Debast kijkt uit naar duel met Stassin: "Ik ga niet aardig zijn"

397
Debast kijkt uit naar duel met Stassin:

RSC Anderlecht krijgt zondag bezoek van Westerlo. Voor Lucas Stassin belooft het een bijzondere wedstrijd te worden, want de spits verliet Paars-Wit deze zomer voor een avontuur bij de Kempenaren. Zeno Debast kijkt alvast uit naar het duel met zijn voormalige teamgenoot. 


De 18-jarige Stassin trok deze zomer de deur bij Anderlecht definitief achter zich dicht en verkaste naar Westerlo. De spits vond dat hij te weinig kansen kreeg in het Lotto Park, maar kijkt wel uit naar de wedstrijd tegen zijn voormalige club. “Sinds ik hier getekend heb, gaat het enkel maar over die wedstrijd op Anderlecht”, klinkt het bij Het Laatste Nieuws. “Ik keer zeker niet terug met revanchegevoelens, want ik weet dat het Anderlecht-publiek mij apprecieert.”

“Het zal fijn zijn om tegen mijn vrienden te spelen. Ook al heeft Debast mij al verzekerd dat ik niet zal scoren tegen hem”, ging Stassin verder. De Rode Duivel had enkele duidelijke woorden voor zijn ex-ploeggenoot voor de wedstrijd van zondag. “Ik vind je leuk, maar vanaf mijn eerste tackle zal ik niet aardig zijn.”

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

VIERING

Een beetje oorlogstaal voor de wedstrijd, het is deel van de sport. Stassin wist dit seizoen al één keer te scoren. Het is nog maar de vraag of hij ook tegen Anderlecht de weg naar doel kan vinden. En hoe hij het doelpunt zou vieren. “Daar denk ik liever niet over na, dat zal ook afhangen van de sfeer en het moment zelf. Mijn papa (ex-Anderlecht en jeugdtrainer bij Paars-Wit, red.) is opgelucht dat hij zondag in het buitenland is met zijn U15."

Wie wint er zondag?

Meest recent

'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

6
6
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

13
13
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

160
160
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

31
31
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

43
43
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

178
178
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

195
195
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

163
163
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

133
133
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

88
88
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

181
181
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

174
174
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

221
221
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

108
108
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

125
125
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

211
211
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

155
155
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

236
236
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

375
375
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

106
106
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

480
480
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

689
689
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

222
222

Meer sportnieuws