Brys onheilspellend over lot van OHL: "Dat zou liegen zijn"

316
Brys onheilspellend over lot van OHL:

Na drie speeldagen is het al code rood bij OHL. De Leuvenaren misten hun start compleet, pakten nog maar één puntje en kregen vooral al een karrenvracht aan doelpunten binnen. Vanavond staat een supportersavond gepland om de gemoederen enigszins te bedaren, moet de Vlaams-Brabantse club echt vrezen voor een nieuwe degradatie?


Sinds OHL in handen kwam van de King Power Group ging de club met rasse schreden vooruit. Al snel werd er gesproken over Europees voetbal of zelfs meer maar de laatste jaren lijken de Leuvenaren eerder achter-dan vooruit te gaan. Vooral het uitblijven van echte versterkingen is een doorn in het oog van de Leuvense aanhang.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Real praat met Liverpool, Brys niet naar JPL'

"Wil niet hautain klinken"

Afgelopen weekend mochten Brys en de voltallige spelersgroep het gaan uitleggen aan de supporters, nadat OHL op het veld van Union een ferme pandoering slikte. Bij al die kritiek komt vooral CEO Peter Willems er slecht uit, al zijn er ook wel wat aanhangers van de club die de T1 liever zien vertrekken.

Brys zelf blijft echter strijdvaardig maar ook realistisch. “Tuurlijk vrees ik voor de Play-Downs. Wie zegt van niet, die liegt. Het zou zelfs hautain zijn om te zeggen dat ik mij daar geen zorgen over maak. Anderzijds denk ik wel dat wij niet zullen zakken als we het hele jaar mentaal sterk blijven.” Dat het behoud nu al het doel is geworden, zal bij de fans toch ook wel steken. Die dromen nog altijd van top acht", aldus de trainer bij Het Nieuwsblad. Vanavond zullen alvast zowel trainer, CEO als een deel van de spelersgroep present tekenen.

Is Brys nog de juiste man aan het roer bij OHL?

Meest recent

Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na Brugse stunt

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

1
1
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

13
13
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

60
60
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

49
49
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

65
65
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

22
22
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

135
135
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

123
123
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

109
109
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

48
48
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

154
154
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

197
197
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

78
78
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

45
45
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

201
201
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

100
100
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

177
177
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

193
193
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

78
78
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

424
424
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

277
277
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

246
246
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1031
1031
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

422
422

Meer sportnieuws