'KV Kortrijk stuurt derde speler richting Turkije'

door
'KV Kortrijk stuurt derde speler richting Turkije'

Bij KV Kortrijk zijn ze bezig met doorsturen van een aantal overbodige jongens. Turkije is daarbij de favoriete bestemming. Onze redactie vernam vanavond dat Pape Habib Gueye de volgende speler is die het Guldensporenstadion gaat verlaten voor een avontuur in de Turkse Superlig.

LEES OOK: Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

In het spoor van Lamkel Zé en Messaoudi

Didier Lamkel Zé is in Hatayspor om er zijn transfer officieel af te ronden. Daarnaast is Billal Messaoudi op weg naar Göztepe en zij krijgen dus gezelschap van Pape Habib Gueye. De 23-jarige aanvaller is volgens onze bronnen rond met Gaziantep. De spits heeft geen toekomst meer bij de Kerels en kwam in de eerste twee duels van het seizoen al niet meer in actie.

Gueye werd door KV Kortrijk in de winter van 2020 weggehaald bij het Noorse Aalesund. In totaal speelde hij 83 wedstrijden voor KV Kortrijk, waarin hij 16 goals scoorde en 6 assists uitdeelde. Vorig seizoen kende hij een pover jaar met amper 3 goals en 1 assist in 26 competitiewedstrijden, waardoor werd beslist om een oplossing te zoeken voor de aanvaller.

Versterking op komst

KV Kortrijk is dus de kern aan het uitkuisen, maar voorlopig kreeg trainer Edward Still nog maar weinig versterking in de plaats. Vooral aanvallend zal er toch nog de nodige kwaliteit gaan moeten bijkomen de komende weken. De verwachting is ook dat KV Kortrijk nog een aantal spelers zal aantrekken. Wordt dus nog vervolgd.

CR

Gaat KVK zich nog roeren op de transfermarkt?

Meest recent

'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

9
9
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

28
28
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

30
30
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

40
40
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

211
211
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

25
25
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

12
12
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

350
350
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

365
365
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

39
39
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

71
71
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

281
281
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

240
240
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

178
178
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

36
36
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

285
285
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

137
137
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

355
355
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

253
253
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

287
287
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

65
65
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

261
261
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

407
407
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

68
68
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

187
187

Meer sportnieuws