'Antwerp strijdt met PL-top voor peperdure vervanger Avila'

door
'Antwerp strijdt met PL-top voor peperdure vervanger Avila'

Bij Royal Antwerp FC staan de hoofden ongetwijfeld gericht op het treffen met AEK morgenavond. The Great Old neemt het dan in eigen huis op tegen de Griekse topclub, en hoopt uiteraard op een goede uitgangspositie voor de heenwedstrijd die volgende week plaatsvindt. 

Los van het treffen met AEK staat er ook achter de schermen heel wat te gebeuren bij Antwerp. Gaston Avila is namelijk op weg richting Ajax, en de landskampioen wil zo snel mogelijk werk maken van een waardige vervanger. Zo werd al bekend gemaakt dat Overmars en co. denken aan Olivier Deman. De sterkhouder van Cercle kende een ijzersterk seizoen bij de Vereniging, en werd door Domenico Tedesco zelfs al beloond met een selectie bij de Rode Duivels. 

LEES OOK: 'Antwerp vindt akkoord: miljoenen voor sterkhouder'

Op meerdere paarden wedden

Antwerp is wel niet van plan om zich volop te gaan focussen op Olivier Deman. De doorgaans uitstekend geïnformeerde Sacha Tavolieri weet namelijk dat The Great Old ook denkt aan Valentin Barco. De 19-jarige linksachter van Boca Juniors wordt in zijn thuisland beschouwd als een bijzonder beloftevolle speler, en maakt verder ook deel uit van de Argentijnse U21.

Loodzware concurrentie en stevig prijskaartje

Antwerp en Marc Overmars zullen echter wel stevig moeten gaan dokken als ze Boca en Barco willen overtuigen van een overgang. Los van het feit dat de marktwaarde van de jongeling wordt geschat op een slordige 3,5 miljoen euro, zou de Argentijnse topclub ongeveer tien miljoen euro verlangen voor Barco. Dat bedrag staat overigens opgenomen in het contract van de Argentijn als ontsnappingsclausule. 

Naast Antwerp tonen ook Manchester City en Brighton interesse in de talentvolle Barco. Zij zullen in de jongeling ongetwijfeld eerder een optie voor de toekomst zien, terwijl de linksachter bij Antwerp wellicht direct al zal kunnen gaan rekenen op speelminuten. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd. 

 

 

Voor wie moet Antwerp gaan?

Meest recent

'Real Madrid zet zinnen op sensationele nieuwe trainer'

Daags na de nederlaag tegen FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España, heeft het ...

32
32
Speeltijd voorbij: Hayen maakt transferstatement bij Genk

Bij KRC Genk moet men bij de start van de tweede seizoenshelft meteen vol aan de bak. Coach Nicky ...

73
73
Club Brugge verbijsterd: JPL-toptransfer krijgt plotse twist

Club Brugge keek mee — en zag het dossier veranderen. Tussen ambitie en voorzichtigheid ...

174
174
Gouden drama: pijnlijk details aftocht Tzolis bekend

De 19de Gouden Schoen uit de clubgeschiedenis staat op het palmares, maar bij Club Brugge KV had men ...

297
297
'Anderlecht slaat toe: topdeal met seizoensrevelatie'

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig wachten geblazen tot de volgende wintertransfers worden ...

267
267
'Vuurwerk bij kampioen: Union pakt fors uit op mercato'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

175
175
'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

239
239
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

200
200
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

298
298
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

346
346
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

513
513
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

248
248
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

306
306
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

334
334
"Misbaksel" - Gouden Schoen-verkiezing zwáár onder vuur

De 72ste Gouden Schoen heeft een grote verrassing opgeleverd. Zo wist Ardon Jashari met de trofee ...

420
420
Xabi Alonso op straat: deze rol speelde Courtois in Real-bom

Het verlies tegen aartsrivaal FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España heeft ...

269
269
'Anderlecht zet transfersoap van de winter op z’n kop'

Anderlecht zet deze winter een transfersoap in gang. Een dossier dat groter wordt dan eerst gedacht ...

355
355
'Leko hakt knopen door: einde verhaal bij Club Brugge?'

Zondag vulde Club Brugge het podium op het Gala van de Gouden Schoen, maar dinsdag is het weer ...

666
666
'Witte rook bij Antwerp: duo sterkhouders pakt koffers'

Om een vervolgstuk te breien aan de sterke reeks in december hoopt Antwerp in januari op een ...

465
465
Vandenbempt onthult reden Gouden Schoen-stunt Jashari

Ardon Jashari verbaasde zondag vriend en vijand door op basis van één stemronde de ...

158
158
'Géén Club Brugge: Yow trekt naar deze club'

Griffin Yow werd de afgelopen twee weken in verband gebracht met de Belgische topclubs. Dat was ...

172
172
Bom barst in Bernabéu: Real Madrid ontslaat Xabi Alonso

Terwijl de ogen van de Belgische voetbalwereld op het Gala van de Gouden Schoen waren gericht ging ...

311
311
Klucht op Gouden Schoen: bizar stemgedrag blootgelegd

Op het Gala van de Gouden Schoen schoot Ardon Jashari zondag de hoofdvogel af, terwijl ook onder ...

912
912
'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

395
395
Westerlo compleet verrast: toptransfer naar de MLS

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

86
86

Meer sportnieuws