Miljoenendeal is rond: Mitrovic gaat samenspelen met wereldster

door
Miljoenendeal is rond: Mitrovic gaat samenspelen met wereldster

Saudi-Arabië zette deze zomer de internationale transfermarkt helemaal op zijn kop door met absurde bedragen te gooien om gevestigde namen naar hun competitie te halen. De ene na de andere bekende speler zwicht voor de miljoenen uit de oliestaat en nu mag ook Aleksandar Mitrovic aan dat rijtje toegevoegd worden. De ex-spits van Anderlecht rondde zaterdagavond zijn transfer af.


Het was een teken aan de wand dat de Serviër zaterdag al niet meer in de selectie zat bij Fulham, dat een 0-3 om de oren kreeg van Brentford. Mitrovic flirtte al een tijdje met een vertrek bij de Cottagers, waar hij de voorbije jaren uitgegroeid was tot een doelpuntenmachine. In het seizoen 2021/22 verpulverde hij het doelpuntenrecord in de Engelse Championship door maar liefst 43 keer te scoren en vorig seizoen trof hij in de Premier League ook veertien keer raak.

Nu zwicht Mitrovic echter voor een lucratief aanbod van Al-Hilal, waar hij een contract voor drie jaar getekend heeft. De Saudi's zouden meer dan 50 miljoen euro betalen om de 28-jarige bij Fulham weg te kapen. Mitrovic zal er wel in uitstekend gezelschap terecht komen, want hij zal er een aanvalskoppel moeten vormen met niemand minder dan Neymar, die onlangs nog weggehaald werd bij PSG. Ook Yassine Bounou (Sevilla), Kalidou Koulibaly (Chelsea), Ruben Neves (Wolves), Sergej Milinkovic-Savic (Lazio) en Malcom (Zenit streken deze zomer al bij Al-Hilal neer.


LEES OOK: Ronaldo door het lint in Saudi-Arabië: weer einde verhaal?

Een aderlating voor de Premier League?

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

7
7
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

30
30
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

311
311
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

278
278
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

163
163
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

216
216
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

62
62
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

550
550
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

202
202
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

380
380
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

581
581
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

208
208
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

384
384
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

180
180
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

160
160
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

156
156
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

75
75
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

253
253
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

76
76
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

328
328
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

225
225
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

233
233
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

447
447
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

528
528
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

82
82

Meer sportnieuws