Zinckernagel na lastige transfer: "Tegen Brugge zeg je geen nee"

door
Zinckernagel na lastige transfer:

Philip Zinckernagel maakte afgelopen donderdag zijn debuut voor Club Brugge nadat hij Standard had verlaten voor een avontuur bij de West-Vlaamse topclub. De Deense middenvelder behaalde met zijn nieuwe team een klinkende 5-1 zegen tegen het IJslandse KA Akureyri.


Dat de IJslanders niet veel weerstand boden, kon al voorspeld worden voor het begin van de partij. Desondanks toonde Zinckernagel zich gretig en leek hij te genieten van zijn eerste speelminuten voor zijn nieuwe ploeg. “Het is op zich een leuke match om te starten - ik heb mij geamuseerd. Maar je wil natuurlijk tegen de beste ploegen spelen. Vandaar dat ik ook uitkijk naar de start van de competitie", staat er te lezen in Het Laatste Nieuws. 

LEES OOK: 'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

TITELDRANG

De Deense polyvalente aanvaller maakte kort na Ronny Deila de gevoelige overstap van Standard naar Club Brugge. Een transfer die hem niet meteen in dank werd afgenomen door de Luikse Fans. "Voor velen is dit een gevoelige overstap, maar tegen Brugge zeg je geen ‘neen’", klink het stellig. "Als zij je willen, dan ga je. Ik wil titels pakken en Europees voetbal spelen. Vanuit Olympiakos had ik ook naar een andere competitie dan de Belgische kunnen gaan, maar als Brugge roept…"

Bij Standard was Zinckernagel goed voor tien doelpunten en twee assists in 28 wedstrijden. De kans lijkt echter klein dat de Deen zondag al in de basis zal staan in het competitieduel met Eupen. Er wordt verwacht dat hij voor eerst zal starten in de terugwedstrijd tegen KA Akureyri. 

Wat vind jij van de transfer van Zinckernagel?

Meest recent

Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

3
3
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

42
42
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

8
8
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

82
82
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

306
306
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

175
175
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

44
44
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

101
101
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

63
63
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

17
17
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

59
59
Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

38
38
Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Rik De Mil trok enkele weken geleden van Sporting Charleroi naar AA Gent. Bij de Carolo's doet Hans ...

206
206
Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Bij RSC Anderlecht staat er na de 5 op 18 veel druk op de ketel. Winnen bij Standard is nodig voor ...

211
211
Belgische coach verrast: "Sprak met Antwerp"

Royal Antwerp FC is zwaar teruggevallen. Voorzitter Paul Gheysens voerde allerminst een duurzaam ...

261
261
Onmisbaar bij Anderlecht: tijd dringt voor Renard

Thorgan Hazard krijgt vreemd genoeg kritiek de laatste weken. Zelfs Besnik Hasi was kritisch voor ...

303
303
STVV houdt hart vast: weldra witte rook over Vrancken

STVV kent een droomseizoen in de Jupiler Pro League. De club hoopt dat ze Wouter Vrancken nog langer ...

191
191
Snoop Dogg zorgt voor stevig bommetje in Engels voetbal

Iedereen kent Snoop Dogg vooral als rapper. Hij was vele jaren een van de beste rappers en hij ...

55
55
Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Rudi Garcia heeft zijn WK-selectie wellicht al zo goed als in zijn hoofd voor het WK van komende ...

131
131
'Anderlecht rondt verrassende deal af in Serie A'

Bij RSC Anderlecht gaat er de komende dagen ingaand wellicht nog weinig gebeuren. Bij RSCA Futures ...

416
416
'Cercle Brugge verwent fans met twee toptransfers'

Cercle Brugge gaat de komende dagen nog een aantal stevige transfers afronden. De Bruggelingen gaan ...

148
148
Lierse SK en Lokeren trakteren fans op aanwinsten

In de Challenger Pro League hebben Sporting Lokeren en Lierse SK nog twee nieuwe spelers ...

101
101
'Club Brugge slikt: in extremis transferbom bij Atlético'

Club Brugge weet waar het aan toe is in de tussenronde van de Champions League. Om de 1/8ste ...

651
651
Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Zondagmiddag zullen de zenuwen hooggespannen staan op Sclessin. Zowel Standard als RSC Anderlecht ...

366
366
'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

870
870

Meer sportnieuws