Orlando City maakt plots transferdeal met Club Brugge bekend

door
Orlando City maakt plots transferdeal met Club Brugge bekend

Club Brugge heeft in alle stilte een transfer afgerond. De Amerikaanse club Orlando City maakte vanavond bekend dat het een akkoord heeft bereikt met Club Brugge omtrent de transfer van Alejandro Granados. Hij sluit wellicht aan bij Club NXT.

LEES OOK: KAA Gent schrikt en spreekt Ivan Leko resoluut tegen

Club Brugge betaalt 1,4 miljoen euro

"We zijn erg dankbaar voor alles wat Alejandro tijdens zijn jonge carrière aan onze club heeft gegeven", zei Orlando City's General Manager Luiz Muzzi via de clubkanalen "We doen binnen onze Academy er alles aan om spelers zich te laten ontwikkelen en hen voor te bereiden op mooie kansen zoals deze. We wensen Alejandro niets dan het beste in deze toekomst." Volgens bronnen zou Club Brugge ongeveer 1,4 miljoen euro betalen voor het talent.

Aansluiten bij Club NXT

Granados is een 17-jarige aanvallende middenvelder die ook deel uitmaakt van de jeugdelftallen van Spanje. Club NXT krijgt er zo een buitenlands talent bij. Met Joel Ordonez, Jonathan Foss, Tobias Lund Jensen, Oleksandr Yakymenko en Daniel Perez lopen er al een aantal buitenlandse spelers rond bij Club NXT.

Goede aanwinst voor Club?

Meest recent

KAA Gent schrikt en spreekt Ivan Leko resoluut tegen

De vete tussen KAA Gent en Ivan Leko blijft voortduren. De Kroatische oefenmeester kon zegevieren ...

27
27
Birger Verstraete haalt verschroeiend uit: “Schandalig!”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Cercle Brugge. Eerder was Felice Mazzu ...

24
24
Topclubs vrezen: "We gaan voluit voor PO 1"

STVV is veruit dé verrassing van het seizoen in de Jupiler Pro League. Een lichtpunt in een ...

68
68
Anderlecht krijgt extra 'genialiteit': weldra basisplaats?

Bij RSC Anderlecht draait het dezer dagen blijkbaar enkel om intensiteit, energie en mentaliteit. ...

232
232
Leko scoort geen punten in Gent, wél bij Club: "Dat hoor je waaien"

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Een verdiende zege, maar het was toch vooral de match waar Ivan ...

108
108
'Hoogspanning: verrassende wending in dossier van Hoefkens'

KRC Genk dacht aan Carl Hoefkens als de nieuwe trainer, maar die gaf aan bij NAC Breda te blijven. ...

170
170
Club Brugge lacht tanden bloot, KRC Genk gewaarschuwd

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Voetballend was het een zeer matige Slag om Vlaanderen. Ook ...

426
426
Sardella dankt Kompany: "Toen hij hier trainer was..."

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Royal Antwerp FC, dat zo wéér niet kon ...

103
103
Buffalo weigert hand Leko: "Heel onprofessioneel gehandeld"

De centrale figuur tijdens de clash van zondagmiddag tussen Club Brugge en AA Gent, was uiteraard ...

690
690
"Systematisch problematisch" - kranten buizen zondebok RSCA

RSC Anderlecht blijft het lastig hebben in de competitieduels op verplaatsing. Zondag pakte het op ...

260
260
'Slag om Vlaanderen' loopt fout: supporter naar ziekenhuis

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van AA Gent na relatief matige wedstrijd. Jammer genoeg liep ...

222
222
Vincent Janssen naar Anderlecht? "Hij zou goud waard zijn"

Antwerp FC is de laatste weken opnieuw sterk bezig. Dat heeft onder meer te maken met de goede ...

487
487
Wéér geen clean sheet United: Engelse pers beoordeelt Lammens

Manchester United blijft uiterst wisselvallig voor de dag komen in de Premier League. Zondag liep de ...

120
120
‘Club Brugge gokt alles: 12 miljoen voor tikkende tijdbom’

Hoeveel risico kan Club Brugge nemen om de defensie te versterken? In Brugge dromen ze van een ...

394
394
De Mil houdt zich niet in: pijnlijke oorzaak nieuwe dreun

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

262
262
Anderlecht bevoordeeld op Bosuil? De Bilde fileert penaltyfase(s)

Antwerp FC zag zijn zegereeks zondagavond ten einde komen. De Great Old speelde zondag een sterke en ...

685
685
D-day in DAZN-affaire: drastische uitspraak op komst

Maandag is het eindelijk zover, dan verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de ...

199
199
'Chelsea wil opnieuw megaslag slaan in Genk'

De voorbije jaren kwam Chelsea al regelmatig vissen in Genk. Het waren de Blues die een vijftiental ...

639
639
Mazzu haalt snoeihard uit naar zijn eigen spelers

OH Leuven deed vorige week nog een uitstekende zaak door te gaan winnen in Charleroi, maar staat nu ...

113
113
Cinel strooit met lof nadat Cercle eindelijk nog eens wint

De voorbije maanden verzeilde Cercle Brugge in een diepe crisis. Het bleef maar liefst vier maanden ...

108
108
Hey duidt belangrijk verschil aan bij Anderlecht

Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om de topper op het veld van Antwerp naar zijn hand te ...

259
259
Marokko opent Africa Cup met zege na geweldige goal

Zondagavond is de Africa Cup van start gegaan. In de openingswedstrijd wist gastland en topfavoriet ...

71
71
Antwerp baalt als stekker: "We laten het liggen"

Antwerp maakte de voorbije weken een straffe opmars met zeges tegen Club Brugge, Genk en AA Gent. ...

179
179
Hasi slaat en zalft: "Op dat vlak een vooruitgang"

De topper van zondagavond tussen Antwerp en Anderlecht heeft spektakel opgeleverd. De Great Old leek ...

209
209
Gerkens loodst Cercle naar eerste zege in 4 maanden(!)

Na vier maanden is Cercle Brugge er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. De ...

101
101

Meer sportnieuws