Romano onthult details over nakende transfer Orban

door
Romano onthult details over nakende transfer Orban

KAA Gent verslikte zich gisteren in eigen huis tegen STVV. De Buffalo's kwamen al snel op achterstand tegen de uitstekend gestarte Kanaries, maar via Gift Orban en Jordan Toruranigha wist de ploeg van Hein Vanhaezebrouck toch nog een punt uit de brand te slepen. 

De zomermercato nadert stilaan zijn einde, en voorlopig speelt Gift Orban nog steeds in een shirt van KAA Gent. De Nigeriaan wordt al enkele weken in verband gebracht met een overgang naar Tottenham Hotspur, maar voorlopig lijkt er nog niets concreet te spelen rond Orban. Dat bevestigde Fabrizio Romano zojuist. 

LEES OOK: ‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nog géén bod van Tottenham

De Italiaanse transfergoeroe bevestigde in zijn podcast namelijk dat Tottenham zich absoluut nog wil gaan versterken tijdens de slotweken van de mercato. Een spits is in die zoektocht prioriteit. Zo weet Romano dat Tottenham de prestaties van Orban op de voet volgt, maar dat het nog niet tot een officieel bod kwam. Daarnaast zouden de Spurs ook interesse tonen in Jonathan David (nota bene ex-AA Gent). De Canadees van Lille zou dan weer een slordige 60 miljoen euro moeten kosten, wat voorlopig te duur zou zijn voor de Spurs. 

Hoop voor Gent?

Zo lijken de fans van de Buffalo's toch te mogen hopen op het aanblijven van Gift Orban. Toch raakte vandaag ook bekend dat Fulham zich zou gaan melden bij het Gent-bestuur om een eventuele overgang van de Nigeriaan te gaan bespreken. Indien die gesprekken de goede kant zouden uitgaan, of wanneer Tottenham zou gaan beslissen om voluit te gaan voor Orban, zou dat toch nog het einde van de aanvaller kunnen betekenen in de Ghelamco Arena. De komende weken wordt het dus ongetwijfeld nog bibberen geblazen voor Hein Vanhaezebrouck en co.

 

Zal Gent erin slagen om Orban nog een seizoen te houden?

Meest recent

Job Fink aan zijden draadje: Genk verliest ook in Europa

KRC Genk heeft donderdagavond zijn derde pijnlijke nederlaag op amper één week tijd ...

34
34
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

114
114
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

112
112
Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

91
91
Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

155
155
Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

50
50
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

378
378
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

19
19
'Leegloop bij Club Brugge: Inter laat kassa rinkelen'

Nicky Hayen kreeg tot dan geen respijt, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk worden ...

380
380
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

111
111
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

300
300
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

456
456
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

263
263
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

280
280
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

498
498
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

499
499
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

286
286
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

267
267
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

303
303
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

162
162
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

367
367
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

88
88
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

276
276
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

408
408
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

334
334

Meer sportnieuws