Brys heeft meer slecht nieuws na "dramatische nederlaag"

door
Brys heeft meer slecht nieuws na

OH Leuven heeft zijn start dit seizoen gemist, zoveel lijken we nu al te kunnen zeggen. Vorige week moest het vrede nemen met een gelijkspel op Charleroi en zaterdagavond ging het in eigen stadion pijnlijk met 1-2 onderuit tegen RWDM, waardoor het met een magere één op zes achterblijft. Marc Brys kon dan ook onmogelijk tevreden zijn.


De trainer zag zijn ploeg wel vrij vroeg in de wedstrijd op voorsprong komen, maar die nog helemaal uit handen geven. Biron was de boeman van OHL, want hij maakte vlak voor rust gelijk en zette vroeg in de tweede helft nog een strafschop om. Daardoor blijven de Leuvenaars voorlopig achter op een schamele twaalfde plaats in het klassement.

"Ik denk dat we goed aan de wedstrijd zijn begonnen", vond Brys wel nog bij Sporza. "Er was heel veel beweging en we creëerden heel wat kansen. We komen dan terecht 1-0 voor en dan slikken we een ongelukkig doelpunt. Dan sluipt er wat onzekerheid in het team terwijl we goed aan het voetballen waren. We moesten gewoon voort doen. Dat hebben we nagelaten. Dan kom je in een snertwedstrijd die je op een dramatische manier verliest."

LEES OOK: Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Schade groter dan gedacht bij Maertens

Er was nog meer slecht nieuws, want Brys moest ook melden dat de schade bij aanvoerder Mathieu Maertens groter is dan gedacht. De middenvelder stond wel aan de aftrap, maar moest vroegtijdig naar de kant. Hij heeft nog steeds last van een geraakte oogzenuw, die hem dubbel zicht en hoofdpijn bezorgt. Diezelfde blessure zorgde ervoor dat hij ook vorige week vrede moest nemen met een invalbeurt en het lijkt erop dat hij OHL nog niet meteen de volle 90 minuten van dienst zal kunnen zijn.


Moet OHL voorlopig Maertens aan de kant laten?

Meest recent

Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

36
36
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

26
26
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

201
201
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

58
58
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

160
160
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

162
162
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

64
64
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

161
161
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

504
504
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

113
113
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

61
61
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

567
567
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

389
389
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

29
29
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

71
71
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

95
95
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

545
545
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

439
439
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

156
156
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

47
47
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

125
125
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

127
127
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

414
414
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

304
304
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

398
398

Meer sportnieuws