Anderlecht niet te stoppen: volgende aanwinst is een feit

961 stemmen
Anderlecht niet te stoppen: volgende aanwinst is een feit

RSC Anderlecht is met zes op negen aardig aan het seizoen begonnen. Paars-Wit kampeert daarmee voorlopig op plaats zeven in de Jupiler Pro League. Ook op de transfermarkt liet de recordkampioen zich al gelden, maar Jesper Fredberg wil meer.


De Deense sportieve baas van RSCA beloofde versterkingen en hield woord. Op de eerste was het lang wachten, maar daarna barstte het transfergeweld helemaal los in het Lotto Park. En het einde lijkt nog niet in zicht. RSCA stelt nu Ludwig Augustinsson (29) voor als nieuwste aanwinst. De komst van de Zweedse linksachter zat eraan te komen en de deal is nu helemaal rond. Augustinsson wordt voor één seizoen gehuurd van de Spaanse topclub Sevilla. Dat maakt Anderlecht bekend op zijn website.

"Ludwig is een linksback die in bijna alle grote competities heeft gespeeld", aldus Fredberg op de clubwebstek. "Hij zal een directe impact hebben op het veld, maar hij zal zijn ervaring ook naast het veld kunnen aanwenden om jonge talenten zoals Moussa N'Diaye te helpen in hun ontwikkeling", voegt de Deen toe.

LEES OOK: Waanzinnige leegloop dreigt bij Anderlecht: 20 exits?

Ervaring zat

Zoals Fredberg aangaf, heeft Augustinsson ervaring zat. De Zweed speelde onder andere voor FC Kopenhagen, waarmee hij twee titels op zak stak. Daarna verhuisde hij naar Werder Bremen en deed hij bakken ervaring op in de Bundesliga. De volgende halte voor de speler was Sevilla, dat hem uitleende aan Aston Villa, RCD Mallorca en nu dus Anderlecht.

Goede aanwinst?

Meest recent

‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

21
21
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

174
174
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

75
75
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

101
101
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

147
147
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

89
89
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

138
138
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

49
49
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

300
300
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

107
107
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

648
648
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

67
67
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

267
267
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

284
284
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

573
573
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

472
472
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

760
760
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

80
80
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

118
118
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

190
190
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

87
87
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

100
100
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

242
242
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

173
173
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

166
166

Meer sportnieuws