'Nieuwe bom bij PSG: 3 vedetten moeten beschikken'

door
'Nieuwe bom bij PSG: 3 vedetten moeten beschikken'

Is het ooit rustig in Parijs? Deze zomer is dat in ieder geval zeker niet het geval, want het blijft maar rommelen bij Paris Saint-Germain. De club wisselde al van trainer en stelde Luis Enrique aan, maar er gingen zelfs al geruchten dat de Spanjaard na enkele weken alweer wou vertrekken. Ook rond de spelersgroep blijft het zeer onrustig. Woensdag werd een nieuwe bom gedropt.


De club organiseerde immers zijn traditionele 'mediadag', waarop ook de officiële ploegfoto genomen werd. Maar RMC Sport weet dat drie toch wel zeer grote namen te horen kregen dat ze zich daarvoor niet moesten melden. Daarmee maakt PSG duidelijk aan Kylian Mbappé, Marco Verratti en Neymar dat ze nog deze zomer moeten vertrekken.

Dat Mbappé geen uitnodiging kreeg, hoeft niet te verbazen. De steraanvaller traint al de hele zomer met de B-kern en PSG zet hem onder druk om in te stemmen met een transfer deze zomer, opdat hij niet binnen een jaar transfervrij de deur uit zou lopen. Maar nu blijkt PSG dus ook absoluut af te willen van Verratti en Neymar. Die eerste genoot al belangstelling uit Saudi-Arabië.

LEES OOK: Pocognoli verbaast Frankrijk met aanpak: “Een tovenaar”

Prijs voor Neymar bepaald

Voor Neymar is er ook interesse uit de oliestaat, waar volgens AS Al-Hilal hem een jaarloon van maar liefst 80 miljoen euro biedt. Ook vanuit de MLS en door Chelsea werd er al geïnformeerd. Een transfer van de Braziliaan zal echter niet evident worden, want hij heeft bij PSG nog een zwaar contract tot 2027 en de Fransen willen nog steeds een aanzienlijke transfersom. Ze zouden echter ook vrede nemen met een uitleenbeurt met aankoopverplichting.

Zal Neymar deze zomer PSG verlaten?

Meest recent

Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

61
61
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

69
69
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

64
64
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

74
74
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

64
64
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

15
15
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

128
128
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

36
36
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

79
79
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

221
221
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

110
110
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

367
367
JPL 2025-26: 10 opvallende cijfers na regulier seizoen

Nu alle tickets verdeeld zijn maakt de reguliere competitie plaats voor de play-offs. Vooraleer het ...

141
141
Club of Union dé titelfavoriet? Filip Joos bekent kleur

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

351
351
'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

De Rode Duivels blazen dinsdag verzamelen in Tubeke in aanloop naar hun stage in de VS. Voor een ...

118
118
Groot gemis: "Hij is samen met Tzolis beste speler in JPL"

De kaarten zijn geschud in de Jupiler Pro League, de plekjes in de verschillende Play-Offs zijn ...

227
227
Overzicht Europa: record Kompany, eindelijk prijs Arsenal?

De eerste interland-break van het seizoen is begonnen, de clubs kunnen even tot rust komen in ...

123
123
Mokerslag Anderlecht: zo reageert Coucke op Cercle-fiasco

RSC Anderlecht heeft de reguliere competitie in de Jupiler Pro League afgesloten met een pijnlijke ...

540
540
"Ongelooflijk" - Garcia wild van 'genie' bij Rode Duivels

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

172
172
'Eerste zomeraanwinst: Standard op zucht van JPL-uitblinker'

Standard zal in de komende weken via de Europe Play-Offs alsnog trachten om een Europees ticket af ...

260
260
Drama rond Lukaku ontploft: Conte grijpt genadeloos in

Het signaal van Conte kon bijna niet harder zijn voor Romelu Lukaku. Terwijl Napoli blijft winnen, ...

193
193
'Hayen zet orde op zaken: eerste slachtoffer in vizier'

KRC Genk heeft een absolute rotweek achter de rug. Daags na de Europese uitschakeling in Freiburg, ...

388
388
Hommeles bij Duivels: ophef rond één naam in selectie

De Rode Duivels reizen eerstdaags naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage op het WK ...

348
348
Nieuwe TD op komst: Anderlecht dropt belangrijke hint

Nu het seizoen even onderbroken wordt door de nationale ploegen, hebben de clubs tijd om zich te ...

464
464
Kalender Play-Offs: groot voordeel Club in volle titelstrijd

In de komende dagen zijn de nationale ploegen aan zet, vervolgens barst de titelstrijd in de ...

1095
1095

Meer sportnieuws