'Man City vergeet tweede toptarget om De Bruyne te vervangen'

door
'Man City vergeet tweede toptarget om De Bruyne te vervangen'

Manchester City zal het een tijdje zonder Kevin De Bruyne moeten doen. Onze landgenoot is geopereerd aan een aanslepende hamstringblessure en zal enkele maanden vanaf de zijlijn moeten toekijken. Ondertussen gaat Manchester City op zoek naar een geschikte vervanger.

In die context werd de naam van Dani Olmo al genoemd. De Spaanse sterkhouder van RB Leipzig is een van de smaakmakers in de Bundesliga en kan naar verluidt Pep Guardiola heel erg bekoren. Toch lijkt de transfer niet te gaan komen. Olmo maakte in een gesprek met BILD namelijk duidelijk dat hij zich momenteel op Leipzig wil focussen en tevreden is in Oost-Duitsland.

City dacht naar verluidt ook aan Lucas Paqueta. De Braziliaan is een absolute sterkhouder bij West Ham United en was het afgelopen weekend outstanding in de thuiszege tegen Chelsea. Toch lijkt ook de komst van Paqueta sinds vorige week niet meer aan de orde, weet Fabrizio Romano. De deal zou afgesprongen zijn en City zou al andere opties bekijken.

LEES OOK: "Moeilijke periode KDB en gezin" - steun uit onverwachte hoek

Gokschandaal

Dat heeft mogelijk te maken met een gokschandaal waarin Paqueta verwikkeld is. De Engelse voetbalbond zou namelijk een onderzoek gestart zijn naar gokinbreuken van de Braziliaan, waarbij mensen in zijn omgeving accounts aangemaakt hebben op gokwebsites. Die accounts leidden bovendien naar het geboorte-eiland van Paqueta. De speler zou enkele dagen daarna opzettelijk geel gepakt hebben in de wedstrijd tegen Aston Villa, wat voor de gokkers grote winsten zou betekenen. Paqueta riskeert mogelijk een schorsing.

Zal Paqueta geschorst worden?

Meest recent

Union verweesd: "Een punt was verdiend geweest"

Voor de derde keer op rij heeft Union dinsdagavond een nederlaag moeten incasseren in de Champions ...

12
12
Jutgla deelt zeer fraai compliment uit aan Club Brugge

Club Brugge liet in de zomer heel wat sterkhouders vertrekken. Eén van hen was Ferran Jutgla, ...

176
176
Kompany klopt nu ook PSG, ijzersterke Courtois alsnog geveld

Er viel dinsdagavond heel wat te beleven in de Champions League. Vincent Kompany en Bayern ...

72
72
Dapper Union blijft ook in Madrid met lege handen achter

Union is dinsdagavond tegen een derde nederlaag op rij aangelopen in de Champions League. Na de ...

33
33
Courtois verbaast alweer heel Europa

Real Madrid bleef tot dusver nog foutloos in de Champions League, maar dinsdagavond krijgt de ...

74
74
Hayen trainer van absolute grootmacht? "Binnen 2 jaar..."

Club Brugge staat woensdagavond voor een ferme uitdaging in de Champions League. Dan komt met FC ...

98
98
Standard komt met opmerkelijke uitleg voor tirade Wilmots

Er was de voorbije weken heel wat te doen rond Standard. Hun partij tegen Antwerp moest voortijdig ...

64
64
'AA Gent gaat transferstrijd aan met PSV'

AA Gent leek vertrokken te zijn met ruime zeges tegen Standard en Patro, maar werd vorig weekend ...

80
80
Antwerp en Gent krijgen flinke meevallers te horen

Dinsdag boog het Disciplinair Comité zich over enkele controversiële incidenten van ...

148
148
Napoli baalt enorm, Arsenal blijft foutloos doorrazen

Om 18u45 stonden er in de Champions League twee duels op het programma. Napoli ontving Eintracht ...

37
37
Het einde van Ronaldo: CR7 licht tipje van de sluier

Cristiano Ronaldo is 40 jaar en de Portugese aanvaller weet dat het einde nadert. Op zijn leeftijd ...

98
98
Nainggolan 'plaagt' Antwerp: "Zou nog lukken"

Het gaat bijzonder slecht met Royal Antwerp FC. Sportief is de club serieus afgegleden en dat op ...

119
119
Atlético Madrid - Union: Hubert verrast stevig

Union SG speelt vanavond om 21 tegen Atlético Madrid. Een héél zware partij en ...

38
38
Flick en Lewandowski spreken: dit vinden zij van Club Brugge

FC Barcelona komt toch met veel zorgen naar Brugge. De Catalanen hebben de nodige blessures en hun ...

389
389
Dreyer schrijft geschiedenis: MLS compleet gek van de Deen

RSC Anderlecht verkocht Anders Dreyer in januari voor een spotprijsje van amper 5 miljoen euro, wat ...

314
314
Club Brugge opgelet: Hayen reageert op flirt met Celtic

Mocht het op zijn bucketlist staan mag Nicky Hayen woensdag nog een Europese grootmacht afvinken, ...

252
252
AA Gent pleit Dean volledig vrij: "Gevaarlijk precedent"

Vooraf verkeerde AA Gent omwille van het 125-jarig clubbestaan nog in feeststemming, maar na de ...

281
281
Nederland verstomt: Club Brugge plant ‘brutale’ transfer

Club Brugge jaagt op een verrassende naam uit Nederland. Een tiener die dit seizoen doorbreekt in de ...

454
454
'KRC Genk kan cashen: goudhaantje weg in januari?'

KRC Genk deed de afgelopen jaren meermaals gouden zaken op de transfermarkt, waarbij de Limburgers ...

751
751
Club-Barcelona: Hayen & Flick maken selecties bekend

Hoogdag in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdagavond gastheer speelt voor niemand minder dan FC ...

122
122
Hasi maakt brokken: Bertaccini out, Vazquez in?

Met zijn rug tegen de muur besloot Besnik Hasi om tegen KV Mechelen vier aanvallers aan de aftrap te ...

636
636
Antwerp & AA Gent binden strijd aan met Bondsparket

Afgelopen weekend was het Halloween, en dus besloten Max Dean en Daam Foulon om nog eens uit te ...

249
249
Hayen verschaft update uit ziekenboeg Club Brugge

In de Champions League krijgt Club Brugge woensdag FC Barcelona over de vloer. In aanloop naar het ...

262
262
Annelien Coorevits breekt taboe: “Passie was er nooit"

Ze vormden jarenlang één van de bekendste koppels van het Vlaamse medialandschap: ...

387
387
Club is klaar: Seys roept oorlogstaal naar Lamine Yamal

Club Brugge kijkt FC Barcelona recht in de ogen namens de Champions League. De gedroomde affiche ...

169
169

Meer sportnieuws