Stijn Stijnen bezieler van voetbalsprookje: "Pluim voor hen"

450 stemmen
Stijn Stijnen bezieler van voetbalsprookje:

De eerste speeldag in de Challenger Pro League stond meteen bol van de verrassingen. 'Titelkandidaten' Zulte Waregem, SK Beveren en KV Oostende gingen meteen de boot in, net als een paar outsiders. Twee van de promovendi uit eerste nationale daarentegen pakten stevig uit, de ploeg van Stijn Stijnen op kop.


Patro kreeg in eigen huis het ambitieuze Deinze op bezoek. De Oost-Vlamingen hebben heel wat financiële middelen en grepen vorig seizoen na een ferme inhaalrace maar net naast de Champion' Play-Offs. In eigen huis kwamen de Limburgers op voorsprong maar pas na een dolle slotfase greep het meteen zijn eerste driepunter in onze tweede afdeling.

LEES OOK: Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Pluim maar ook waarschuwing

Voor Stijn Stijnen is het zijn eerste avontuur als trainer op 'profniveau'. De ex-speler van Club Brugge leidde zijn team in no time twee divisies hoger en ook in de Challenger Pro League lijkt dit Patro in staat om zich te mengen bovenin, al wil men vooral een rustig seizoen beleven.

De voormalig doelman was alvast opgetogen na de wedstrijd. “Het stadion ging uit haar dak en daar doen we het toch voor. We bezorgen onze supporters meteen een uitschieter. Ik wil vooral een pluim geven richting de hele groep. Ook extra sportief maken we stappen, al zijn we er nog niet." Zo klonk het via de clubkanalen relatief bescheiden. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek richting Lier.

Denkt u dat Stijnen binnenkort bij een grotere ploeg terecht kan als T1?

Meest recent

Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

36
36
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

54
54
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

121
121
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

60
60
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

375
375
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

51
51
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

40
40
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

269
269
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

43
43
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

106
106
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

31
31
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

72
72
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

118
118
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

117
117
‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

155
155
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

179
179
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

516
516
'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

248
248
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

948
948
Van Ibrahimovic tot Ferdinand: Ronaldo plots de held

Op dit WK zijn er veel meningen, maar weinig echt gefundeerde. Veel roepen, zodat het wordt opgepikt ...

18
18
KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

KV Kotrijk-trainer Michiel Jonckheere riep om versterking bij KV Kortrijk en die is er ook gekomen. ...

108
108
KRC Genk geeft maar liefst negen talenten kans bij A-kern

KRC Genk heeft zijn volledige oefenprogramma meegedeeld. De Limburgers deelden alle matchen mee ...

226
226
Anderlecht maakt vertrek floptransfer Renard bekend

Bij RSC Anderlecht zetten ze er vaart achter. De Brusselaars haalden Jean Kindermans terug, stelden ...

406
406
Doku hartelijk onthaald in Seattle; tweetal afwezig op training

Jérémy Doku is opnieuw bij de spelersgroep van de Rode Duivels. Na de geboorte van ...

101
101
Thibaut Courtois vol emotie na opvallende uitspraken

Op het veld staat hij onder enorme druk, maar achter de schermen lijkt Thibaut Courtois zich in een ...

73
73

Meer sportnieuws