Stijn Stijnen bezieler van voetbalsprookje: "Pluim voor hen"

door
Stijn Stijnen bezieler van voetbalsprookje:

De eerste speeldag in de Challenger Pro League stond meteen bol van de verrassingen. 'Titelkandidaten' Zulte Waregem, SK Beveren en KV Oostende gingen meteen de boot in, net als een paar outsiders. Twee van de promovendi uit eerste nationale daarentegen pakten stevig uit, de ploeg van Stijn Stijnen op kop.


Patro kreeg in eigen huis het ambitieuze Deinze op bezoek. De Oost-Vlamingen hebben heel wat financiële middelen en grepen vorig seizoen na een ferme inhaalrace maar net naast de Champion' Play-Offs. In eigen huis kwamen de Limburgers op voorsprong maar pas na een dolle slotfase greep het meteen zijn eerste driepunter in onze tweede afdeling.

LEES OOK: Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Pluim maar ook waarschuwing

Voor Stijn Stijnen is het zijn eerste avontuur als trainer op 'profniveau'. De ex-speler van Club Brugge leidde zijn team in no time twee divisies hoger en ook in de Challenger Pro League lijkt dit Patro in staat om zich te mengen bovenin, al wil men vooral een rustig seizoen beleven.

De voormalig doelman was alvast opgetogen na de wedstrijd. “Het stadion ging uit haar dak en daar doen we het toch voor. We bezorgen onze supporters meteen een uitschieter. Ik wil vooral een pluim geven richting de hele groep. Ook extra sportief maken we stappen, al zijn we er nog niet." Zo klonk het via de clubkanalen relatief bescheiden. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek richting Lier.

Denkt u dat Stijnen binnenkort bij een grotere ploeg terecht kan als T1?

Meest recent

Vanaken heer en meester bij Club: ploegmaat kan ogen niet geloven

Hans Vanaken is ook dit seizoen weer één van de sleutelfiguren bij Club Brugge KV. ...

27
27
Courtois onomwonden: "De favoriete match uit mijn carrière?"

Thibaut Courtois is wederom bezig aan een sterk seizoen als sluitstuk van Real Madrid en wil straks ...

53
53
Genk helemaal terug: Hayen geeft oorzaak ommekeer

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

217
217
TRANSFERUURTJE: 'Bliksem-exit bij Club, recorddeal Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

189
189
‘Rigaux voorspelt Club-leegloop: monsterbod onthuld’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in de Champions League. Verschillende smaakmakers staan ...

120
120
Opvallend voorstel na trainerscarrousel: "Aparte periode"

De Jupiler Pro League kende dit seizoen een opvallende trainerscarrousel met onder meer Rik De Mil ...

53
53
Ongezien: Club Brugge liet 102 miljoen euro liggen

Club Brugge staat financieel zeer sterk. De afgelopen seizoenen pakte Blauw-Zwart verschillende ...

179
179
Anderlecht stelt Jacobs teleur: “Had ik nooit verwacht”

RSC Anderlecht pakte een ferme opsteker door zich te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. Royal ...

166
166
Vanderbiest briest na KRC Genk: “Niet de eerste keer”

KV Mechelen ging in eigen huis met 2-3 onderuit tegen KRC Genk, een rechtstreekse concurrent voor ...

313
313
‘Club Brugge schuift toptarget naar voren: zomerse knaller'

Club Brugge bleef afgelopen wintermercato relatief rustig. De grote opdracht van Devy Rigaux en ...

367
367
Hatenboer komt met bizarre openbaring over Hasi

RSC Anderlecht haalde ruim een jaar geleden Cédric Hatenboer naar het Lotto Park. Hij mocht ...

342
342
Rigaux deelt straffe financiële cijfers Furo-deal mee

Bij Club Brugge baalden ze enorm toen bleek dat Kaye Furo zijn contract niet wenste open te breken. ...

178
178
'Anderlecht verrast met 'nieuwe speler' in de A-kern'

RSC Anderlecht bakte er maandenlang niets van onder Besnik Hasi. De Brusselaars leken op weg naar ...

427
427
'Anderlecht duizelt: krankzinnige transfersom De Cat'

"Buitenaards". "Grootste talent op de Belgische velden". "Vijf sterren-prestatie". De superlatieven ...

955
955
'Bom barst bij Barça: Flick volledig door het lint'

FC Barcelona slikte donderdagavond een optater van formaat. In de heenmatch van de halve finales in ...

110
110
‘Schreuder schokt Anderlecht: hallucinant miljoenenloon’

Anderlecht staat met de rug tegen de muur in zijn trainerszoektocht. Nu de shortlist slinkt, duikt ...

826
826
Rigaux onthult: superaanwinst op agenda Club Brugge

Club Brugge maakt zich stilaan op voor de hervatting van de Champions League en mikt in eigen land ...

595
595
'Anderlecht hakt knoop door: nieuwe trainer voor de deur'

RSC Anderlecht plaatste zich donderdagavond tot ieders verbazing voor de finale van die Croky Cup. ...

696
696
Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

80
80
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

195
195
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

179
179
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

65
65
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

164
164
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

92
92
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

190
190

Meer sportnieuws