'Mitrovic (ex-RSCA) tekent voor opmerkelijke transfer'

574 stemmen
'Mitrovic (ex-RSCA) tekent voor opmerkelijke transfer'

Aleksandar Mitrovic zit met zijn 28 jaar op de top van zijn kunnen. De Servische spits begon aan het seizoen bij Fulham, maar zou wel eens snel andere oorden kunnen opzoeken.


Zo wordt ook Mitrovic stevig in verband gebracht met een transfer naar het Midden-Oosten. Fabrizio Romano meldde in het verleden al dat de spits een akkoord had met Al Hilal. Die club greep naast Romelu Lukaku, maar Mitrovic heeft wél duidelijk interesse. De spits moet echter nog wachten op een akkoord tussen Fulham en Al Hilal. Er werd toen gewag gemaakt van een bod van 30 miljoen euro, maar verwacht werd dat dat bedrag nog gevoelig de hoogte moest ingaan als de Saudi-Arabiërs de voormalige spits van Anderlecht willen losweken bij de Engelse club.

Dat lijken ze te beseffen bij Al Hilal, want volgens Ekrem Konur heeft de club haar bod opgetrokken tot bijna 55 miljoen euro. Dat is bijna het dubbele van de huidige geschatte transferwaarde van de spits (28 miljoen). Mitrovic ligt nog tot midden 2026 vast bij Fulham, maar lijkt dus op weg naar het Midden-Oosten, net als zoveel andere sterren in Europa tegenwoordig. Een ware exodus is dus aan de gang.

Anderlecht

Mitrovic kennen we uiteraard nog uit zijn periode van bij RSC Anderlecht. Hij kwam toen als tiener aan in onze hoofdstad en maakte indruk. In 90 duels voor Paars-Wit was hij goed voor 44 goals en 11 assists. Daarna trok de speler voor 18,5 miljoen euro naar Newcastle, dat hem in 2018 voor bijna 25 miljoen doorverkocht aan Fulham. De Londense club kan nu een mooie winstmarge boeken. 

Moet Mitrovic dat doen?

Meest recent

'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

22
22
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

23
23
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

25
25
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

250
250
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

94
94
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

610
610
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

73
73
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

43
43
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

73
73
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

64
64
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

160
160
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

300
300
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

272
272
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

481
481
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

897
897
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

141
141
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

854
854
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

213
213
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

649
649
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

228
228
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

65
65
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

193
193
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

171
171
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

1192
1192
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

632
632

Meer sportnieuws