Anderlecht niet te stoppen: volgende aanwinst is een feit

door
Anderlecht niet te stoppen: volgende aanwinst is een feit

RSC Anderlecht is met zes op negen aardig aan het seizoen begonnen. Paars-Wit kampeert daarmee voorlopig op plaats zeven in de Jupiler Pro League. Ook op de transfermarkt liet de recordkampioen zich al gelden, maar Jesper Fredberg wil meer.


De Deense sportieve baas van RSCA beloofde versterkingen en hield woord. Op de eerste was het lang wachten, maar daarna barstte het transfergeweld helemaal los in het Lotto Park. En het einde lijkt nog niet in zicht. RSCA stelt nu Ludwig Augustinsson (29) voor als nieuwste aanwinst. De komst van de Zweedse linksachter zat eraan te komen en de deal is nu helemaal rond. Augustinsson wordt voor één seizoen gehuurd van de Spaanse topclub Sevilla. Dat maakt Anderlecht bekend op zijn website.

"Ludwig is een linksback die in bijna alle grote competities heeft gespeeld", aldus Fredberg op de clubwebstek. "Hij zal een directe impact hebben op het veld, maar hij zal zijn ervaring ook naast het veld kunnen aanwenden om jonge talenten zoals Moussa N'Diaye te helpen in hun ontwikkeling", voegt de Deen toe.

LEES OOK: Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Ervaring zat

Zoals Fredberg aangaf, heeft Augustinsson ervaring zat. De Zweed speelde onder andere voor FC Kopenhagen, waarmee hij twee titels op zak stak. Daarna verhuisde hij naar Werder Bremen en deed hij bakken ervaring op in de Bundesliga. De volgende halte voor de speler was Sevilla, dat hem uitleende aan Aston Villa, RCD Mallorca en nu dus Anderlecht.

Goede aanwinst?

Meest recent

Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

5
5
Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

2
2
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

7
7
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

76
76
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

117
117
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

96
96
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

227
227
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

216
216
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

113
113
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

503
503
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

122
122
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

133
133
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

44
44
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

44
44
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

157
157
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

161
161
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

543
543
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

127
127
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

217
217
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

50
50
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

176
176
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

151
151
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

366
366
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

158
158
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

102
102

Meer sportnieuws