Dries Mertens kondigt wellicht zijn afscheid aan: "Laatste seizoen"

243 stemmen
Dries Mertens kondigt wellicht zijn afscheid aan:

Dries Mertens doet het goed bij Galatasaray en de 36-jarige aanvaller haalt nog steeds een hoog niveau. Op deze manier kan hij nog wel even verder, maar de Belgische aanvaller lijkt er na dit seizoen mee te gaan stoppen. Dat liet de (voormalige?) Rode Duivel weten op een persconferentie.

LEES OOK: 'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Andere dingen proberen

"Ik denk dat dit mijn laatste seizoen wordt. Ik ben nu 36 en word 37. In mijn hoofd voel ik me 25, maar het lichaam is wat anders. Ik wil andere dingen in het leven proberen, al geniet ik er nog steeds elke dag van om voetballer te zijn", liet Mertens optekenen. Hij hoopt met Galatasaray door te stoten naar de groepsfase van de Champions League.

"Ik wil heel graag de Champions League beleven. Ik kan me niet eens inbeelden hoe de sfeer in ons stadion zou zijn. Vorig jaar was het vreemd om maar één wedstrijd per week te spelen, terwijl ik het negen jaar lang gewend was om twee matchen per week te spelen. Ik kijk ernaar uit om dat terug te doen en belangrijke matchen te spelen", klinkt het bij Mertens.

9 goals en 5 assists

Mertens tekende ruim een jaar geleden bij de Turkse topclub. Afgelopen seizoen pakte hij er de landstitel. Hij speelde tot op heden 36 wedstrijden voor Galatasaray en daarin was hij goed voor 9 goals en 5 assists. Mertens begon het seizoen zeer goed en was in de voorrondes van de Champions League al zeer goed op dreef met 2 goals en 1 assist in 3 wedstrijden. Zijn rol bij de Rode Duivels lijkt onder Domenico Tedesco te zijn uitgespeeld.

Denk je dat Mertens stopt na dit seizoen?

Meest recent

Imke Courtois jaagt volgers schrik aan met opvallende beelden

Er zijn ernstige zorgen ontstaan rond Imke Courtois. De voormalige Red Flame deed heel wat mensen ...

0
0
Voetbalfan in de wolken: nieuwe grote doorbraak in DAZN-soap

De Belgische voetballiefhebber kreeg de voorbije weken goed nieuws. Zo raakte bekend dat ...

51
51
'Club Brugge choqueert Anderlecht met pijnlijke transfer'

Club Brugge kijkt naar Nederland voor een transfer en dat zorgt voor gefronste wenkbrauwen in ...

93
93
Coosemans doorbreekt stilte: dé reden voor bizar theaterstuk

Colin Coosemans heeft de voorbije dagen heel wat kritiek over zich heen gekregen. De aanvoerder van ...

124
124
'Eerste zomeraanwinst: Club pusht voor opvolger Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermaanden heel wat vers bloed moeten aanwerven en de eerste aanwinst ...

166
166
Puur ongeloof bij Ronaldo: titelfeest implodeert in 98ste

Cristiano Ronaldo stond dinsdagavond op punt om zijn eerste landstitel te pakken met het Saudische ...

38
38
'Mbangula neemt beslissing over transfer én Rode Duivels'

In november 2024 was hij nog even Rode Duivel, maar vrijdag zal er in de lijst van Rudi Garcia zeker ...

80
80
Vanhaezebrouck ziet geweldig nieuws voor Duivels

Het is aftellen naar vrijdag, want dan maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

112
112
'Verbazingwekkende terugkeer Sergio Ramos in LaLiga'

Sinds vorige winter zit Sergio Ramos zonder club, nadat hij vertrok bij het Mexicaanse Monterrey. De ...

50
50
'Union bidt voor sterkhouder in bekerfinale'

Donderdagnamiddag zullen alle ogen gericht zijn op het Koning Boudewijnstadion, want daar strijden ...

98
98
'Weer nieuwe twist: Lukaku nu al op weg naar België'

De voorbije maanden is er al héél wat inkt gevloeid over Romelu Lukaku. De soap ...

149
149
Van Himst geeft details prijs over gesprek met Sibierski

Bij Anderlecht pakten ze vorige week uit met hun nieuwe sportief directeur. De langverwachte ...

123
123
Belgisch toptalent breekt door: "De toekomst van PSV"

Het rijk is tegenwoordig aan de jonge Belgen in de Eredivisie. Bij Ajax is Mika Godts dit seizoen de ...

78
78
De Cat dropt plots stevige bom over Anderlecht-toekomst

Anderlecht staat donderdag voor zijn belangrijkste match van het seizoen, want in de bekerfinale ...

415
415
'Grote verandering in Genk: nieuwe functie Croonen'

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. De Limburgers grepen naast de top zes en de ...

146
146
Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

32
32
STVV komt met fantastisch nieuws voor de fans

STVV eindigt sowieso derde in de Jupiler Pro League. Het is het tweede beste seizoen ooit uit de ...

77
77
'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Club Brugge dreigt op het slechtst mogelijke moment zijn sportieve architact kwijt te spelen. ...

325
325
Anderlecht zit op goudmijn: het ‘grote gelijk’ van Borguet

De toekomst van de Rode Duivels oogt zeer mooi. De Belgische clubs leveren al jaren goed werk inzake ...

308
308
Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Het rommelt langs alle kanten bij Real Madrid. De Koninklijke gaf vandaag een verrassende ...

104
104
Deschacht en Gillet fileren Anderlecht: "Eerlijk gezegd..."

RSC Anderlecht en de bekerfinale, het is geen goed huwelijk. Paars-Wit won er de afgelopen 30 jaar ...

159
159
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Met het einde van de play-offs in zicht wordt er nog snel een eindspurt ingezet, want volgende week ...

123
123
Opvallend: miscast Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

162
162
Cvetkovic verneemt verdict: Anderlecht in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

300
300
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

265
265

Meer sportnieuws