'Mitrovic (ex-RSCA) tekent voor opmerkelijke transfer'

door
'Mitrovic (ex-RSCA) tekent voor opmerkelijke transfer'

Aleksandar Mitrovic zit met zijn 28 jaar op de top van zijn kunnen. De Servische spits begon aan het seizoen bij Fulham, maar zou wel eens snel andere oorden kunnen opzoeken.


Zo wordt ook Mitrovic stevig in verband gebracht met een transfer naar het Midden-Oosten. Fabrizio Romano meldde in het verleden al dat de spits een akkoord had met Al Hilal. Die club greep naast Romelu Lukaku, maar Mitrovic heeft wél duidelijk interesse. De spits moet echter nog wachten op een akkoord tussen Fulham en Al Hilal. Er werd toen gewag gemaakt van een bod van 30 miljoen euro, maar verwacht werd dat dat bedrag nog gevoelig de hoogte moest ingaan als de Saudi-Arabiërs de voormalige spits van Anderlecht willen losweken bij de Engelse club.

Dat lijken ze te beseffen bij Al Hilal, want volgens Ekrem Konur heeft de club haar bod opgetrokken tot bijna 55 miljoen euro. Dat is bijna het dubbele van de huidige geschatte transferwaarde van de spits (28 miljoen). Mitrovic ligt nog tot midden 2026 vast bij Fulham, maar lijkt dus op weg naar het Midden-Oosten, net als zoveel andere sterren in Europa tegenwoordig. Een ware exodus is dus aan de gang.

LEES OOK: ‘Sensationele comeback Karim Benzema in de maak’

Anderlecht

Mitrovic kennen we uiteraard nog uit zijn periode van bij RSC Anderlecht. Hij kwam toen als tiener aan in onze hoofdstad en maakte indruk. In 90 duels voor Paars-Wit was hij goed voor 44 goals en 11 assists. Daarna trok de speler voor 18,5 miljoen euro naar Newcastle, dat hem in 2018 voor bijna 25 miljoen doorverkocht aan Fulham. De Londense club kan nu een mooie winstmarge boeken. 

Moet Mitrovic dat doen?

Meest recent

'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

5
5
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

19
19
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

11
11
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

150
150
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

131
131
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

169
169
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

39
39
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

189
189
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

128
128
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

41
41
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

63
63
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

768
768
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

476
476
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

174
174
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

91
91
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

170
170
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

349
349
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

89
89
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

59
59
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

300
300
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

146
146
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

281
281
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

279
279
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

229
229
Club voorlopig leider: Vetlesen en Tzolis meppen Gent KO

In afwachting van de Brusselse derby tussen RSC Anderlecht en Union SG, heeft Club Brugge voorlopig ...

118
118

Meer sportnieuws