STVV verbaast: "In het begin wilden ze allemaal uitgeleend worden"

359
STVV verbaast:

STVV staat na twee wedstrijden helemaal bovenaan in de Belgische competitie. De manschappen van coach Thorsten Fink wonnen hun beide wedstrijden dit seizoen. De vorige keer dat de Kanaries dat wisten klaar te spelen, dateert al van het seizoen 2015-2016. Voorzitter David Meekers weet waar zijn club dat succes aan te danken heeft. 


Jarne Steuckers trapte het beslissende doelpunt tegen de touwen in het duel tegen Kortrijk, al koos voorzitter Meekers voor Rein Van Helden als man van de match. De jeugd maakt indruk bij STVV. “Bij het begin van de voorbereiding hadden ze alle drie nog het idee om opnieuw uitgeleend te worden, maar die situatie veranderde meteen nadat ze vertrouwen voelden van Fink", aldus Meekers aan Het Belang van Limburg. 

De voorzitter van de Kanaries ziet dat de mentaliteit in zijn ploeg aan het veranderen is. Op een positieve manier weliswaar. "Het is een ander verhaal dan destijds met Dompé en co. Ik ken veel ouders van de spelers die het nu goed doen. Dat zijn stuk voor stuk mensen die hun zonen met de voeten op de grond houden."

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

ANDERLECHT

Zondag krijgt STVV bezoek van RSC Anderlecht. De Brusselaars wonnen vorig weekend met kleinste verschil van titelverdediger Antwerp. Meekers hamert er dan ook op dat zijn ploeg de voetjes stevig op de grond houdt. “We moeten niet te hoog van de toren blazen, want je weet nooit, misschien verliezen we tegen Anderlecht met 0-3 en dan is het terug naar af. Maar we mogen genieten van dit moment, net als de jonge gasten die het fantastisch doen."

Wint STVV dit weekend van Anderlecht?

Meest recent

Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

18
18
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel bijzonder ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

63
63
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

63
63
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

111
111
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

124
124
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1086
1086
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

265
265
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

235
235
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

239
239
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

78
78
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

203
203
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

214
214
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

93
93
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

75
75
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

31
31
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

122
122
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

315
315
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

198
198
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

454
454
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

376
376
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

156
156
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

176
176
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

268
268
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

246
246

Meer sportnieuws