'Anderlecht haalt alweer Deen om Delcroix te vervangen'

door
'Anderlecht haalt alweer Deen om Delcroix te vervangen'

Het duurde even voor Anderlecht onder stoom kwam op de transfermarkt, maar uiteindelijk blijkt Paars-Wit toch bijzonder actief. Het presenteerde dinsdag al zijn tiende aanwinst van de zomer en dat zal zeker niet de laatste zijn. Er wordt immers nog gezocht naar een linksvoetige verdediger na het vertrek van Hannes Delcroix naar Burnley eerder op de dag.

Het lijkt erop dat Anderlecht daarvoor opnieuw een beroep zal doen op het persoonlijke netwerk van CEO Sports Jesper Fredberg en trainer Brian Riemer, zoals de voorbije maanden wel vaker het geval was. Sinds hun aanstelling streken er met Dreyer, Dolberg en Delaney al drie Deense spelers neer, terwijl Justin Lonwijk ook een oude bekende was van Fredberg uit zijn periode bij Viborg.

Daarnaast polste Anderlecht ook al bij een aantal oude bekenden van Riemer, zoals bijvoorbeeld flankaanvaller Sergi Canos. Die koos uiteindelijk wel voor Valencia. Ook de verganger van Delcroix zou nu door Riemer aangebracht kunnen worden, want volgens La Dernière Heure denkt Anderlecht aan Mads Bech Sörensen.

LEES OOK: Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Op een zijspoor bij Brentford

De 24-jarige Deen is net als Delcroix een linksvoetige centrale verdediger en werkte nog met Riemer samen bij Brentford. Sörensen staat nog steeds onder contract bij de Engelse club, maar zit er op een zijspoor. Hij maakte geen deel uit van de kern in de eerste twee wedstrijden in de Premier League.

Vorig seizoen werd Sörensen door Brentford al uitgeleend. Voor Nieuwjaar werd hij gestald bij OGC Nice, maar daar kwam hij geen enkele keer in actie. In de tweede helft van het seizoen speelde hij elf wedstrijden voor FC Groningen, dat uit de Eredivisie degradeerde. Sörensen is bij Brentford bezig aan zijn laatste contractjaar, dus Anderlecht zal hem wellicht definitief moeten overnemen.

Zou hij een goede vervanger zijn voor Delcroix?

Meest recent

Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

2
2
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

8
8
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

151
151
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

29
29
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

45
45
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

124
124
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

173
173
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

63
63
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

56
56
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

190
190
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

456
456
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

123
123
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

97
97
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

431
431
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

120
120
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

144
144
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

155
155
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

241
241
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

72
72
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

364
364
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

88
88
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

253
253
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

322
322
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

149
149

Meer sportnieuws