Stijn Stijnen bezieler van voetbalsprookje: "Pluim voor hen"

450 stemmen
Stijn Stijnen bezieler van voetbalsprookje:

De eerste speeldag in de Challenger Pro League stond meteen bol van de verrassingen. 'Titelkandidaten' Zulte Waregem, SK Beveren en KV Oostende gingen meteen de boot in, net als een paar outsiders. Twee van de promovendi uit eerste nationale daarentegen pakten stevig uit, de ploeg van Stijn Stijnen op kop.


Patro kreeg in eigen huis het ambitieuze Deinze op bezoek. De Oost-Vlamingen hebben heel wat financiële middelen en grepen vorig seizoen na een ferme inhaalrace maar net naast de Champion' Play-Offs. In eigen huis kwamen de Limburgers op voorsprong maar pas na een dolle slotfase greep het meteen zijn eerste driepunter in onze tweede afdeling.

LEES OOK: Stijn Stijnen jubelt: Patro Eisden pakt uit met stunttransfer

Pluim maar ook waarschuwing

Voor Stijn Stijnen is het zijn eerste avontuur als trainer op 'profniveau'. De ex-speler van Club Brugge leidde zijn team in no time twee divisies hoger en ook in de Challenger Pro League lijkt dit Patro in staat om zich te mengen bovenin, al wil men vooral een rustig seizoen beleven.

De voormalig doelman was alvast opgetogen na de wedstrijd. “Het stadion ging uit haar dak en daar doen we het toch voor. We bezorgen onze supporters meteen een uitschieter. Ik wil vooral een pluim geven richting de hele groep. Ook extra sportief maken we stappen, al zijn we er nog niet." Zo klonk het via de clubkanalen relatief bescheiden. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek richting Lier.

🚀

Denkt u dat Stijnen binnenkort bij een grotere ploeg terecht kan als T1?

Meest recent

'Plan B voor Van Bommel: shortlist Rode Duivels lekt uit'

De officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat Mark van Bommel ...

143
143
'Klopjacht op Karetsas: De Condé rolt spierballen'

KRC Genk staat niet alleen op het punt om zijn inkomend record te verpulveren, ook op uitgaand vlak ...

77
77
'Bruno schudt elftal door mekaar: frisse wind bij RSCA'

Donderdag staat Vitor Bruno voor zijn vuurdoop als coach van RSC Anderlecht. In de tweede voorronde ...

193
193
'Makelaar bevestigt: Club op zucht van knaltransfer'

Club Brugge vertrok woensdag op zomerstage naar Rennes. Voorlopig stapten er met Yann Sommer, ...

373
373
Peter Vandenbempt laat tranen rollen: "Het laatste woord..."

Na een maand vol voetbal, duizenden kilometers en 104 wedstrijden is ook voor Peter Vandenbempt het ...

340
340
De Mil onthult één dilemma: "Moeten creatief zijn"

AA Gent moet meteen vol aan de bak in zijn eerste officiële opdracht van het nieuwe seizoen. ...

38
38
Eerst pak slaag, dan transferdeal voor Genk?

KRC Genk is dezer dagen zeer druk in de weer. Niet alleen met de voorbereiding op het nieuwe ...

570
570
Vitor Bruno zet Anderlecht op scherp voor debuut

Donderdagavond begint het seizoen van Anderlecht officieel. In de tweede voorronde van de Europa ...

342
342
Westerlo pakt uit met eenmalige Rode Duivel

Bij Westerlo zagen ze deze zomer al een pak sterkhouders vertrekken. 't Kuipje liep vrijwel helemaal ...

53
53
'Straffe transfer op komst voor De Keersmaecker'

In eigen land kon Brian De Keersmaecker niet doorbreken, maar in het buitenland is de middenvelder ...

52
52
Unieke kans voor Antwerp: oude bekende plots vrij

Voor Antwerp blijft het een zeer moeizame transferzomer. De club werd wekenlang gegijzeld door de ...

482
482
Napoli draait volledig: De Bruyne krijgt pijnlijke klap

Napoli leek Kevin De Bruyne nog te willen behouden. Vier dagen later wordt zijn naam plots op de ...

441
441
Van Bommel de juiste keuze? Dit vindt Van der Elst

Met een kwartfinale deden de Rode Duivels op het WK wat er van hen verwacht werd. Desondanks ...

299
299
De Mil keihard: kwartet én aanwinst niet op Europese lijst

Voor twee Belgische clubs begint het nieuwe seizoen deze week al. Naast Anderlecht moet ook AA Gent ...

151
151
Romano meldt mogelijke twist in transferdossier Club

Club Brugge heeft deze zomer al toegeslagen met drie Zwitserse aanwinsten, maar de verwachte ...

374
374
Transfer Casemiro krijgt staartje: onderzoek geopend

Deze zomer gingen enkele grote namen op zoek naar een nieuwe club. Een dossier dat al maandenlang ...

41
41
Cercle pakt uit met verrassende transfer bij Kortrijk

Nu de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League dichterbij komt, schakelen alle teams ...

146
146
'Kogel door de kerk: Genk heeft recorddeal beet'

Het zijn zeer drukke dagen voor KRC Genk. De Limburgers zetten de voorbije weken enkele mogelijke ...

368
368
Belgische voetbalwereld in rouw: ex-Gouden Schoen overleden

De Belgische voetbalwereld krijgt zeer triest nieuws te verwerken. Een ex-Rode Duivel en gewezen ...

0
0
Transferdomper Anderlecht: "Meer dan 5 miljoen"

Anderlecht staat donderdag al voor zijn eerste opdracht op het Europese toneel. In de tweede ...

514
514
'Barça heeft bijzonder plan met Belgisch toptalent'

Slechts twee Belgen mochten tot dusver ooit het shirt van FC Barcelona dragen. Fernand Goyvaerts was ...

409
409
Is Anderlecht klaar voor Hammarby? Bornauw oordeelt

RSC Anderlecht moet donderdag flink aan de bak tegen Hammarby. De Brusselaars moeten deze voorronde ...

385
385
Hammarby-coach velt oordeel over Anderlecht

Henrik Rydström maakt zich met Hammarby op voor het treffen met RSC Anderlecht in de voorrondes ...

323
323
Zoon Van Bommel verklapt: "Komt wel rond met Duivels"

Mark van Bommel wordt de nieuwe bondscoach van België. De Nederlander tekent weldra zijn ...

113
113
'Anderlecht kent maximprijs die het aan De Cat kan verdienen'

Nathan De Cat verliet RSC Anderlecht voor 20 miljoen euro. Een goed bedrag, maar meer ook niet. De ...

257
257

Meer sportnieuws