'Mertens verwelkomt nóg een superster bij Galatasaray'

door
'Mertens verwelkomt nóg een superster bij Galatasaray'

Dries Mertens en Galatasaray kroonden zich het afgelopen seizoen tot kampioen van Turkije. De club uit Istanbul wil die goede lijn doortrekken door enkele grote namen aan de kern toe te voegen. Mogelijk maakt een speler van Chelsea de oversteek naar Turkije.


Zo meldt Fabrizio Romano dat Galatasaray een mondeling principeakkoord heeft met Chelsea over een transfer van Hakim Ziyech. Er moeten nog enkele details uitgeklaard worden en de Marokkaan moet ook nog zijn medische testen afleggen. Chelsea is echter voorzichtig, omdat het eerder deals met PSG en Al-Nassr zag afspringen.

Ziyech landde in 2020 in Londen na een transfer van Ajax waar 40 miljoen mee gemoeid was. Bij Chelsea kon hij zich echter nooit opwerpen tot een onbetwiste basispion. Hij zit momenteel aan 107 optredens voor de Londenaren. Daarin was hij goed voor 14 goals en 13 assists. Bij Ajax tekende hij voor 165 optredens (49 goals, 81 assists). Daarvoor speelde Ziyech ook nog voor sc Heerenveen en FC Twente. Galatasaray zou nu een mooi nieuwe club zijn in zijn carrière.

LEES OOK: Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Galatasaray haalt uit

Galatasaray haalde al stevig uit op de mercato. Zo nam het Mauro Icardi definitief over van Inter voor 10 miljoen euro. Daarnaast landde ook Wilfried Zaha in Istanbul. Hij maakte transfervrij de oversteek van Crystal Palace. Kerem Demirbay en Angeliño (huur) kwamen dan weer over van Bayer Leverkusen en RB Leipzig. Daar stopt het mogelijk niet, want ook Sergio Ramos zou wel eens kunnen tekenen.

Moet Ziyech voor Galatasaray kiezen?

Meest recent

'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

14
14
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

12
12
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

23
23
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

39
39
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

41
41
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

73
73
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

82
82
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

242
242
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

103
103
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

262
262
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

118
118
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

37
37
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

391
391
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

193
193
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

126
126
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

44
44
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

86
86
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

279
279
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

162
162
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

136
136
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

407
407
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

237
237
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

121
121

Meer sportnieuws