Brys heeft meer slecht nieuws na "dramatische nederlaag"

363 stemmen
Brys heeft meer slecht nieuws na

OH Leuven heeft zijn start dit seizoen gemist, zoveel lijken we nu al te kunnen zeggen. Vorige week moest het vrede nemen met een gelijkspel op Charleroi en zaterdagavond ging het in eigen stadion pijnlijk met 1-2 onderuit tegen RWDM, waardoor het met een magere één op zes achterblijft. Marc Brys kon dan ook onmogelijk tevreden zijn.


De trainer zag zijn ploeg wel vrij vroeg in de wedstrijd op voorsprong komen, maar die nog helemaal uit handen geven. Biron was de boeman van OHL, want hij maakte vlak voor rust gelijk en zette vroeg in de tweede helft nog een strafschop om. Daardoor blijven de Leuvenaars voorlopig achter op een schamele twaalfde plaats in het klassement.

"Ik denk dat we goed aan de wedstrijd zijn begonnen", vond Brys wel nog bij Sporza. "Er was heel veel beweging en we creëerden heel wat kansen. We komen dan terecht 1-0 voor en dan slikken we een ongelukkig doelpunt. Dan sluipt er wat onzekerheid in het team terwijl we goed aan het voetballen waren. We moesten gewoon voort doen. Dat hebben we nagelaten. Dan kom je in een snertwedstrijd die je op een dramatische manier verliest."

LEES OOK: STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

Schade groter dan gedacht bij Maertens

Er was nog meer slecht nieuws, want Brys moest ook melden dat de schade bij aanvoerder Mathieu Maertens groter is dan gedacht. De middenvelder stond wel aan de aftrap, maar moest vroegtijdig naar de kant. Hij heeft nog steeds last van een geraakte oogzenuw, die hem dubbel zicht en hoofdpijn bezorgt. Diezelfde blessure zorgde ervoor dat hij ook vorige week vrede moest nemen met een invalbeurt en het lijkt erop dat hij OHL nog niet meteen de volle 90 minuten van dienst zal kunnen zijn.


Moet OHL voorlopig Maertens aan de kant laten?

Meest recent

Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

46
46
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

50
50
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

202
202
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

255
255
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

192
192
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

56
56
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

80
80
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

138
138
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

75
75
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

75
75
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

165
165
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

148
148
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

116
116
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

238
238
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

452
452
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

294
294
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

153
153
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

31
31
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

31
31
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

137
137
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

38
38
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

169
169
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

170
170
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

824
824
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

233
233

Meer sportnieuws