'Mitrovic (ex-RSCA) tekent voor opmerkelijke transfer'

574 stemmen
'Mitrovic (ex-RSCA) tekent voor opmerkelijke transfer'

Aleksandar Mitrovic zit met zijn 28 jaar op de top van zijn kunnen. De Servische spits begon aan het seizoen bij Fulham, maar zou wel eens snel andere oorden kunnen opzoeken.


Zo wordt ook Mitrovic stevig in verband gebracht met een transfer naar het Midden-Oosten. Fabrizio Romano meldde in het verleden al dat de spits een akkoord had met Al Hilal. Die club greep naast Romelu Lukaku, maar Mitrovic heeft wél duidelijk interesse. De spits moet echter nog wachten op een akkoord tussen Fulham en Al Hilal. Er werd toen gewag gemaakt van een bod van 30 miljoen euro, maar verwacht werd dat dat bedrag nog gevoelig de hoogte moest ingaan als de Saudi-Arabiërs de voormalige spits van Anderlecht willen losweken bij de Engelse club.

Dat lijken ze te beseffen bij Al Hilal, want volgens Ekrem Konur heeft de club haar bod opgetrokken tot bijna 55 miljoen euro. Dat is bijna het dubbele van de huidige geschatte transferwaarde van de spits (28 miljoen). Mitrovic ligt nog tot midden 2026 vast bij Fulham, maar lijkt dus op weg naar het Midden-Oosten, net als zoveel andere sterren in Europa tegenwoordig. Een ware exodus is dus aan de gang.

Anderlecht

Mitrovic kennen we uiteraard nog uit zijn periode van bij RSC Anderlecht. Hij kwam toen als tiener aan in onze hoofdstad en maakte indruk. In 90 duels voor Paars-Wit was hij goed voor 44 goals en 11 assists. Daarna trok de speler voor 18,5 miljoen euro naar Newcastle, dat hem in 2018 voor bijna 25 miljoen doorverkocht aan Fulham. De Londense club kan nu een mooie winstmarge boeken. 

Moet Mitrovic dat doen?

Meest recent

Killer voor Anderlecht? RSCA heeft andere prioriteiten

RSC Anderlecht is uitstekend begonnen aan het seizoen. Twee Europese zeges en een gelijkspel, plus ...

0
0
Transferadvies Anderlecht: "Laat hem niet zomaar vertrekken"

Er staat bij Anderlecht deze zomer nog één en ander op til wat betreft transfers. Zo ...

27
27
Bommetje bij Lommel: CEO stapt plots op

Lommel SK maakte afgelopen weekend zijn rentree in de Jupiler Pro League na meer dan 20 jaar ...

18
18
'De bevestiging: deze megasom vangt Union voor Khalaili'

Bij Union verwachtten ze zich deze zomer aan een stevige leegloop, maar die bleef tot dusver ...

48
48
Defour steekt loftrompet op voor seizoensbegin Anderlecht

Anderlecht wist zondag zijn openingswedstrijd in de Jupiler Pro League op de valreep nog te winnen ...

168
168
'PSG slaat weer toe: 50 miljoen voor WK-held'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht te ...

58
58
Koopmeiners doet boekje open over gemiste transfer naar Club

Het duurde lange tijd voor de mercato van Club Brugge echt op gang kwam, maar vorige week schoot de ...

343
343
Goots ziet nieuwe sensatie Antwerp: "Zoals Vermeeren..."

Voor Antwerp is het seizoen begonnen met een flinke opsteker, zij het op de valreep. Het won zijn ...

261
261
Ruben Van Gucht haalt hakbijl boven bij snoeiharde aanval

Ruben Van Gucht laat opnieuw stevig van zich horen. De sportpresentator kreeg na een recente foto ...

97
97
'Dubbele domper voor Union voor CL-return'

Union begon vorig weekend uitstekend aan zijn seizoen in de Jupiler Pro League, want het ging ...

160
160
'Club hakt knopen door over komst Esse en Adedeji-Sternberg'

Club Brugge haalde afgelopen weekend nog stevig uit door met Jan Virgili een Spaanse ...

504
504
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat weer toe, knaltransfer El Ouahdi'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

362
362
'Atlético Madrid doet bod van 35 miljoen op Rode Duivel'

Atlético Madrid heeft als eerste club concreet aangeklopt voor Matias Fernandez-Pardo. De ...

113
113
Wisselvallig Anderlecht: "Wachten op eerste glas champagne"

RSC Anderlecht won compleet verdiend met 2-1 van La Louvière. Het was 94 minuten baas, maar ...

336
336
Sam Kerkhofs en Rik Verheye doen Hasselt ontploffen

Sporting Hasselt heeft zijn supporters alvast op een opvallende manier wakker geschud. Met een ...

213
213
Thorup ziet één groot lichtpunt bij KRC Genk

KRC Genk gaat voorlopig verder op zijn elan van vorig seizoen. Matig. De Limburgers verloren met 2-1 ...

247
247
'Hasi shopt bij KRC Genk, géén succes bij STVV'

Het is duidelijk dat er een bepaald netwerk bij Amed SK aanwezig is dat ook in België zaken ...

158
158
Stijnen spreekt klare taal over ambities Patro Eisden

Stijn Stijnen en Wouter Corstjes zijn de twee sterke mannen bij Patro Eisden. De club zette de ...

93
93
'Blunder van Renard en Borguet levert RSCA alsnog geld op'

Bij RSC Anderlecht was de passage van Tim Borguet en Olivier Renard als sportieve bazen een grote ...

536
536
Degryse scherp voor topclub: "Géén winnaars"

De Belgische topclubs begonnen goed aan het seizoen. Bijna allemaal wisten ze hun openingswedstrijd ...

457
457
'Antwerp grijpt naast absolute droomtransfer'

Royal Antwerp FC won met 2-1 van SK Beveren, maar het is ook duidelijk dat er nog de nodige ...

560
560
Bruno doet oproep: "Ik wil dat hij bij Anderlecht blijft"

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 tegen een La Louvière dat zeker geen verkeerde indruk ...

1078
1078
"Ben gedegouteerd" - Anderlecht 'gered' door scheidsrechter?

RSC Anderlecht opende zondagavond zijn campagne in de Jupiler Pro League met een 2-1-overwinning ...

966
966
'Toptransfer Epolo wenkt: Standard vraagt riante som'

Standard liet op de openingsspeeldag onbegrijpelijk twee punten liggen tegen Cercle Brugge. Aan ...

313
313
Anderlecht tóch titelkandidaat? Degryse zet debat op scherp

Voor aanvang van het seizoen in de Jupiler Pro League werd Club Brugge getipt als dé ...

634
634

Meer sportnieuws