
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

641
641
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

246
246
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

36
36
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

328
328
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

117
117
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

89
89
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

62
62
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

477
477
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

239
239
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

297
297
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

142
142

Meer sportnieuws