'Antwerp strijdt met PL-top voor peperdure vervanger Avila'

door
'Antwerp strijdt met PL-top voor peperdure vervanger Avila'

Bij Royal Antwerp FC staan de hoofden ongetwijfeld gericht op het treffen met AEK morgenavond. The Great Old neemt het dan in eigen huis op tegen de Griekse topclub, en hoopt uiteraard op een goede uitgangspositie voor de heenwedstrijd die volgende week plaatsvindt. 

Los van het treffen met AEK staat er ook achter de schermen heel wat te gebeuren bij Antwerp. Gaston Avila is namelijk op weg richting Ajax, en de landskampioen wil zo snel mogelijk werk maken van een waardige vervanger. Zo werd al bekend gemaakt dat Overmars en co. denken aan Olivier Deman. De sterkhouder van Cercle kende een ijzersterk seizoen bij de Vereniging, en werd door Domenico Tedesco zelfs al beloond met een selectie bij de Rode Duivels. 

LEES OOK: Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Op meerdere paarden wedden

Antwerp is wel niet van plan om zich volop te gaan focussen op Olivier Deman. De doorgaans uitstekend geïnformeerde Sacha Tavolieri weet namelijk dat The Great Old ook denkt aan Valentin Barco. De 19-jarige linksachter van Boca Juniors wordt in zijn thuisland beschouwd als een bijzonder beloftevolle speler, en maakt verder ook deel uit van de Argentijnse U21.

Loodzware concurrentie en stevig prijskaartje

Antwerp en Marc Overmars zullen echter wel stevig moeten gaan dokken als ze Boca en Barco willen overtuigen van een overgang. Los van het feit dat de marktwaarde van de jongeling wordt geschat op een slordige 3,5 miljoen euro, zou de Argentijnse topclub ongeveer tien miljoen euro verlangen voor Barco. Dat bedrag staat overigens opgenomen in het contract van de Argentijn als ontsnappingsclausule. 

Naast Antwerp tonen ook Manchester City en Brighton interesse in de talentvolle Barco. Zij zullen in de jongeling ongetwijfeld eerder een optie voor de toekomst zien, terwijl de linksachter bij Antwerp wellicht direct al zal kunnen gaan rekenen op speelminuten. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd. 

 

 

Voor wie moet Antwerp gaan?

Meest recent

Vandenbempt scherp voor RSCA-topper: "Nog niet genoeg"

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

0
0
'Openda weg bij Juventus: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

14
14
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

49
49
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

148
148
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

42
42
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

179
179
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

112
112
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

98
98
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

299
299
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

142
142
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

260
260
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

136
136
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

174
174
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

318
318
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

457
457
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

101
101
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

397
397
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

42
42
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

320
320
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

52
52
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

677
677
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

201
201
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

203
203
Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

65
65
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

83
83

Meer sportnieuws