'Doorbraak in dossier Lavia: astronomische transferprijs bekend'

door
'Doorbraak in dossier Lavia: astronomische transferprijs bekend'

Roméo Lavia aast nog steeds op een transfer deze mercato. Onze jonge landgenoot degradeerde het afgelopen seizoen uit de Premier League met Southampton, maar wil op het hoogste niveau blijven voetballen. Een doorbraak lijkt nu op komst.


Lavia gooide het afgelopen seizoen hoge ogen over het Kanaal. Hij was een van de weinige lichtpunten bij The Saints, die op de laatste plaats eindigden in de Premier League. Daarmee wekte hij de interesse op van verschillende Engelse grootmachten, waaronder Chelsea en Liverpool. Die eerst club lijkt nu dicht bij de komst te staan van de Ecuadoriaan Moisses Caicedo, maar wilde ook graag Lavia inlijven. Maar Liverpool denkt daar anders over.

Het Laatste Nieuws meldt immers dat Liverpool nu nog een laatste keer probeert om de jonge Rode Duivel naar Anfield te halen. De Reds zouden een akkoord hebben met Southampton over een transfersom van 70 miljoen euro (inclusief bonussen). Chelsea had eerder bijna een akkoord gevonden met The Saints over een bedrag van 64 miljoen euro. Jürgen Klopp en co lijken Lavia zo af te snoepen van The Blues.

LEES OOK: ‘Lavia bezorgt Chelsea wéér nachtmerrie’

Manchester City

Lavia zou zo al toe zijn aan zijn derde derde topclub in Engeland. Bij de jeugd verhuisde hij van RSC Anderlecht naar Manchester City, waar hij zijn debuut maakte onder Pep Guardiola. Het ging vervolgens naar Southampton, maar City zou wel een terugkoopoptie gehad hebben. Het lijkt nu echter Liverpool dat de strijd wint om de zeer talentvolle middenvelder.

Trending:

'Club Brugge schiet in actie: eerste bod op flankaanvaller'
'Club Brugge schiet in actie: eerste bod op flankaanvaller'

Wie zal Lavia strikken?

Meest recent

'Antwerp hoopt op herhaling van succestransfer'

Er is bij Antwerp nog heel veel werk aan de winkel voor het nieuwe seizoen. De eerste twee ...

12
12
'Milan verliest geduld: deadline voor Club en Jashari'

Club Brugge ging zondag in zijn tweede oefenwedstrijd van deze voorbereiding gelijkspelen op het ...

131
131
'PSG verbaast en wil titanendeal met Real Madrid sluiten'

Na jaren van frustratie haalde Paris Saint-Germain dit seizoen eindelijk zijn gram door de Champions ...

41
41
'Antwerp moet afscheid nemen van jeugdinternational'

De voorbije jaren moest de vinger op de knip bij Antwerp, waardoor de grote namen en dikke ...

42
42
'Club schakelt bliksemsnel: op zucht van vervanger Jashari'

Bij Club Brugge viel er de voorbije dagen een transferbommetje, want Ardon Jashari vertrok zaterdag ...

356
356
Antwerp kondigt extra versterking aan voor Stef Wils

Bij Antwerp is het deze zomer nog maar eens herbeginnen, want er vertrekken opnieuw heel wat spelers ...

130
130
'Prestigieuze transfer voor smaakmaker KV Kortrijk'

KV Kortrijk begint dit seizoen met een propere lei, want na de degradatie uit de Jupiler Pro League ...

148
148
'Club Brugge zorgt voor sensatie met vervanger Talbi'

Club Brugge moest zondag in zijn tweede oefenwedstrijd van de zomer vrede nemen met een ...

1015
1015
Red Flames gaan voor ouderwets voetbalmirakel: "Alles kan!"

De 1-0-nederlaag tegen Italië kwam héél ongelegen voor de Red Flames. Ze treffen ...

39
39
KRC Genk verrast met plotse Spaanse transferdeal

KRC Genk heeft dit weekend een verrassende transfer afgerond. De Limburgers laten een van de ...

220
220
De Cuyper naar Brighton: een exclusieve blik achter de schermen

Maxim De Cuyper heeft zijn transfer naar Brighton & Hove Albion afgerond. De Rode Duivel brengt ...

509
509
'PSV geeft Anderlecht en Antwerp transferboost van jewelste'

Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht zijn nog op zoek naar versterking. Ze krijgen plots bijzonder ...

686
686
'Club Brugge casht wéér: partijen vinden miljoenenakkoord'

Club Brugge weet even niet waar het zijn geld moet stapelen. Het komt plots langs alle kanten ...

913
913
Hasi verklapt eerste indruk: "Dit belooft wat"

Bij RSC Anderlecht kreeg Besnik Hasi al zes nieuwe spelers. De Brusselaars zijn zeker nog niet klaar ...

355
355
Lokeren kondigt culttransfer aan: "Dicht bij akkoord"

Sporting Lokeren is volop bezig om zich klaar te stomen voor het komende seizoen. De Waaslanders ...

214
214
Union SG met ultiem masterplan: "Dit was voorzien"

Het waren al drukke weken bij Union SG. Het geld vloeide al rijkelijk in en uit het Dudenpark. Er ...

103
103
Deze ex-JPL-sterren doen Verenigde Staten nu daveren

In de Major League Soccer spelen de nodige spelers met een verleden in de Jupiler Pro League. Wij ...

345
345
Hayen leert bij: verrassende meevaller plus grote flop

Club Brugge speelde 2-2 tegen Rangers FC. Het werd een partij met twee gezichten. Blauw-Zwart was ...

1054
1054
Mysterie rond Kevin De Bruyne groeit met deze beelden

Voor Kevin De Bruyne begint heel binnenkort een nieuw avontuur. Onze landgenoot gaat aan de slag bij ...

196
196
Standard gokt met Henry: wordt dit drama of droom?

Standard lijkt op weg een meer dan degelijke kern samen te stellen. De Rouches haalden met Casper ...

344
344
Anderlecht in de knoop: drie dossiers barsten open

RSC Anderlecht is nog zeker niet klaar op de transfermarkt. Paars-Wit zoekt naar versterking en ...

902
902
Club Brugge-debuut van Reis verloopt bijzonder opvallend

Club Brugge speelde om 15u een oefenpot op het veld van Rangers FC. Het was vooral uitkijken naar ...

363
363
Salarisbom bij VRT: Vannieuwkerke én Van Gucht shockeren

Ze zijn ongetwijfeld twee van de absolute boegbeelden van de openbare omroep: Karl Vannieuwkerke en ...

476
476
Boetedoening of mediastunt? Antwerp-fan Tom Waes breekt

Het eerste halfjaar van 2025 was ongetwijfeld niet het meest gelukkig uit het leven van Tom Waes. De ...

96
96
AI rukt op: vrouwenploeg test straffe vernieuwing

In Zwitserland vindt momenteel het UEFA Women’s EURO plaats, met onder meer de Red Flames. Zij ...

11
11

Meer sportnieuws