'Anderlecht haalt nieuwe aanwinst bij Spaanse topper'

548 stemmen
'Anderlecht haalt nieuwe aanwinst bij Spaanse topper'

RSC Anderlecht is met drie op zes begonnen aan het nieuwe seizoen. Paars-Wit legde eerst een flauwe prestatie op de mat tegen Union SG, maar herpakte zich thuis tegen Royal Antwerp FC. Toch lijkt versterking nog steeds welgekomen voor Brian Riemer en co, die daar meteen ook werk van lijken te maken.


De doorgaans uitstekend geïnformeerde Fabrizio Romano meldt dat Anderlecht dicht bij de komst staat van Ludwig Augustinsson. Dat is een Zweedse linksachter die onder contract staat bij de Spaanse topclub Sevilla. Volgens Romano zou Augustinsson tot het einde van het seizoen gehuurd worden en zal hij binnenkort zijn medische testen afleggen in Brussel.

Augustinsson brak in eigen land door bij Brommapojkarna. Daarna volgde een transfer naar IFK Göteborg, dat hem later doorverkocht aan FC Kopenhagen. Vervolgens ging het naar Werder Bremen en Sevilla. De Andalusische club stalde de Zweed daarop bij Aston Villa en RDC Mallorca, en nu lijkt ook Anderlecht in dat rijtje met huurclubs terecht te komen. Augustinsson is ook 51-voudig international voor zijn land. Bij Paars-Wit zal hij op links de concurrentie moeten aangaan met de Senegalees Moussa N'Diaye.

LEES OOK: Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

Meer transfergeweld

Mogelijk kunnen we nog meer transfergeweld verwachten in het Lotto Park. Zo zou de recordkampioen een akkoord hebben met Stade Reims over de komst van Alexis Flips. De spelmaker zou 4,2 miljoen euro kosten. Ook de transfer van Mats Rits zit nog in de pijplijn. Die moet dan weer de oversteek maken van aartsrivaal Club Brugge, waar hij wat op een dood spoor zit.

Goede transfer van RSCA?

Meest recent

'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

43
43
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

68
68
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

18
18
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

75
75
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

131
131
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

89
89
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

237
237
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

63
63
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

417
417
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

370
370
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

300
300
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

82
82
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

150
150
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

666
666
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

42
42
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

125
125
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

77
77
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

30
30
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

103
103
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

204
204
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

93
93
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

182
182
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

100
100
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

721
721
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

217
217

Meer sportnieuws