Miljoenendeal is rond: Mitrovic gaat samenspelen met wereldster

door
Miljoenendeal is rond: Mitrovic gaat samenspelen met wereldster

Saudi-Arabië zette deze zomer de internationale transfermarkt helemaal op zijn kop door met absurde bedragen te gooien om gevestigde namen naar hun competitie te halen. De ene na de andere bekende speler zwicht voor de miljoenen uit de oliestaat en nu mag ook Aleksandar Mitrovic aan dat rijtje toegevoegd worden. De ex-spits van Anderlecht rondde zaterdagavond zijn transfer af.


Het was een teken aan de wand dat de Serviër zaterdag al niet meer in de selectie zat bij Fulham, dat een 0-3 om de oren kreeg van Brentford. Mitrovic flirtte al een tijdje met een vertrek bij de Cottagers, waar hij de voorbije jaren uitgegroeid was tot een doelpuntenmachine. In het seizoen 2021/22 verpulverde hij het doelpuntenrecord in de Engelse Championship door maar liefst 43 keer te scoren en vorig seizoen trof hij in de Premier League ook veertien keer raak.

Nu zwicht Mitrovic echter voor een lucratief aanbod van Al-Hilal, waar hij een contract voor drie jaar getekend heeft. De Saudi's zouden meer dan 50 miljoen euro betalen om de 28-jarige bij Fulham weg te kapen. Mitrovic zal er wel in uitstekend gezelschap terecht komen, want hij zal er een aanvalskoppel moeten vormen met niemand minder dan Neymar, die onlangs nog weggehaald werd bij PSG. Ook Yassine Bounou (Sevilla), Kalidou Koulibaly (Chelsea), Ruben Neves (Wolves), Sergej Milinkovic-Savic (Lazio) en Malcom (Zenit streken deze zomer al bij Al-Hilal neer.


LEES OOK: Ronaldo door het lint in Saudi-Arabië: weer einde verhaal?

Een aderlating voor de Premier League?

Meest recent

Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

3
3
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

15
15
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

31
31
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

56
56
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

29
29
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

151
151
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

188
188
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

195
195
'Messi krijgt voorstel van 1,4 miljard euro'

In het voetbal gaat véél te veel geld om. Dat bleek nog maar eens. Gelukkig is er ...

151
151
Hasi heeft goed én slecht nieuws voor bekertreffen

RSC Anderlecht staat voor een heel belangrijk duel. Tegen AA Gent moet Paars-Wit zich plaatsen voor ...

269
269
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

256
256
'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Zulte Waregem gaat wellicht nog een uitgaande miljoenentransfer afronden. De interesse in een van de ...

341
341
'Anderlecht ruikt toptransfer: miljoenendeal onderweg'

RSC Anderlecht hoopt deze mercato toch een speler voor een aantal miljoenen euro’s te ...

644
644
'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Anderlecht heeft nog heel veel werk om zich te versterken deze winter te versterken. Er liggen nog ...

458
458
'Transferdompers voor Club én Cercle Brugge'

De wintermercato is intussen al bijna halfweg, maar het is nog wachten op het échte vuurwerk ...

114
114
Japans talent voor Gent, Standard haalt jeugdproduct terug

Het echte transfergeweld moet nog losbarsten in de Jupiler Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

68
68
'Overmars richt zijn pijlen op Chelsea-flop'

Antwerp plaatste zich dinsdagavond voor de halve finale van de Croky Cup na een thriller tegen La ...

182
182
'Club Brugge heeft nieuwe Stankovic al in vizier'

Bij Club Brugge zal de transfermolen de komende maanden ongetwijfeld weer volop draaien. Met Kaye ...

345
345
'STVV slaat fraaie transferslag bij Beerschot'

Halfweg het seizoen blijkt STVV dé revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries prijken ...

283
283
'Soap escaleert: Nainggolan en Lokeren op ramkoers'

Er zal deze maand in de Challenger Pro League ongetwijfeld heel wat bewegen. Het meest besproken ...

304
304
Hasi spreekt klare taal over contractsaga Coosemans

Anderlecht viel vorig weekend ook in de prijzen op het Gala van de Gouden Schoen. Nathan De Cat werd ...

187
187
Westerlo haalt vervanger Yow nu al binnen

Bij Westerlo belooft het alweer een drukke mercato te worden. De Kemphanen zien deze maand wellicht ...

40
40
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest Angulo, STVV sluit dubbele deal'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

452
452
Van den Brom zorgt voor ophef: “Stelletje slappe lullen!”

John van den Brom heeft een verleden op de Belgische velden als coach van RSC Anderlecht en KRC ...

102
102
Niet enkel in België: Guardiola verwoest arbitrage én VAR

Manchester City nam het in de heenwedstrijd van de halve finale van de FA Cup op in en tegen ...

72
72

Meer sportnieuws