Brys onheilspellend over lot van OHL: "Dat zou liegen zijn"

door
Brys onheilspellend over lot van OHL:

Na drie speeldagen is het al code rood bij OHL. De Leuvenaren misten hun start compleet, pakten nog maar één puntje en kregen vooral al een karrenvracht aan doelpunten binnen. Vanavond staat een supportersavond gepland om de gemoederen enigszins te bedaren, moet de Vlaams-Brabantse club echt vrezen voor een nieuwe degradatie?


Sinds OHL in handen kwam van de King Power Group ging de club met rasse schreden vooruit. Al snel werd er gesproken over Europees voetbal of zelfs meer maar de laatste jaren lijken de Leuvenaren eerder achter-dan vooruit te gaan. Vooral het uitblijven van echte versterkingen is een doorn in het oog van de Leuvense aanhang.

LEES OOK: ‘Genk vindt topcoach: Belgische klasbak stelt harde eisen’

"Wil niet hautain klinken"

Afgelopen weekend mochten Brys en de voltallige spelersgroep het gaan uitleggen aan de supporters, nadat OHL op het veld van Union een ferme pandoering slikte. Bij al die kritiek komt vooral CEO Peter Willems er slecht uit, al zijn er ook wel wat aanhangers van de club die de T1 liever zien vertrekken.

Brys zelf blijft echter strijdvaardig maar ook realistisch. “Tuurlijk vrees ik voor de Play-Downs. Wie zegt van niet, die liegt. Het zou zelfs hautain zijn om te zeggen dat ik mij daar geen zorgen over maak. Anderzijds denk ik wel dat wij niet zullen zakken als we het hele jaar mentaal sterk blijven.” Dat het behoud nu al het doel is geworden, zal bij de fans toch ook wel steken. Die dromen nog altijd van top acht", aldus de trainer bij Het Nieuwsblad. Vanavond zullen alvast zowel trainer, CEO als een deel van de spelersgroep present tekenen.

Is Brys nog de juiste man aan het roer bij OHL?

Meest recent

'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

12
12
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

4
4
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

137
137
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

28
28
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

20
20
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

58
58
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

76
76
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

170
170
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

390
390
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

186
186
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

333
333
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

211
211
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

132
132
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

353
353
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

575
575
Emotionele Leko verwacht verrassing bij KAA Gent

Ivan Leko maakte de overstap van KAA Gent naar Club Brugge. De Kroatische oefenmeester kijkt zijn ...

229
229
Antwerp wrijft zich in de handen met ‘onverwacht juweeltje’

Royal Antwerp FC kende een desastreuze competitiestart, maar onder Joseph Oosting gaat het plots een ...

259
259
‘Ferme clash bij Union: grote naam op weg naar exit’

Het is hommeles bij landskampioen Union SG. De Brusselse club is nog steeds de leider in de Jupiler ...

113
113
Anderlecht troeft Standard Luik én buitenland af

RSC Anderlecht is al bezig met de wintermercato, maar ook achter de schermen wordt de club na het ...

168
168
De Mil gooit olie op het vuur voor Slag om Vlaanderen

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. De ...

412
412
‘KRC Genk incasseert klappen: topkandidaat haakt af’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. ...

731
731
'Essevee pakt uit met zeer straffe aanwinst'

Zulte Waregem heeft intussen al twee maanden geen wedstrijd meer gewonnen, maar desondanks kan de ...

360
360
'Nieuwe mokerslag voor Julien Duranville'

Vrijdagavond opent Borussia Dortmund de vijftiende speeldag in de Bundesliga met een thuiswedstrijd ...

130
130
Uithaal Garcia naar Club: Albert kiest duidelijke kant

Rudi Garcia gaf donderdag een persconferentie over de Rode Duivels en het nakende WK, maar die werd ...

261
261
'PSG wil België veroveren en legt masterplan op tafel'

Paris Saint-Germain gooide jarenlang vruchteloos met miljoenen om de wereld te veroveren. In 2025 ...

159
159

Meer sportnieuws