Debast kijkt uit naar duel met Stassin: "Ik ga niet aardig zijn"

397
Debast kijkt uit naar duel met Stassin:

RSC Anderlecht krijgt zondag bezoek van Westerlo. Voor Lucas Stassin belooft het een bijzondere wedstrijd te worden, want de spits verliet Paars-Wit deze zomer voor een avontuur bij de Kempenaren. Zeno Debast kijkt alvast uit naar het duel met zijn voormalige teamgenoot. 


De 18-jarige Stassin trok deze zomer de deur bij Anderlecht definitief achter zich dicht en verkaste naar Westerlo. De spits vond dat hij te weinig kansen kreeg in het Lotto Park, maar kijkt wel uit naar de wedstrijd tegen zijn voormalige club. “Sinds ik hier getekend heb, gaat het enkel maar over die wedstrijd op Anderlecht”, klinkt het bij Het Laatste Nieuws. “Ik keer zeker niet terug met revanchegevoelens, want ik weet dat het Anderlecht-publiek mij apprecieert.”

“Het zal fijn zijn om tegen mijn vrienden te spelen. Ook al heeft Debast mij al verzekerd dat ik niet zal scoren tegen hem”, ging Stassin verder. De Rode Duivel had enkele duidelijke woorden voor zijn ex-ploeggenoot voor de wedstrijd van zondag. “Ik vind je leuk, maar vanaf mijn eerste tackle zal ik niet aardig zijn.”

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

VIERING

Een beetje oorlogstaal voor de wedstrijd, het is deel van de sport. Stassin wist dit seizoen al één keer te scoren. Het is nog maar de vraag of hij ook tegen Anderlecht de weg naar doel kan vinden. En hoe hij het doelpunt zou vieren. “Daar denk ik liever niet over na, dat zal ook afhangen van de sfeer en het moment zelf. Mijn papa (ex-Anderlecht en jeugdtrainer bij Paars-Wit, red.) is opgelucht dat hij zondag in het buitenland is met zijn U15."

Wie wint er zondag?

Meest recent

Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

4
4
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

32
32
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

39
39
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

62
62
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

110
110
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

32
32
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

50
50
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

212
212
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

189
189
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

124
124
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

793
793
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

301
301
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

106
106
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

189
189
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

84
84
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

212
212
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

264
264
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

549
549
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

268
268
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

256
256
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

77
77
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

340
340
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

192
192
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

54
54
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

34
34

Meer sportnieuws