'Batshuayi maakt toptransfer en moet Rode Duivel vervangen'

door
'Batshuayi maakt toptransfer en moet Rode Duivel vervangen'

De zomerse transferperiode draait op volle toeren. Tot nu toe is Loïs Openda de Rode Duivel die de meest spraakmakende overgang wist te versieren. De aanvaller vertrok bij RC Lens voor een bedrag van 43 miljoen euro, en vervolgt zijn carrière in Duitsland bij RB Leipzig. De Franse subtopper wil Openda nu vervangen door een andere Rode Duivel. 


Volgens de doorgaans uitstekend geïnformeerde Sacha Tavolieri is RC Lens op dit moment geïnteresseerd in de diensten van Michy Batshuayi. De subtopper die overigens vorig seizoen op een tweede plaats in de Ligue I eindigde, zou de gesprekken met Batshuayi en Fenerbahce al opgestart hebben. Tavolieri weet verder ook dat 'Batsman' wel interesse heeft in een terugkeer naar Frankrijk. De Rode Duivel zou maar al te graag wat dichter bij zijn familie en vrienden willen wonen. 

Zo komt er al snel een einde aan de periode van Batshuayi bij Fenerbahce. De Turkse topclub betaalde vorig seizoen nog 3,5 miljoen euro voor de aanvaller aan Chelsea, en sindsdien deed Batshuayi het bijzonder goed in Istanbul. Met twaalf doelpunten in negentien wedstrijden was de 29-jarige Rode Duivel één van de absolute sterkhouders bij de vice-kampioen van Turkije. Een zware blessure zorgde er vorig seizoen echter wel voor dat 'Batsman' zijn ambities voor topschutter moest opbergen. 

LEES OOK: ‘Details vertrek Hazard onthuld: mokerslag Anderlecht’

Terugkeer na zeven jaar

Het is ondertussen al zeven jaar geleden dat Michy Batshuayi het mooie weer wist te maken in de Ligue I. De aanvaller trok destijds al op jonge leeftijd van Standard Luik richting Olympique Marseille. Daar deed hij het verre van onaardig, wat hem al snel een toptransfer richting Chelsea opleverde. Bij de Blues slaagde de Rode Duivel er echter nooit in om zich om te vormen tot sleutelspeler, en werd hij keer op keer uitgeleend. Sinds vorige zomer is Batshuayi actief bij het Turkse Fenerbahce. 

Goede keuze van Batshuayi?

Meest recent

Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

102
102
RSCA overdonderd: Goto kiest voor verrassende transferclash

Anderlecht zit verveeld met de hele Goto‑zaak, en dat is logisch. De spits die ze zelf lieten ...

518
518
Club pakt weer uit: sterkhouder NXT verlengt

Bij Club Brugge zijn ze al druk in de weer met volgend seizoen. Dat doen ze in eerste instantie door ...

9
9
Taravel sneert naar Union: "Dat zijn we gewoon"

Bij Anderlecht zijn alle ogen gericht op 14 mei om het seizoen nog glans te geven. Dan speelt ...

58
58
'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

171
171
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

51
51
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

115
115
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

254
254
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

56
56
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

164
164
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

81
81
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

537
537
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

322
322
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

282
282
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

292
292
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

553
553
'Garcia dubt: noodgedwongen wissel in basiself Duivels'

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

274
274
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

63
63
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

179
179
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

95
95
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

596
596
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

175
175
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

111
111
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

181
181
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

63
63

Meer sportnieuws