'Mitrovic (ex-RSCA) tekent voor opmerkelijke transfer'

door
'Mitrovic (ex-RSCA) tekent voor opmerkelijke transfer'

Aleksandar Mitrovic zit met zijn 28 jaar op de top van zijn kunnen. De Servische spits begon aan het seizoen bij Fulham, maar zou wel eens snel andere oorden kunnen opzoeken.


Zo wordt ook Mitrovic stevig in verband gebracht met een transfer naar het Midden-Oosten. Fabrizio Romano meldde in het verleden al dat de spits een akkoord had met Al Hilal. Die club greep naast Romelu Lukaku, maar Mitrovic heeft wél duidelijk interesse. De spits moet echter nog wachten op een akkoord tussen Fulham en Al Hilal. Er werd toen gewag gemaakt van een bod van 30 miljoen euro, maar verwacht werd dat dat bedrag nog gevoelig de hoogte moest ingaan als de Saudi-Arabiërs de voormalige spits van Anderlecht willen losweken bij de Engelse club.

Dat lijken ze te beseffen bij Al Hilal, want volgens Ekrem Konur heeft de club haar bod opgetrokken tot bijna 55 miljoen euro. Dat is bijna het dubbele van de huidige geschatte transferwaarde van de spits (28 miljoen). Mitrovic ligt nog tot midden 2026 vast bij Fulham, maar lijkt dus op weg naar het Midden-Oosten, net als zoveel andere sterren in Europa tegenwoordig. Een ware exodus is dus aan de gang.

LEES OOK: Stankovic lyrisch over Bruggeling: "Hij is ronduit magisch"

Anderlecht

Mitrovic kennen we uiteraard nog uit zijn periode van bij RSC Anderlecht. Hij kwam toen als tiener aan in onze hoofdstad en maakte indruk. In 90 duels voor Paars-Wit was hij goed voor 44 goals en 11 assists. Daarna trok de speler voor 18,5 miljoen euro naar Newcastle, dat hem in 2018 voor bijna 25 miljoen doorverkocht aan Fulham. De Londense club kan nu een mooie winstmarge boeken. 

Moet Mitrovic dat doen?

Meest recent

Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

22
22
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

47
47
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

99
99
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

41
41
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

161
161
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

80
80
Play-Off I nog niet binnen: Gent beducht voor nieuw trauma

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

97
97
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

491
491
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

394
394
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

326
326
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

291
291
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

135
135
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

569
569
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

482
482
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

301
301
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

165
165
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

446
446
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

221
221
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

302
302
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

85
85
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

197
197
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

452
452
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

131
131
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

43
43
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

132
132

Meer sportnieuws