Dries Mertens kondigt wellicht zijn afscheid aan: "Laatste seizoen"

door
Dries Mertens kondigt wellicht zijn afscheid aan:

Dries Mertens doet het goed bij Galatasaray en de 36-jarige aanvaller haalt nog steeds een hoog niveau. Op deze manier kan hij nog wel even verder, maar de Belgische aanvaller lijkt er na dit seizoen mee te gaan stoppen. Dat liet de (voormalige?) Rode Duivel weten op een persconferentie.

Andere dingen proberen

"Ik denk dat dit mijn laatste seizoen wordt. Ik ben nu 36 en word 37. In mijn hoofd voel ik me 25, maar het lichaam is wat anders. Ik wil andere dingen in het leven proberen, al geniet ik er nog steeds elke dag van om voetballer te zijn", liet Mertens optekenen. Hij hoopt met Galatasaray door te stoten naar de groepsfase van de Champions League.

"Ik wil heel graag de Champions League beleven. Ik kan me niet eens inbeelden hoe de sfeer in ons stadion zou zijn. Vorig jaar was het vreemd om maar één wedstrijd per week te spelen, terwijl ik het negen jaar lang gewend was om twee matchen per week te spelen. Ik kijk ernaar uit om dat terug te doen en belangrijke matchen te spelen", klinkt het bij Mertens.

9 goals en 5 assists

Mertens tekende ruim een jaar geleden bij de Turkse topclub. Afgelopen seizoen pakte hij er de landstitel. Hij speelde tot op heden 36 wedstrijden voor Galatasaray en daarin was hij goed voor 9 goals en 5 assists. Mertens begon het seizoen zeer goed en was in de voorrondes van de Champions League al zeer goed op dreef met 2 goals en 1 assist in 3 wedstrijden. Zijn rol bij de Rode Duivels lijkt onder Domenico Tedesco te zijn uitgespeeld.

Denk je dat Mertens stopt na dit seizoen?

Meest recent

‘Hallucinante Benteke-blunder: Club Brugge-fans razend’

Op Jan Breydel is het gemor niet meer te negeren. Terwijl Christian Benteke zich transfervrij ...

74
74
Bart Verhaeghe krijgt volle laag: "Een schande!"

Bart Verhaeghe heeft zich niet bepaald populair gemaakt bij de eigen aanhang en binnen het Belgische ...

46
46
Euvrard op de sukkel met Standard; "Daardoor was het zwak"

Standard is en blijft een club op de dool. De Rouches staan nog héél ver van een ...

30
30
Hazard naar exit? 'Anderlecht hakt belangrijke knoop door'

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond tegen STVV herpakken na de blamage van vorige week in ...

78
78
Nieuwe elementen Club Brugge-bom: "Híj́ had probleem met Hayen"

Club Brugge heeft deze week voor een serieuze bom gezorgd. Maandag besloot Blauw-Zwart namelijk om ...

276
276
Alarmbellen gaan af rond Courtois: Spanje in absolute paniek

Je zag het aan zijn blik na affluiten: dit deed pijn, veel meer dan een gewone fout. Thibaut ...

94
94
Extra boost op Bosuil: "Wil graag bij Antwerp blijven"

Na de trainerswissel en enkele knappe resultaten, is de rust bij Antwerp FC weer helemaal ...

123
123
'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

De nederlaag tegen Arsenal FC was nog ietwat ingecalculeerd, dit weekend heeft Club Brugge echter ...

474
474
Anderlecht dropt bommetje in JPL: spraakmakend plan op tafel

Aanstaande woensdag staat een belangrijke afspraak in het Belgische voetbal gepland. Dat vindt de ...

248
248
Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

68
68
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

143
143
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

88
88
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

67
67
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

96
96
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

199
199
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

101
101
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

105
105
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

148
148
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

58
58
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

347
347
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

358
358
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

171
171
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

96
96
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

53
53
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

327
327

Meer sportnieuws