'Batshuayi maakt toptransfer en moet Rode Duivel vervangen'

door
'Batshuayi maakt toptransfer en moet Rode Duivel vervangen'

De zomerse transferperiode draait op volle toeren. Tot nu toe is Loïs Openda de Rode Duivel die de meest spraakmakende overgang wist te versieren. De aanvaller vertrok bij RC Lens voor een bedrag van 43 miljoen euro, en vervolgt zijn carrière in Duitsland bij RB Leipzig. De Franse subtopper wil Openda nu vervangen door een andere Rode Duivel. 


Volgens de doorgaans uitstekend geïnformeerde Sacha Tavolieri is RC Lens op dit moment geïnteresseerd in de diensten van Michy Batshuayi. De subtopper die overigens vorig seizoen op een tweede plaats in de Ligue I eindigde, zou de gesprekken met Batshuayi en Fenerbahce al opgestart hebben. Tavolieri weet verder ook dat 'Batsman' wel interesse heeft in een terugkeer naar Frankrijk. De Rode Duivel zou maar al te graag wat dichter bij zijn familie en vrienden willen wonen. 

Zo komt er al snel een einde aan de periode van Batshuayi bij Fenerbahce. De Turkse topclub betaalde vorig seizoen nog 3,5 miljoen euro voor de aanvaller aan Chelsea, en sindsdien deed Batshuayi het bijzonder goed in Istanbul. Met twaalf doelpunten in negentien wedstrijden was de 29-jarige Rode Duivel één van de absolute sterkhouders bij de vice-kampioen van Turkije. Een zware blessure zorgde er vorig seizoen echter wel voor dat 'Batsman' zijn ambities voor topschutter moest opbergen. 

LEES OOK: 'Tactische bespreking met infuus' - grote zorgen om Tedesco

Terugkeer na zeven jaar

Het is ondertussen al zeven jaar geleden dat Michy Batshuayi het mooie weer wist te maken in de Ligue I. De aanvaller trok destijds al op jonge leeftijd van Standard Luik richting Olympique Marseille. Daar deed hij het verre van onaardig, wat hem al snel een toptransfer richting Chelsea opleverde. Bij de Blues slaagde de Rode Duivel er echter nooit in om zich om te vormen tot sleutelspeler, en werd hij keer op keer uitgeleend. Sinds vorige zomer is Batshuayi actief bij het Turkse Fenerbahce. 

Goede keuze van Batshuayi?

Meest recent

'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

25
25
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

105
105
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

119
119
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

49
49
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

60
60
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

201
201
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

193
193
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

56
56
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

89
89
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

358
358
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

303
303
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

184
184
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

331
331
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

928
928
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

112
112
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

209
209
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

300
300
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

94
94
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

228
228
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

223
223
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

371
371
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

198
198
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

65
65
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

155
155
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

48
48

Meer sportnieuws