Mertens eist alweer hoofdrol op bij Galatasaray

455 stemmen
Mertens eist alweer hoofdrol op bij Galatasaray

In maart en juni werd Dries Mertens nog telkens gepasseerd door Domenico Tedesco bij de Rode Duivels, maar daar zal de bondscoach in september misschien toch nog eens over nadenken. De aanvaller heeft inmiddels al zijn 36ste verjaardag gevierd, maar is bij Galatasaray alvast uitstekend aan het seizoen begonnen. Voor de tweede wedstrijd op rij eiste hij een hoofdrol op.


Vorige week trapte Mertens met een geweldige volley van buiten de zestien al zijn ploeg voorbij Zalgiris naar de derde voorronde van de Champions League. Ook daarin was hij opnieuw beslissend. Galatasaray staat al met één been in de play-offs nadat het zijn heenwedstrijd met 0-3 ging winnen op het veld van het Sloveense Olimpija Ljubljana.

Daarbij stond Mertens opnieuw aan het kanon. Nadat Aktürkoglu al vroeg in de match Galatasaray op voorsprong gezet had, verdubbelde onze landgenoot vroeg in de tweede helft de score. Na een flipperkastsituatie wist hij de bal vanop de rand van de zestien in een bijna leeg doel te schieten. Na 75 minuten mocht hij vervolgens gaan rusten, waarna invaller Dervisoglu in blessuretijd de score nog verder uitdiepte.

LEES OOK: Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Nieuwe stunt in de Faeröer

Galatasaray staat dankzij de vlotte zege al zo goed als in de play-offs, waarin ze het op zullen nemen tegen de winnaar van de clash tussen KI Klaksvik en Molde. De stuntploeg uit de Faeröer zorgde alvast voor een nieuwe sensatie, want het legde in zijn heenwedstrijd de Noorse kampioen met 2-1 over de knie. Dankzij twee goals van Frederiksberg zette het een scheve situatie nog helemaal recht. Als ze volgende week standhouden, schrijven ze dus tegen Galatasaray het volgende hoofdstuk in hun sprookje.

Moet Mertens in september opnieuw opgeroepen worden?

Meest recent

'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

94
94
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

38
38
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

39
39
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

44
44
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

69
69
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

61
61
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

99
99
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

247
247
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

550
550
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

201
201
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

417
417
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

337
337
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

199
199
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

89
89
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

85
85
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

152
152
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

173
173
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

344
344
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

348
348
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

279
279
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

494
494
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

148
148
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

693
693
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

103
103
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

70
70

Meer sportnieuws