'Transfer Lavia plots in fikse stroomversnelling'

216 stemmen
'Transfer Lavia plots in fikse stroomversnelling'

Het transferdossier van Roméo Lavia blijft aanslepen. De jonge Rode Duivel staat nog onder contract bij Southampton, maar kan op interesse rekenen van verschillende clubs. Vooral Liverpool trekt stevig aan de mouw van de middenvelder. Het dossier lijkt nu in een stroomversnelling terecht te komen.


Het voormalige jeugdproduct van Anderlecht ruilde de beloften van Manchester City afgelopen zomer in voor Southampton. En dat bleek een goede zet. Bij de Saints kreeg Lavia volop zijn kans bij de eerste ploeg en die greep hij meteen met beide handen. Zo groeide hij al snel uit tot één van de meest veelbelovende spelers in de Premier League. Daarnaast maakte hij inmiddels ook zijn debuut bij de nationale ploeg.

LEES OOK: 'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Southampton wil volle pot

Die goede prestaties zijn uiteraard niet onopgemerkt gebleven bij de grotere clubs. Zo trekt Liverpool FC al een tijdje stevig aan zijn mouw. De Reds zijn momenteel bezig aan een complete renovatie van het middenveld en zouden in Lavia een ideale pion zien om op verder te bouwen in de toekomst. Maar hoewel de club degradeerde naar de Championship, weigert Southampton om zijn goudhaantje zomaar te laten gaan. Zo blijft men vasthouden aan een vraagprijs van zo'n 50 miljoen pond, een kleine 60 miljoen euro.

Stroomversnelling

Het dossier zou nu echter wel eens de volgende fase in kunnen gaan. Sacha Tavolieri meldt namelijk dat Lavia geen deel uitmaakt van de selectie van Southampton voor het duel tegen Gillingham in de eerste ronde van de Carabao Cup. Hij was ook niet op het trainingskamp deze ochtend. De speler en zijn entourage hopen dat de transfer dinsdag afgerond kan worden.

Zal de transfer dinsdag nog afgerond worden?

Meest recent

'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

13
13
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

12
12
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

36
36
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

4
4
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

94
94
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

72
72
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

57
57
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

113
113
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

250
250
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

175
175
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

98
98
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

315
315
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

667
667
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

115
115
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

292
292
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

159
159
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

83
83
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

79
79
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

234
234
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

738
738
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

60
60
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

76
76
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

505
505
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

475
475
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

597
597

Meer sportnieuws