Brys heeft meer slecht nieuws na "dramatische nederlaag"

363 stemmen
Brys heeft meer slecht nieuws na

OH Leuven heeft zijn start dit seizoen gemist, zoveel lijken we nu al te kunnen zeggen. Vorige week moest het vrede nemen met een gelijkspel op Charleroi en zaterdagavond ging het in eigen stadion pijnlijk met 1-2 onderuit tegen RWDM, waardoor het met een magere één op zes achterblijft. Marc Brys kon dan ook onmogelijk tevreden zijn.


De trainer zag zijn ploeg wel vrij vroeg in de wedstrijd op voorsprong komen, maar die nog helemaal uit handen geven. Biron was de boeman van OHL, want hij maakte vlak voor rust gelijk en zette vroeg in de tweede helft nog een strafschop om. Daardoor blijven de Leuvenaars voorlopig achter op een schamele twaalfde plaats in het klassement.

"Ik denk dat we goed aan de wedstrijd zijn begonnen", vond Brys wel nog bij Sporza. "Er was heel veel beweging en we creëerden heel wat kansen. We komen dan terecht 1-0 voor en dan slikken we een ongelukkig doelpunt. Dan sluipt er wat onzekerheid in het team terwijl we goed aan het voetballen waren. We moesten gewoon voort doen. Dat hebben we nagelaten. Dan kom je in een snertwedstrijd die je op een dramatische manier verliest."

LEES OOK: STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

Schade groter dan gedacht bij Maertens

Er was nog meer slecht nieuws, want Brys moest ook melden dat de schade bij aanvoerder Mathieu Maertens groter is dan gedacht. De middenvelder stond wel aan de aftrap, maar moest vroegtijdig naar de kant. Hij heeft nog steeds last van een geraakte oogzenuw, die hem dubbel zicht en hoofdpijn bezorgt. Diezelfde blessure zorgde ervoor dat hij ook vorige week vrede moest nemen met een invalbeurt en het lijkt erop dat hij OHL nog niet meteen de volle 90 minuten van dienst zal kunnen zijn.


Moet OHL voorlopig Maertens aan de kant laten?

Meest recent

'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

86
86
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

50
50
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

173
173
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

335
335
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

409
409
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

201
201
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

110
110
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

213
213
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

377
377
Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

361
361
‘Garcia’s WK-verrassing: belangrijke pion plots gedumpt’

Het WK komt nu wel heel dichtbij. De voorbereiding van de Rode Duivels zit erop met overwinningen ...

164
164
Temptation-drama: "Annelien Coorevits is rasechte mannenhater"

Annelien Coorevits heeft de voorbije dagen bijzonder harde kritiek over zich heen gekregen. Niet ...

103
103
'Garcia ziet het niet zitten in deze Rode Duivel'

De voorbereiding voor het WK zit erop voor de Rode Duivels. Als eerste tegenstander wacht Egypte en ...

376
376
‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Jérémy Doku is on fire. De buitenspeler was op het einde van het seizoen al in ...

256
256
Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

268
268
Union SG slaat keihard terug op Belgische topclubs

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en afgelopen seizoen won het de beker en werd het tweede ...

450
450
WK Duivels? Joos en Vandenbempt vellen verdict

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

186
186
‘Cercle Brugge zet door voor ervaren goalgetter’

Cercle Brugge nam afscheid van Dante Vanzeir en Steve Ngoura lokt interesse van RC Lens. De ...

138
138
Croonen waarschuwt Club Brugge & co met groots plan

KRC Genk stelde Thibaut Courtois voor als een nieuwe investeerder via NXTPLAY. De doelman van Real ...

471
471
Jeremy Doku laat niemand onberoerd met verrassend bericht

Jeremy Doku heeft opnieuw de aandacht naar zich toegetrokken. De aanvaller van de Rode Duivels ...

153
153
Albert lyrisch over Duivel: "Boegbeeld van Belgisch voetbal"

Philippe Albert is een ervaringsdeskundige als het over de Rode Duivels gaat. Hij speelde mee op ...

169
169
Garcia hakt knopen door: 'dit is de basisploeg tegen Egypte'

België trekt met vertrouwen naar het WK. De Rode Duivels wonnen met 0-2 van Kroatië en met ...

568
568
Enorm pijnlijk voor Vanaken: Garcia kiest voor power

Hans Vanaken kreeg bij de Rode Duivels opnieuw een harde boodschap. Niet omdat hij slecht inviel, ...

925
925
Coppens vertelt hét geheim van STVV en volgende uitdaging?

STVV kende een waanzinnig knap seizoen. Ze eindigden derde en spelen al zeker tot januari Europees ...

95
95
Garcia heeft luxeprobleem: drie Duivels voor één plek

De Rode Duivels hebben veel weelde op het middenveld. Bondscoach Rudi Garcia heeft er dus keuze te ...

235
235

Meer sportnieuws