'Nieuwe bom bij PSG: 3 vedetten moeten beschikken'

door
'Nieuwe bom bij PSG: 3 vedetten moeten beschikken'

Is het ooit rustig in Parijs? Deze zomer is dat in ieder geval zeker niet het geval, want het blijft maar rommelen bij Paris Saint-Germain. De club wisselde al van trainer en stelde Luis Enrique aan, maar er gingen zelfs al geruchten dat de Spanjaard na enkele weken alweer wou vertrekken. Ook rond de spelersgroep blijft het zeer onrustig. Woensdag werd een nieuwe bom gedropt.


De club organiseerde immers zijn traditionele 'mediadag', waarop ook de officiële ploegfoto genomen werd. Maar RMC Sport weet dat drie toch wel zeer grote namen te horen kregen dat ze zich daarvoor niet moesten melden. Daarmee maakt PSG duidelijk aan Kylian Mbappé, Marco Verratti en Neymar dat ze nog deze zomer moeten vertrekken.

Dat Mbappé geen uitnodiging kreeg, hoeft niet te verbazen. De steraanvaller traint al de hele zomer met de B-kern en PSG zet hem onder druk om in te stemmen met een transfer deze zomer, opdat hij niet binnen een jaar transfervrij de deur uit zou lopen. Maar nu blijkt PSG dus ook absoluut af te willen van Verratti en Neymar. Die eerste genoot al belangstelling uit Saudi-Arabië.

LEES OOK: Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

Prijs voor Neymar bepaald

Voor Neymar is er ook interesse uit de oliestaat, waar volgens AS Al-Hilal hem een jaarloon van maar liefst 80 miljoen euro biedt. Ook vanuit de MLS en door Chelsea werd er al geïnformeerd. Een transfer van de Braziliaan zal echter niet evident worden, want hij heeft bij PSG nog een zwaar contract tot 2027 en de Fransen willen nog steeds een aanzienlijke transfersom. Ze zouden echter ook vrede nemen met een uitleenbeurt met aankoopverplichting.

Zal Neymar deze zomer PSG verlaten?

Meest recent

Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

0
0
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

60
60
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

214
214
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

21
21
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

93
93
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

450
450
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

137
137
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

103
103
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

168
168
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

26
26
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

353
353
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

78
78
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

211
211
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

364
364
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

187
187
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

278
278
Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

397
397
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

386
386
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

45
45
Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

De Rode Duivels hebben hun stage in de Verenigde Staten afgerond met een ruime zege tegen het ...

115
115
Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

291
291
Rode Duivel hint naar straffe transferwending

Er is de laatste jaren een groot spelersverloop geweest bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco voerde ...

56
56
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

119
119
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

103
103
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

251
251

Meer sportnieuws