Wrevel bij KV Kortrijk: "Dat is eigenlijk een schande"

stemmen
Wrevel bij KV Kortrijk:

Na twee speeldagen zijn er nog twee teams in de Jupiler Pro League die er nog niet in geslaagd zijn om punten te sprokkelen: Standard en KV Kortrijk. De Kerels weten de rode lantaarn voorlopig enkel te ontlopen omdat ze vaker gescoord hebben dan de Rouches, maar er beginnen wel al de nodige alarmbellen af te gaan in het Guldensporenstadion.


Een nederlaag op het veld van AA Gent op de openingsspeeldag viel nog wel enigszins in te calculeren, maar in eigen stadion verliezen van STVV hadden ze bij KVK toch liever niet zien gebeuren. De komende weken oogt hun programma immers nog zeer pittig, te beginnen met volgende week een trip naar de Bosuil, waar Antwerp na zijn nederlaag op Anderlecht belust zal zijn op revanche.

Met het oog daarop vond doelman Tom Vandenberghe de prestatie van zijn ploegmaats dan ook onaanvaardbaar. "De manier waarop we hier voor de dag kwamen, was heel jammer. We hebben de kopjes laten hangen bij de 0-1. Normaal gezien zou dat niet mogen, zeker met de supporters achter ons", sakkerde hij bij Sporza. "Vooral die tweede helft stoort me. We komen achter, dat kan altijd gebeuren, maar er was nog genoeg tijd voor een slotoffensief. Zelfs dat hebben we niet gedaan. Iedereen liep met het hoofd naar beneden en dat is eigenlijk een schande. Zeker als je thuis speelt."

LEES OOK: KV Kortrijk sluit Fins akkoord omtrent volgende transfer

Positief blijven

Vandenberghe was dus bijzonder hard voor zijn ploegmaats, maar trainer Edward Still probeerde wel nog te zalven. "Onze eerste helft was zeker beter dan de tweede. Er zijn wel een heel pak positieve dingen die we meenemen. Maar er zijn ook een paar fases waar we beter moeten doen. De reactie na de goal was niet slecht. Een gebrek aan mentaliteit was het zeker niet", vond de trainer immers.

Zal KV Kortrijk tegen de degradatie moeten vechten?

Meest recent

Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

81
81
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

103
103
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

478
478
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

116
116
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

383
383
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

36
36
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

435
435
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

237
237
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

232
232
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

130
130
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1228
1228
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

103
103
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

53
53
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

315
315
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

192
192
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

246
246
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

197
197
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

214
214
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

500
500
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

898
898
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

50
50
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

703
703
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

270
270
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

148
148
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

239
239

Meer sportnieuws