'Antwerp strijdt met PL-top voor peperdure vervanger Avila'

771 stemmen
'Antwerp strijdt met PL-top voor peperdure vervanger Avila'

Bij Royal Antwerp FC staan de hoofden ongetwijfeld gericht op het treffen met AEK morgenavond. The Great Old neemt het dan in eigen huis op tegen de Griekse topclub, en hoopt uiteraard op een goede uitgangspositie voor de heenwedstrijd die volgende week plaatsvindt. 

Los van het treffen met AEK staat er ook achter de schermen heel wat te gebeuren bij Antwerp. Gaston Avila is namelijk op weg richting Ajax, en de landskampioen wil zo snel mogelijk werk maken van een waardige vervanger. Zo werd al bekend gemaakt dat Overmars en co. denken aan Olivier Deman. De sterkhouder van Cercle kende een ijzersterk seizoen bij de Vereniging, en werd door Domenico Tedesco zelfs al beloond met een selectie bij de Rode Duivels. 

LEES OOK: 'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Op meerdere paarden wedden

Antwerp is wel niet van plan om zich volop te gaan focussen op Olivier Deman. De doorgaans uitstekend geïnformeerde Sacha Tavolieri weet namelijk dat The Great Old ook denkt aan Valentin Barco. De 19-jarige linksachter van Boca Juniors wordt in zijn thuisland beschouwd als een bijzonder beloftevolle speler, en maakt verder ook deel uit van de Argentijnse U21.

Loodzware concurrentie en stevig prijskaartje

Antwerp en Marc Overmars zullen echter wel stevig moeten gaan dokken als ze Boca en Barco willen overtuigen van een overgang. Los van het feit dat de marktwaarde van de jongeling wordt geschat op een slordige 3,5 miljoen euro, zou de Argentijnse topclub ongeveer tien miljoen euro verlangen voor Barco. Dat bedrag staat overigens opgenomen in het contract van de Argentijn als ontsnappingsclausule. 

Naast Antwerp tonen ook Manchester City en Brighton interesse in de talentvolle Barco. Zij zullen in de jongeling ongetwijfeld eerder een optie voor de toekomst zien, terwijl de linksachter bij Antwerp wellicht direct al zal kunnen gaan rekenen op speelminuten. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd. 

 

 

Voor wie moet Antwerp gaan?

Meest recent

'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

34
34
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

107
107
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

68
68
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

57
57
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

155
155
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

506
506
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

78
78
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

219
219
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

139
139
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

74
74
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

67
67
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

198
198
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

674
674
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

54
54
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

71
71
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

449
449
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

460
460
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

573
573
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

1111
1111
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

126
126
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

570
570
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

115
115
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

156
156
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

122
122
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

172
172

Meer sportnieuws