Belgen naar de uitgang bij Milan: Origi en Saelemaekers ontbreken

123 stemmen
Belgen naar de uitgang bij Milan: Origi en Saelemaekers ontbreken

In Italië werd de competitie op het hoogste niveau dit weekend van gang getrapt. Naar goede gewoonte vindt er in de Serie A ook telkens een maandagavondwedstrijd plaats. Straks komt Milan voor de eerste keer in actie. De Rossoneri neemt het op tegen Bologna. 

Vorig seizoen speelden er met Alexis Saelemaekers, Divock Origi, Aster Vranckx en Charles De Ketelaere nog vier Belgen bij Milan. Deze jaargang zal de kern van de Rossoneri er echter geheel anders uitzien. Vranckx keerde al terug naar moederclub Wolfsburg, en voor Charles De Ketelaere werd een oplossing gevonden bij Atalanta. Ook Alexis Saelemaekers en Divock Origi moeten nu beschikken bij de Milanese traditieclub. 

Beide Belgen zaten ook vandaag niet in de wedstrijdselectie voor de seizoensopener tegen Bologna. De reden daarvoor moet niet gezocht worden bij een blessure, maar wél bij het feit dat de Belgen moeten vertrekken uit de Italiaanse modestad. Volgens diverse Italiaanse bronnen zou Alexis Saelemaekers diep teleurgesteld zijn door het missen van de competitiestart, terwijl Divock Origi zich al zou neergelegd hebben bij een uitgaande transfer

Spanje en Engeland? 

Alexis Saelemaekers zou naar verluidt wel op de interesse kunnen rekenen van diverse clubs. Real Betis werd de voorbije weken veelvuldig genoemd, maar tot een akkoord lijkt het nog niet gekomen te zijn tussen beide partijen. Divock Origi kan op zijn beurt dan weer naar Saudi-Arabië, maar zou ook in Engeland opnieuw onderdak kunnen vinden. Tijdens de komende weken zal er ongetwijfeld meer duidelijkheid komen. 

 

Maakt Milan de verkeerde keuze?

Meest recent

Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

6
6
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

62
62
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

86
86
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

144
144
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

82
82
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

84
84
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

149
149
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

102
102
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

46
46
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

461
461
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

77
77
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

40
40
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

231
231
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

98
98
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

179
179
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

423
423
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

358
358
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

95
95
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

62
62
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

194
194
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

180
180
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

66
66
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

456
456
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

346
346
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

327
327

Meer sportnieuws