'Antwerp strijdt met PL-top voor peperdure vervanger Avila'

771 stemmen
'Antwerp strijdt met PL-top voor peperdure vervanger Avila'

Bij Royal Antwerp FC staan de hoofden ongetwijfeld gericht op het treffen met AEK morgenavond. The Great Old neemt het dan in eigen huis op tegen de Griekse topclub, en hoopt uiteraard op een goede uitgangspositie voor de heenwedstrijd die volgende week plaatsvindt. 

Los van het treffen met AEK staat er ook achter de schermen heel wat te gebeuren bij Antwerp. Gaston Avila is namelijk op weg richting Ajax, en de landskampioen wil zo snel mogelijk werk maken van een waardige vervanger. Zo werd al bekend gemaakt dat Overmars en co. denken aan Olivier Deman. De sterkhouder van Cercle kende een ijzersterk seizoen bij de Vereniging, en werd door Domenico Tedesco zelfs al beloond met een selectie bij de Rode Duivels. 

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

Op meerdere paarden wedden

Antwerp is wel niet van plan om zich volop te gaan focussen op Olivier Deman. De doorgaans uitstekend geïnformeerde Sacha Tavolieri weet namelijk dat The Great Old ook denkt aan Valentin Barco. De 19-jarige linksachter van Boca Juniors wordt in zijn thuisland beschouwd als een bijzonder beloftevolle speler, en maakt verder ook deel uit van de Argentijnse U21.

Loodzware concurrentie en stevig prijskaartje

Antwerp en Marc Overmars zullen echter wel stevig moeten gaan dokken als ze Boca en Barco willen overtuigen van een overgang. Los van het feit dat de marktwaarde van de jongeling wordt geschat op een slordige 3,5 miljoen euro, zou de Argentijnse topclub ongeveer tien miljoen euro verlangen voor Barco. Dat bedrag staat overigens opgenomen in het contract van de Argentijn als ontsnappingsclausule. 

Naast Antwerp tonen ook Manchester City en Brighton interesse in de talentvolle Barco. Zij zullen in de jongeling ongetwijfeld eerder een optie voor de toekomst zien, terwijl de linksachter bij Antwerp wellicht direct al zal kunnen gaan rekenen op speelminuten. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd. 

 

 

Voor wie moet Antwerp gaan?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

112
112
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

15
15
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

7
7
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

30
30
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

56
56
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

137
137
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

150
150
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

56
56
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

107
107
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

195
195
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

226
226
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

411
411
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

216
216
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

407
407
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

137
137
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

50
50
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

229
229
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

255
255
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

548
548
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

300
300
"100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Op maandag 15 juni trappen de Rode Duivels hun WK-eindronde op gang met een groepsmatch tegen ...

457
457
De Bruyne serieus toegetakeld: Conte geeft reactie

SSC Napoli liep maandagavond averij op in de strijd om de tweede plaats in de Serie A en verloor op ...

129
129
Deschacht tipt Anderlecht: ideale basiself voor bekerfinale

Aanstaande donderdag is het zover, dan wordt de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht ...

320
320
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

312
312
Meteen na ontslag: 'Geraerts in running voor JPL-retour'

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal staat voor de deur. En dus begint de trainerscarrousel ...

280
280
'Mercato Club barst al los: nationale recordtransfer'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelclash tegen Union SG, beweegt er ook ...

364
364

Meer sportnieuws