'Nieuwe bom bij PSG: 3 vedetten moeten beschikken'

504 stemmen
'Nieuwe bom bij PSG: 3 vedetten moeten beschikken'

Is het ooit rustig in Parijs? Deze zomer is dat in ieder geval zeker niet het geval, want het blijft maar rommelen bij Paris Saint-Germain. De club wisselde al van trainer en stelde Luis Enrique aan, maar er gingen zelfs al geruchten dat de Spanjaard na enkele weken alweer wou vertrekken. Ook rond de spelersgroep blijft het zeer onrustig. Woensdag werd een nieuwe bom gedropt.


De club organiseerde immers zijn traditionele 'mediadag', waarop ook de officiële ploegfoto genomen werd. Maar RMC Sport weet dat drie toch wel zeer grote namen te horen kregen dat ze zich daarvoor niet moesten melden. Daarmee maakt PSG duidelijk aan Kylian Mbappé, Marco Verratti en Neymar dat ze nog deze zomer moeten vertrekken.

Dat Mbappé geen uitnodiging kreeg, hoeft niet te verbazen. De steraanvaller traint al de hele zomer met de B-kern en PSG zet hem onder druk om in te stemmen met een transfer deze zomer, opdat hij niet binnen een jaar transfervrij de deur uit zou lopen. Maar nu blijkt PSG dus ook absoluut af te willen van Verratti en Neymar. Die eerste genoot al belangstelling uit Saudi-Arabië.

LEES OOK: Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

Prijs voor Neymar bepaald

Voor Neymar is er ook interesse uit de oliestaat, waar volgens AS Al-Hilal hem een jaarloon van maar liefst 80 miljoen euro biedt. Ook vanuit de MLS en door Chelsea werd er al geïnformeerd. Een transfer van de Braziliaan zal echter niet evident worden, want hij heeft bij PSG nog een zwaar contract tot 2027 en de Fransen willen nog steeds een aanzienlijke transfersom. Ze zouden echter ook vrede nemen met een uitleenbeurt met aankoopverplichting.

Zal Neymar deze zomer PSG verlaten?

Meest recent

'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

71
71
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

31
31
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

27
27
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

24
24
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

307
307
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

48
48
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

187
187
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

37
37
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

221
221
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

154
154
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

105
105
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

660
660
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

63
63
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

161
161
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

163
163
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1040
1040
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

66
66
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

661
661
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

442
442
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

832
832
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

823
823
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

132
132
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

487
487
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

803
803
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

393
393

Meer sportnieuws