'Inter gaat lopen met toptarget Milan'

door
'Inter gaat lopen met toptarget Milan'

Internazionale is volop op zoek naar een spits. De Nerazzurri leken op weg naar een deal met Romelu Lukaku, maar die werd afgeblazen door een stevige flirt van de Rode Duivel met rivaal Juventus. Inter verandert het geweer nu van schouder en mikt op een target van stadsgenoot AC Milan.


Sacha Tavolieri weet dat Simone Inzaghi en co hun pijlen nu richten op Mehdi Taremi van FC Porto. Ze zijn van plan om een bod van 23 miljoen euro uit te brengen op de Iraanse spits, die we nog kennen uit de Champions League van vorig jaar. Daarin trof hij raak tegen Club Brugge. Het is maar de vraag of Inter Taremi kan overtuigen.

Volgens dezelfde bron heeft de speler namelijk al een mondeling akkoord met Milan over een contract van vier jaar. Porto op zijn beurt zou mikken op 30 miljoen euro en elk lager bod van tafel vegen. Volgens Transfermarkt is de speler wel maar 18 miljoen euro waard, maar Porto staat in een sterke onderhandelingspositie om de prijs op te drijven. De bal lijkt in het kamp van de Portugese topclub te liggen.

LEES OOK: 'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

Fraaie beloning

Taremi heeft nog een contract tot midden 2024 bij Porto. In het verleden speelde hij al voor Rio Ave, Al-Garafa SC en verschillende clubs in zijn thuisland Iran. Een transfer naar Inter of Milan zou op zijn 31ste een fraaie beloning zijn voor de international, die al 33 keer scoorde voor zijn land in 66 wedstrijden. Indrukwekkende cijfers.

Wie zal het pleit winnen?

Meest recent

'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

11
11
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

36
36
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

172
172
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

126
126
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

104
104
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

87
87
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

124
124
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

258
258
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

152
152
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

97
97
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

130
130
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

103
103
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

160
160
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

52
52
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

118
118
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

361
361
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

145
145
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

221
221
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

60
60
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

227
227
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

100
100
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

33
33
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

152
152
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

100
100

Meer sportnieuws