'Transfer Lavia plots in fikse stroomversnelling'

door
'Transfer Lavia plots in fikse stroomversnelling'

Het transferdossier van Roméo Lavia blijft aanslepen. De jonge Rode Duivel staat nog onder contract bij Southampton, maar kan op interesse rekenen van verschillende clubs. Vooral Liverpool trekt stevig aan de mouw van de middenvelder. Het dossier lijkt nu in een stroomversnelling terecht te komen.


Het voormalige jeugdproduct van Anderlecht ruilde de beloften van Manchester City afgelopen zomer in voor Southampton. En dat bleek een goede zet. Bij de Saints kreeg Lavia volop zijn kans bij de eerste ploeg en die greep hij meteen met beide handen. Zo groeide hij al snel uit tot één van de meest veelbelovende spelers in de Premier League. Daarnaast maakte hij inmiddels ook zijn debuut bij de nationale ploeg.

LEES OOK: 'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Southampton wil volle pot

Die goede prestaties zijn uiteraard niet onopgemerkt gebleven bij de grotere clubs. Zo trekt Liverpool FC al een tijdje stevig aan zijn mouw. De Reds zijn momenteel bezig aan een complete renovatie van het middenveld en zouden in Lavia een ideale pion zien om op verder te bouwen in de toekomst. Maar hoewel de club degradeerde naar de Championship, weigert Southampton om zijn goudhaantje zomaar te laten gaan. Zo blijft men vasthouden aan een vraagprijs van zo'n 50 miljoen pond, een kleine 60 miljoen euro.

Stroomversnelling

Het dossier zou nu echter wel eens de volgende fase in kunnen gaan. Sacha Tavolieri meldt namelijk dat Lavia geen deel uitmaakt van de selectie van Southampton voor het duel tegen Gillingham in de eerste ronde van de Carabao Cup. Hij was ook niet op het trainingskamp deze ochtend. De speler en zijn entourage hopen dat de transfer dinsdag afgerond kan worden.

Zal de transfer dinsdag nog afgerond worden?

Meest recent

'Leko velt hard verdict: Club Brugge dumpt dure flop'

Club Brugge hoopt dinsdag te stunten en Atlético Madrid uit de Champions League te knikkeren. ...

74
74
'Schreuder versus Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Ruim drie weken na het ontslag van Besnik Hasi heeft RSC Anderlecht nog steeds geen opvolger ...

102
102
'Leko verklapt volgende recordtransfer Club Brugge'

Na het 3-3 gelijkspel in de heenmatch hoopt Club Brugge dinsdag op het veld van Atlético ...

156
156
'Bommetje bij STVV: Vrancken richting Anderlecht?'

Na de 2-4 zege tegen Zulte Waregem ziet het er alsmaar meer naar uit dat Jérémy ...

319
319
'Dilemma bij Club Brugge: man-in-vorm op de bank?'

Club Brugge is geland in Madrid, waar het zich ten koste van Atlético bij de beste zestien ...

113
113
'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Na jaren trouwe dienst ruilde Luka Modric afgelopen zomer Real Madrid in voor AC Milan. Hoewel de ...

55
55
Eindelijk nieuw stadion? Club Brugge krijgt cruciale datum

Club Brugge scheerde ook dit seizoen hoge toppen in de Champions League, maar die prestaties staan ...

565
565
Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

321
321
Conflict op de spits: Prestianni tóch naar Madrid, boycot Mourinho

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

137
137
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

313
313
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

867
867
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

137
137
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

327
327
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

119
119
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

229
229
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

342
342
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

35
35
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

230
230
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

344
344
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

133
133
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

193
193
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

174
174
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

334
334
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

74
74
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

207
207

Meer sportnieuws