'Batshuayi maakt toptransfer en moet Rode Duivel vervangen'

door
'Batshuayi maakt toptransfer en moet Rode Duivel vervangen'

De zomerse transferperiode draait op volle toeren. Tot nu toe is Loïs Openda de Rode Duivel die de meest spraakmakende overgang wist te versieren. De aanvaller vertrok bij RC Lens voor een bedrag van 43 miljoen euro, en vervolgt zijn carrière in Duitsland bij RB Leipzig. De Franse subtopper wil Openda nu vervangen door een andere Rode Duivel. 


Volgens de doorgaans uitstekend geïnformeerde Sacha Tavolieri is RC Lens op dit moment geïnteresseerd in de diensten van Michy Batshuayi. De subtopper die overigens vorig seizoen op een tweede plaats in de Ligue I eindigde, zou de gesprekken met Batshuayi en Fenerbahce al opgestart hebben. Tavolieri weet verder ook dat 'Batsman' wel interesse heeft in een terugkeer naar Frankrijk. De Rode Duivel zou maar al te graag wat dichter bij zijn familie en vrienden willen wonen. 

Zo komt er al snel een einde aan de periode van Batshuayi bij Fenerbahce. De Turkse topclub betaalde vorig seizoen nog 3,5 miljoen euro voor de aanvaller aan Chelsea, en sindsdien deed Batshuayi het bijzonder goed in Istanbul. Met twaalf doelpunten in negentien wedstrijden was de 29-jarige Rode Duivel één van de absolute sterkhouders bij de vice-kampioen van Turkije. Een zware blessure zorgde er vorig seizoen echter wel voor dat 'Batsman' zijn ambities voor topschutter moest opbergen. 

Terugkeer na zeven jaar

Het is ondertussen al zeven jaar geleden dat Michy Batshuayi het mooie weer wist te maken in de Ligue I. De aanvaller trok destijds al op jonge leeftijd van Standard Luik richting Olympique Marseille. Daar deed hij het verre van onaardig, wat hem al snel een toptransfer richting Chelsea opleverde. Bij de Blues slaagde de Rode Duivel er echter nooit in om zich om te vormen tot sleutelspeler, en werd hij keer op keer uitgeleend. Sinds vorige zomer is Batshuayi actief bij het Turkse Fenerbahce. 

Goede keuze van Batshuayi?

Meest recent

'De Cat grof wild: Bayern opent bod, Milan op de loer'

Nathan De Cat schreef zaterdag geschiedenis door op amper 17-jarige leeftijd zijn debuut te vieren ...

6
6
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

14
14
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

128
128
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

25
25
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

143
143
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

52
52
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

140
140
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

33
33
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

65
65
'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

118
118
'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

307
307
'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

206
206
Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

81
81
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

65
65
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

81
81
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

45
45
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

471
471
'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Club Brugge zal ongetwijfeld nu al volop achter de schermen werken aan zijn eerste aanwinsten voor ...

345
345
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest talent, monsterdeal Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

173
173
Bounida compleet afgemaakt: “Dan kiest hij voor Marokko”

Rayane Bounida wordt gezien als een groot talent. Al bij RSC Anderlecht werd de middenvelder ...

434
434
Mbappé-ramp bij Real Madrid: België schiet te hulp

Afgelopen week kwam er opvallend nieuws naar buiten. De blessure van Kylian Mbappé kwam ...

53
53
'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

De Rode Duivels wonnen met 2-5 van de Verenigde Staten en woensdagnacht wacht Mexico. Bondscoach ...

498
498
Nieuwe wending in soap: Lukaku dropt emotioneel statement

Romelu Lukaku zorgde de voorbije dagen voor de nodige commotie bij SSC Napoli. Tegen de wil van de ...

219
219
Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met een lastige verplaatsing op ...

195
195
'Transferclash: Club en Anderlecht tegenover elkaar'

Komend weekend gaan de Champions' Play-Offs van start met de kraker tussen Club Brugge en RSC ...

351
351

Meer sportnieuws