Zinckernagel na lastige transfer: "Tegen Brugge zeg je geen nee"

door
Zinckernagel na lastige transfer:

Philip Zinckernagel maakte afgelopen donderdag zijn debuut voor Club Brugge nadat hij Standard had verlaten voor een avontuur bij de West-Vlaamse topclub. De Deense middenvelder behaalde met zijn nieuwe team een klinkende 5-1 zegen tegen het IJslandse KA Akureyri.


Dat de IJslanders niet veel weerstand boden, kon al voorspeld worden voor het begin van de partij. Desondanks toonde Zinckernagel zich gretig en leek hij te genieten van zijn eerste speelminuten voor zijn nieuwe ploeg. “Het is op zich een leuke match om te starten - ik heb mij geamuseerd. Maar je wil natuurlijk tegen de beste ploegen spelen. Vandaar dat ik ook uitkijk naar de start van de competitie", staat er te lezen in Het Laatste Nieuws. 

LEES OOK: AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

TITELDRANG

De Deense polyvalente aanvaller maakte kort na Ronny Deila de gevoelige overstap van Standard naar Club Brugge. Een transfer die hem niet meteen in dank werd afgenomen door de Luikse Fans. "Voor velen is dit een gevoelige overstap, maar tegen Brugge zeg je geen ‘neen’", klink het stellig. "Als zij je willen, dan ga je. Ik wil titels pakken en Europees voetbal spelen. Vanuit Olympiakos had ik ook naar een andere competitie dan de Belgische kunnen gaan, maar als Brugge roept…"

Bij Standard was Zinckernagel goed voor tien doelpunten en twee assists in 28 wedstrijden. De kans lijkt echter klein dat de Deen zondag al in de basis zal staan in het competitieduel met Eupen. Er wordt verwacht dat hij voor eerst zal starten in de terugwedstrijd tegen KA Akureyri. 

Wat vind jij van de transfer van Zinckernagel?

Meest recent

KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

4
4
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

49
49
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

20
20
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

19
19
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

51
51
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

50
50
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

339
339
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

105
105
Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Anderlecht pakte zondag zijn tweede zege op rij in de play-offs, maar met veel glans was dat toch ...

200
200
Geflirt en matige resultaten: Lierse stuurt coach door

Vrijdagavond werd een punt gezet achter het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. ...

43
43
Schandaal in Belgisch vrouwenvoetbal: Agressie slaat toe

De vrouwenwedstrijd tussen Stokkem VV en Lommel SK is vrijdagavond volledig ontspoord in ...

56
56
Opvolger Mignolet al bekend? "Er is een plan uitgestippeld"

Wie wordt volgend seizoen de nummer één onder de lat bij Club Brugge? Het is een vraag ...

332
332
TRANSFERUURTJE: 'Club zoekt topaanwinst, tabula rasa Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

185
185
Gift Orban volledig door het lint: op de vuist met fan

Gift Orban speelde in het verleden bij KAA Gent, maar nu maakt de Nigeriaanse aanvaller het mooie ...

86
86
Club Brugge hoort uitsluitsel over Hans Vanaken

Hans Vanaken blesseerde zich afgelopen vrijdag op training en begon op de bank tegen Union SG. De ...

344
344
Degryse snapt niets van keuze Leko bij Club Brugge

Club Brugge heeft afgelopen speeldag een mokerslag gekregen van Union SG. De Brusselse club won met ...

227
227
Grote opluchting: RWDM wendt faillissement voorlopig af

Het zijn donkere dagen voor RWDM Brussels. Drie jaar na de euforie over de terugkeer op het hoogste ...

212
212
Titel ver weg: Vandenbempt ziet énorm probleem Club

De titelstrijd heeft zondag mogelijk een beslissende wending gekegen. Met Union en Club Brugge ...

262
262
'Belgische clubs wagen nieuwe kans bij Engels toptalent'

De transferzomer nadert met rasse schreden en dus hebben de meeste clubs hun verlanglijstje al ...

78
78
Paars-wit lichtpunt: Anderlecht vindt joker voor bekerfinale

RSC Anderlecht speelde zaterdag weer geen goede wedstrijd, vooral de eerste helft op het veld van KV ...

540
540
Union nu al titelzeker? Deschacht ziet één groot onrecht

Nog zeven speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs, maar Union SG heeft zondag al een eerste ...

760
760
AA Gent maakt zich sterk: waarschuwing voor Anderlecht

AA Gent heeft zondagmiddag andermaal punten verspeeld in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld ...

231
231
Club Brugge incasseert mokerslag: dissonant krijgt 4 op 10

Club Brugge is er niet in geslaagd om de titelstrijd zijn richting uit te trekken en verloor ...

269
269
De Bruyne schaamt zich kapot: Conte hakt er hard in

De vernedering was compleet: Kevin De Bruyne werd tegen Lazio al na één helft aan de ...

340
340
Kampioen Kompany naar City of Real? Bayern reageert

Vincent Kompany heeft zondag een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn trainerscarrière. Met Bayern ...

572
572

Meer sportnieuws