Brys onheilspellend over lot van OHL: "Dat zou liegen zijn"

316 stemmen
Brys onheilspellend over lot van OHL:

Na drie speeldagen is het al code rood bij OHL. De Leuvenaren misten hun start compleet, pakten nog maar één puntje en kregen vooral al een karrenvracht aan doelpunten binnen. Vanavond staat een supportersavond gepland om de gemoederen enigszins te bedaren, moet de Vlaams-Brabantse club echt vrezen voor een nieuwe degradatie?


Sinds OHL in handen kwam van de King Power Group ging de club met rasse schreden vooruit. Al snel werd er gesproken over Europees voetbal of zelfs meer maar de laatste jaren lijken de Leuvenaren eerder achter-dan vooruit te gaan. Vooral het uitblijven van echte versterkingen is een doorn in het oog van de Leuvense aanhang.

LEES OOK: ‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

"Wil niet hautain klinken"

Afgelopen weekend mochten Brys en de voltallige spelersgroep het gaan uitleggen aan de supporters, nadat OHL op het veld van Union een ferme pandoering slikte. Bij al die kritiek komt vooral CEO Peter Willems er slecht uit, al zijn er ook wel wat aanhangers van de club die de T1 liever zien vertrekken.

Brys zelf blijft echter strijdvaardig maar ook realistisch. “Tuurlijk vrees ik voor de Play-Downs. Wie zegt van niet, die liegt. Het zou zelfs hautain zijn om te zeggen dat ik mij daar geen zorgen over maak. Anderzijds denk ik wel dat wij niet zullen zakken als we het hele jaar mentaal sterk blijven.” Dat het behoud nu al het doel is geworden, zal bij de fans toch ook wel steken. Die dromen nog altijd van top acht", aldus de trainer bij Het Nieuwsblad. Vanavond zullen alvast zowel trainer, CEO als een deel van de spelersgroep present tekenen.

Is Brys nog de juiste man aan het roer bij OHL?

Meest recent

'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

24
24
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

39
39
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

105
105
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

470
470
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

13
13
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

385
385
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

73
73
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

182
182
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

698
698
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

107
107
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

193
193
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

203
203
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

536
536
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

452
452
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

892
892
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

318
318
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

501
501
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

282
282
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

179
179
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

431
431
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

48
48
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

518
518
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

108
108
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

341
341
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

745
745

Meer sportnieuws