'Anderlecht haalt alweer Deen om Delcroix te vervangen'

door
'Anderlecht haalt alweer Deen om Delcroix te vervangen'

Het duurde even voor Anderlecht onder stoom kwam op de transfermarkt, maar uiteindelijk blijkt Paars-Wit toch bijzonder actief. Het presenteerde dinsdag al zijn tiende aanwinst van de zomer en dat zal zeker niet de laatste zijn. Er wordt immers nog gezocht naar een linksvoetige verdediger na het vertrek van Hannes Delcroix naar Burnley eerder op de dag.

Het lijkt erop dat Anderlecht daarvoor opnieuw een beroep zal doen op het persoonlijke netwerk van CEO Sports Jesper Fredberg en trainer Brian Riemer, zoals de voorbije maanden wel vaker het geval was. Sinds hun aanstelling streken er met Dreyer, Dolberg en Delaney al drie Deense spelers neer, terwijl Justin Lonwijk ook een oude bekende was van Fredberg uit zijn periode bij Viborg.

Daarnaast polste Anderlecht ook al bij een aantal oude bekenden van Riemer, zoals bijvoorbeeld flankaanvaller Sergi Canos. Die koos uiteindelijk wel voor Valencia. Ook de verganger van Delcroix zou nu door Riemer aangebracht kunnen worden, want volgens La Dernière Heure denkt Anderlecht aan Mads Bech Sörensen.

LEES OOK: Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

Op een zijspoor bij Brentford

De 24-jarige Deen is net als Delcroix een linksvoetige centrale verdediger en werkte nog met Riemer samen bij Brentford. Sörensen staat nog steeds onder contract bij de Engelse club, maar zit er op een zijspoor. Hij maakte geen deel uit van de kern in de eerste twee wedstrijden in de Premier League.

Vorig seizoen werd Sörensen door Brentford al uitgeleend. Voor Nieuwjaar werd hij gestald bij OGC Nice, maar daar kwam hij geen enkele keer in actie. In de tweede helft van het seizoen speelde hij elf wedstrijden voor FC Groningen, dat uit de Eredivisie degradeerde. Sörensen is bij Brentford bezig aan zijn laatste contractjaar, dus Anderlecht zal hem wellicht definitief moeten overnemen.

Zou hij een goede vervanger zijn voor Delcroix?

Meest recent

Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

46
46
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

13
13
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

28
28
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

134
134
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

194
194
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

166
166
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

253
253
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

75
75
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

170
170
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

172
172
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

936
936
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

80
80
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

114
114
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

335
335
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

143
143
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

480
480
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

48
48
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

200
200
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

173
173
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

237
237
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

270
270
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

171
171
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

208
208
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

422
422
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

707
707

Meer sportnieuws