STVV verbaast: "In het begin wilden ze allemaal uitgeleend worden"

door
STVV verbaast:

STVV staat na twee wedstrijden helemaal bovenaan in de Belgische competitie. De manschappen van coach Thorsten Fink wonnen hun beide wedstrijden dit seizoen. De vorige keer dat de Kanaries dat wisten klaar te spelen, dateert al van het seizoen 2015-2016. Voorzitter David Meekers weet waar zijn club dat succes aan te danken heeft. 


Jarne Steuckers trapte het beslissende doelpunt tegen de touwen in het duel tegen Kortrijk, al koos voorzitter Meekers voor Rein Van Helden als man van de match. De jeugd maakt indruk bij STVV. “Bij het begin van de voorbereiding hadden ze alle drie nog het idee om opnieuw uitgeleend te worden, maar die situatie veranderde meteen nadat ze vertrouwen voelden van Fink", aldus Meekers aan Het Belang van Limburg. 

De voorzitter van de Kanaries ziet dat de mentaliteit in zijn ploeg aan het veranderen is. Op een positieve manier weliswaar. "Het is een ander verhaal dan destijds met Dompé en co. Ik ken veel ouders van de spelers die het nu goed doen. Dat zijn stuk voor stuk mensen die hun zonen met de voeten op de grond houden."

LEES OOK: 'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

ANDERLECHT

Zondag krijgt STVV bezoek van RSC Anderlecht. De Brusselaars wonnen vorig weekend met kleinste verschil van titelverdediger Antwerp. Meekers hamert er dan ook op dat zijn ploeg de voetjes stevig op de grond houdt. “We moeten niet te hoog van de toren blazen, want je weet nooit, misschien verliezen we tegen Anderlecht met 0-3 en dan is het terug naar af. Maar we mogen genieten van dit moment, net als de jonge gasten die het fantastisch doen."

Wint STVV dit weekend van Anderlecht?

Meest recent

'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij toptarget'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

27
27
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

246
246
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

156
156
'Club Brugge dropt bom: ex-smaakmaker Cercle zet kribbel'

Tot dusver bleef het stil op inkomend gebied, maar ook Club Brugge lijkt stilaan een versnelling ...

495
495
'Anderlecht slaat geweldige slag en troeft 14(!) clubs af'

Bij Anderlecht ontdekten ze in de voorbije maanden met Nathan De Cat een nieuwe parel, maar er zit ...

369
369
'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

139
139
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

83
83
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

377
377
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

57
57
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

171
171
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

322
322
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

234
234
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

207
207
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

280
280
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

244
244
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

419
419
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

218
218
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

63
63
'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

105
105
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

608
608
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

82
82
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

897
897
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

642
642
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

33
33
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

88
88

Meer sportnieuws