'Mitrovic (ex-RSCA) tekent voor opmerkelijke transfer'

door
'Mitrovic (ex-RSCA) tekent voor opmerkelijke transfer'

Aleksandar Mitrovic zit met zijn 28 jaar op de top van zijn kunnen. De Servische spits begon aan het seizoen bij Fulham, maar zou wel eens snel andere oorden kunnen opzoeken.


Zo wordt ook Mitrovic stevig in verband gebracht met een transfer naar het Midden-Oosten. Fabrizio Romano meldde in het verleden al dat de spits een akkoord had met Al Hilal. Die club greep naast Romelu Lukaku, maar Mitrovic heeft wél duidelijk interesse. De spits moet echter nog wachten op een akkoord tussen Fulham en Al Hilal. Er werd toen gewag gemaakt van een bod van 30 miljoen euro, maar verwacht werd dat dat bedrag nog gevoelig de hoogte moest ingaan als de Saudi-Arabiërs de voormalige spits van Anderlecht willen losweken bij de Engelse club.

Dat lijken ze te beseffen bij Al Hilal, want volgens Ekrem Konur heeft de club haar bod opgetrokken tot bijna 55 miljoen euro. Dat is bijna het dubbele van de huidige geschatte transferwaarde van de spits (28 miljoen). Mitrovic ligt nog tot midden 2026 vast bij Fulham, maar lijkt dus op weg naar het Midden-Oosten, net als zoveel andere sterren in Europa tegenwoordig. Een ware exodus is dus aan de gang.

LEES OOK: 'Salah-explosie leidt tot spraakmakende transfer'

Anderlecht

Mitrovic kennen we uiteraard nog uit zijn periode van bij RSC Anderlecht. Hij kwam toen als tiener aan in onze hoofdstad en maakte indruk. In 90 duels voor Paars-Wit was hij goed voor 44 goals en 11 assists. Daarna trok de speler voor 18,5 miljoen euro naar Newcastle, dat hem in 2018 voor bijna 25 miljoen doorverkocht aan Fulham. De Londense club kan nu een mooie winstmarge boeken. 

Moet Mitrovic dat doen?

Meest recent

Defour streng: "Het failliet van de Jupiler Pro League"

Bij Standard kunnen ze het zelf amper geloven, maar ze staan wel knap zesde. Play-Off 1 is ...

8
8
Zorgt DAZN voor enorm JPL-probleem in januari?

DAZN stuurt veel mails als het maandabonnement nog niet is verlengd, maar zelf betalen ze de clubs ...

21
21
'Standard mikt zeer hoog en droomt van monstersom'

Standard hoopt dat het tegen komende zomer toch een nieuwe eigenaar kan voorstellen. Dat lange ...

60
60
'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen draait steeds luider. De Belgische clubs ...

57
57
'Club Brugge mag plots dromen van 5 miljoen euro bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

144
144
'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat er in 2026 een bonus uit de bus valt, zoals het in het verleden ...

191
191
‘AA Gent en Club Brugge op ramkoers: oorlog barst los’

De overstap van Ivan Leko naar Club Brugge is geen simpele ruzie, maar een breuk in vertrouwen. In ...

501
501
‘Transferoffensief Westerlo: in- en uitgaande topdeals?’

Bij KVC Westerlo mag er in januari wel wat worden verwacht. De Kemphanen gaan mogelijk in- en ...

29
29
Fink out? El Ouahdi komt met héél duidelijke boodschap

KRC Genk verloor met 1-0 van FC Midtjylland. Een nederlaag die de sluimerende crisis alleen maar ...

176
176
'Khalaili verlaat Union, Nederlandse sensatie als vervanger‘

Union SG heeft een neus voor (onbekend) talent. De Brusselaars zijn uiteraard volop bezig met het ...

58
58
'Ontslag Hayen: Verhaeghe stevig uit de bocht'

Het ontslag van Nicky Hayen blijft nazinderen bij Club Brugge. De fans keerden zich tegen het ...

747
747
'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers verkopen, wat bij elke Belgische club het geval is. ...

288
288
Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

117
117
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

151
151
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

366
366
UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

51
51
'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nog twee matchen te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn troepen bij ...

129
129
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

1725
1725
Over en uit voor Fink? Genk-spelers maken statement

Hoe lang houdt Thorsten Fink het hoofd nog boven water bij KRC Genk? Na de nederlaag van donderdag ...

566
566
"Anders wordt het moeilijk" - Leko krijgt heldere taak bij Club

Ivan Leko maakte deze week zijn grote rentree als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd maandag ...

627
627
UEL/UECL: pijnlijke avond Ligue 1-Belgen, ruime zege Martens

Donderdagavond stond in de Europa en Conference League de laatste speeldag van 2025 op het ...

21
21
Job Fink aan zijden draadje: Genk verliest ook in Europa

KRC Genk heeft donderdagavond zijn derde pijnlijke nederlaag op amper één week tijd ...

222
222
Verstraete onthult: déze woorden deden Dean door lint gaan

Rik De Mil is sinds woensdag de nieuwe coach van AA Gent. Het wordt onder meer uitkijken naar welke ...

478
478
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

355
355
Leko trekt eerste conclusie na verloren Club-debuut

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

301
301

Meer sportnieuws