'Nieuwe bom bij PSG: 3 vedetten moeten beschikken'

504 stemmen
'Nieuwe bom bij PSG: 3 vedetten moeten beschikken'

Is het ooit rustig in Parijs? Deze zomer is dat in ieder geval zeker niet het geval, want het blijft maar rommelen bij Paris Saint-Germain. De club wisselde al van trainer en stelde Luis Enrique aan, maar er gingen zelfs al geruchten dat de Spanjaard na enkele weken alweer wou vertrekken. Ook rond de spelersgroep blijft het zeer onrustig. Woensdag werd een nieuwe bom gedropt.


De club organiseerde immers zijn traditionele 'mediadag', waarop ook de officiële ploegfoto genomen werd. Maar RMC Sport weet dat drie toch wel zeer grote namen te horen kregen dat ze zich daarvoor niet moesten melden. Daarmee maakt PSG duidelijk aan Kylian Mbappé, Marco Verratti en Neymar dat ze nog deze zomer moeten vertrekken.

Dat Mbappé geen uitnodiging kreeg, hoeft niet te verbazen. De steraanvaller traint al de hele zomer met de B-kern en PSG zet hem onder druk om in te stemmen met een transfer deze zomer, opdat hij niet binnen een jaar transfervrij de deur uit zou lopen. Maar nu blijkt PSG dus ook absoluut af te willen van Verratti en Neymar. Die eerste genoot al belangstelling uit Saudi-Arabië.

LEES OOK: ‘Neymar veroorzaakt gigantische WK-storm’

Prijs voor Neymar bepaald

Voor Neymar is er ook interesse uit de oliestaat, waar volgens AS Al-Hilal hem een jaarloon van maar liefst 80 miljoen euro biedt. Ook vanuit de MLS en door Chelsea werd er al geïnformeerd. Een transfer van de Braziliaan zal echter niet evident worden, want hij heeft bij PSG nog een zwaar contract tot 2027 en de Fransen willen nog steeds een aanzienlijke transfersom. Ze zouden echter ook vrede nemen met een uitleenbeurt met aankoopverplichting.

Zal Neymar deze zomer PSG verlaten?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

59
59
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

10
10
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

17
17
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

108
108
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

128
128
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

239
239
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

225
225
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

261
261
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

131
131
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

145
145
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

67
67
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

340
340
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

396
396
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

31
31
Kerkhofs onthult waarom Courtois en Hasselt mislukten

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

87
87
Marokko verrast met opvallende oproep voor RSCA’er

Alle ogen zijn stilaan gericht op het WK, dat binnen acht dagen officieel van start gaat. Alle ...

193
193
Garcia krijgt volgende opsteker daags na Kroatië

De Rode Duivels wisten hun voorbereiding op het WK dinsdagavond uitstekend te beginnen met een zege ...

77
77
Onana velt duidelijk oordeel over nieuwe rol bij Duivels

Dé grote verrassing bij de Rode Duivels in Kroatië was de nieuwe rol voor Amadou Onana. ...

124
124
Duivels ontdekken belangrijke nieuwe kwaliteit in Kroatië

De Rode Duivels kunnen met een zeer goed gevoel toeleven naar het WK, want hun ...

96
96
'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Club Brugge staat voor een zeer hete transferzomer. Het moet vrezen dat heel wat spelers gaan ...

594
594
'Antwerp baalt: toptalent niet langer haalbaar'

Antwerp staat voor een belangrijke zomer. Sportief directeur Marc Overmars zal een nagenoeg volledig ...

276
276
TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

389
389
'Dortmund stelt voorwaarde voor transfer Duranville'

Heel wat potentiële Rode Duivels moeten het WK straks vanuit hun zetel volgen. Zo is er ...

220
220
Transferupdate The Athletic: nieuws over Club, Lavia, Godts

De transferzomer gaat stilaan van start. Ook de Europese topclubs beginnen in actie te schieten. Het ...

276
276
'Westerlo aast op tweede transferdeal met Inter'

Bij Westerlo bestaat de transferstrategie er de laatste jaren uit om piepjonge spelers op te pikken ...

75
75
RSCA keert terug naar de roots: grote terugkeer een feit

Het zat er vele weken aan te komen en het is nu ook officieel. Nadat RSC Anderlecht afscheid nam van ...

304
304

Meer sportnieuws