'Batshuayi maakt toptransfer en moet Rode Duivel vervangen'

door
'Batshuayi maakt toptransfer en moet Rode Duivel vervangen'

De zomerse transferperiode draait op volle toeren. Tot nu toe is Loïs Openda de Rode Duivel die de meest spraakmakende overgang wist te versieren. De aanvaller vertrok bij RC Lens voor een bedrag van 43 miljoen euro, en vervolgt zijn carrière in Duitsland bij RB Leipzig. De Franse subtopper wil Openda nu vervangen door een andere Rode Duivel. 


Volgens de doorgaans uitstekend geïnformeerde Sacha Tavolieri is RC Lens op dit moment geïnteresseerd in de diensten van Michy Batshuayi. De subtopper die overigens vorig seizoen op een tweede plaats in de Ligue I eindigde, zou de gesprekken met Batshuayi en Fenerbahce al opgestart hebben. Tavolieri weet verder ook dat 'Batsman' wel interesse heeft in een terugkeer naar Frankrijk. De Rode Duivel zou maar al te graag wat dichter bij zijn familie en vrienden willen wonen. 

Zo komt er al snel een einde aan de periode van Batshuayi bij Fenerbahce. De Turkse topclub betaalde vorig seizoen nog 3,5 miljoen euro voor de aanvaller aan Chelsea, en sindsdien deed Batshuayi het bijzonder goed in Istanbul. Met twaalf doelpunten in negentien wedstrijden was de 29-jarige Rode Duivel één van de absolute sterkhouders bij de vice-kampioen van Turkije. Een zware blessure zorgde er vorig seizoen echter wel voor dat 'Batsman' zijn ambities voor topschutter moest opbergen. 

Terugkeer na zeven jaar

Het is ondertussen al zeven jaar geleden dat Michy Batshuayi het mooie weer wist te maken in de Ligue I. De aanvaller trok destijds al op jonge leeftijd van Standard Luik richting Olympique Marseille. Daar deed hij het verre van onaardig, wat hem al snel een toptransfer richting Chelsea opleverde. Bij de Blues slaagde de Rode Duivel er echter nooit in om zich om te vormen tot sleutelspeler, en werd hij keer op keer uitgeleend. Sinds vorige zomer is Batshuayi actief bij het Turkse Fenerbahce. 

Goede keuze van Batshuayi?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

22
22
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

98
98
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

27
27
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

76
76
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

157
157
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

139
139
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

112
112
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

160
160
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

301
301
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

20
20
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

458
458
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

751
751
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

160
160
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

24
24
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

112
112
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

102
102
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

125
125
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

504
504
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

308
308
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

149
149
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

123
123
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

466
466
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

677
677
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

342
342
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

153
153

Meer sportnieuws