Miljoenendeal is rond: Mitrovic gaat samenspelen met wereldster

door
Miljoenendeal is rond: Mitrovic gaat samenspelen met wereldster

Saudi-Arabië zette deze zomer de internationale transfermarkt helemaal op zijn kop door met absurde bedragen te gooien om gevestigde namen naar hun competitie te halen. De ene na de andere bekende speler zwicht voor de miljoenen uit de oliestaat en nu mag ook Aleksandar Mitrovic aan dat rijtje toegevoegd worden. De ex-spits van Anderlecht rondde zaterdagavond zijn transfer af.


Het was een teken aan de wand dat de Serviër zaterdag al niet meer in de selectie zat bij Fulham, dat een 0-3 om de oren kreeg van Brentford. Mitrovic flirtte al een tijdje met een vertrek bij de Cottagers, waar hij de voorbije jaren uitgegroeid was tot een doelpuntenmachine. In het seizoen 2021/22 verpulverde hij het doelpuntenrecord in de Engelse Championship door maar liefst 43 keer te scoren en vorig seizoen trof hij in de Premier League ook veertien keer raak.

Nu zwicht Mitrovic echter voor een lucratief aanbod van Al-Hilal, waar hij een contract voor drie jaar getekend heeft. De Saudi's zouden meer dan 50 miljoen euro betalen om de 28-jarige bij Fulham weg te kapen. Mitrovic zal er wel in uitstekend gezelschap terecht komen, want hij zal er een aanvalskoppel moeten vormen met niemand minder dan Neymar, die onlangs nog weggehaald werd bij PSG. Ook Yassine Bounou (Sevilla), Kalidou Koulibaly (Chelsea), Ruben Neves (Wolves), Sergej Milinkovic-Savic (Lazio) en Malcom (Zenit streken deze zomer al bij Al-Hilal neer.


LEES OOK: 'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Een aderlating voor de Premier League?

Meest recent

Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

53
53
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

16
16
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

47
47
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

117
117
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

47
47
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

96
96
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

204
204
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

320
320
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

174
174
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

114
114
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

82
82
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

329
329
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

259
259
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

248
248
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

363
363
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

91
91
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

189
189
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1132
1132
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

94
94
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

133
133
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

420
420
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

170
170
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

548
548
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

215
215
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

183
183

Meer sportnieuws