Brys heeft meer slecht nieuws na "dramatische nederlaag"

door
Brys heeft meer slecht nieuws na

OH Leuven heeft zijn start dit seizoen gemist, zoveel lijken we nu al te kunnen zeggen. Vorige week moest het vrede nemen met een gelijkspel op Charleroi en zaterdagavond ging het in eigen stadion pijnlijk met 1-2 onderuit tegen RWDM, waardoor het met een magere één op zes achterblijft. Marc Brys kon dan ook onmogelijk tevreden zijn.


De trainer zag zijn ploeg wel vrij vroeg in de wedstrijd op voorsprong komen, maar die nog helemaal uit handen geven. Biron was de boeman van OHL, want hij maakte vlak voor rust gelijk en zette vroeg in de tweede helft nog een strafschop om. Daardoor blijven de Leuvenaars voorlopig achter op een schamele twaalfde plaats in het klassement.

"Ik denk dat we goed aan de wedstrijd zijn begonnen", vond Brys wel nog bij Sporza. "Er was heel veel beweging en we creëerden heel wat kansen. We komen dan terecht 1-0 voor en dan slikken we een ongelukkig doelpunt. Dan sluipt er wat onzekerheid in het team terwijl we goed aan het voetballen waren. We moesten gewoon voort doen. Dat hebben we nagelaten. Dan kom je in een snertwedstrijd die je op een dramatische manier verliest."

LEES OOK: 'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Schade groter dan gedacht bij Maertens

Er was nog meer slecht nieuws, want Brys moest ook melden dat de schade bij aanvoerder Mathieu Maertens groter is dan gedacht. De middenvelder stond wel aan de aftrap, maar moest vroegtijdig naar de kant. Hij heeft nog steeds last van een geraakte oogzenuw, die hem dubbel zicht en hoofdpijn bezorgt. Diezelfde blessure zorgde ervoor dat hij ook vorige week vrede moest nemen met een invalbeurt en het lijkt erop dat hij OHL nog niet meteen de volle 90 minuten van dienst zal kunnen zijn.


Moet OHL voorlopig Maertens aan de kant laten?

Meest recent

'Guardiola zet zijn zinnen op sleutelpion Club Brugge'

Het is nog wachten op de eerste aanwinst van de winter bij Club Brugge. Aan uitgaande zijde beweegt ...

32
32
Ontsnapt aan rood? Zo oordeelt Kana zelf over fase

Anderlecht heeft zich donderdagavond geplaatst voor de halve finale van de beker na een nipte zege ...

45
45
Anderlecht bevoordeeld? Hasi en De Mil bikkelen over dé fase

RSC Anderlecht is goed aan zijn tweede seizoenshelft begonnen. Paars-Wit plaatste zich donderdag ten ...

176
176
Romano bevestigt Club-transfer, 'geheime trip' Van den Bosch

De tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League staat in de startblokken. Maar ondertussen zijn de ...

119
119
Milan-Belgen vieren, Barça bekert verder na hemelse assist

Aan de top van de Italiaanse Serie A blijven de twee clubs uit Milaan mekaar amper iets toegeven. AC ...

36
36
Analisten geloven ogen niet bij sleutelmoment Anderlecht-Gent

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van KAA Gent voor de halve finales van de beker, ...

414
414
Met dank aan arbitrage: Anderlecht voorbij Gent naar halve finales

De halve finalisten in de Croky Cup zijn gekend. Zo heeft ook RSC Anderlecht zich donderdag ...

428
428
'Sensatie! Barça én Real zetten zinnen op Jonge Duivel'

Nu de zogenaamde 'Gouden Generatie' stilaan is uitgedoofd, is het aantal Belgen aan de absolute top ...

147
147
'Totaalakkoord bereikt: tweede wintertransfer Club Brugge'

Bij Club Brugge blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de wintermercato. ...

303
303
Volgende vertrekker bij Gent, leegloop Westerlo blijft duren

Vrijdagavond is het zover, dan trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterstop weer op ...

93
93
Bekergelukje voor Anderlecht? Hein fileert strafschopfase

In de Croky Cup stond donderdagavond de laatste kwartfinale op het programma. Het werd een ...

620
620
Standard pakt uit: eerste aanwinst binnen, stunttransfer nabij

Standard heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zoals verwacht kondigden de Rouches ...

125
125
Bizar beeld: Anderlecht-Gent met vertraging van start

Donderdagavond strijden RSC Anderlecht en KAA Gent om het laatste ticket voor de halve finales van ...

135
135
‘Club Brugge zwicht: winterknaller roept grote vragen op’

Club Brugge twijfelt niet langer en zet door. Maar net die eerste winterknaller roept intern vragen ...

394
394
Verrassing in basiself Anderlecht, één wissel bij AA Gent

Donderdagavond wordt het laatste ticket voor de halve finales van de Croky Cup uitgedeeld. Daarvoor ...

127
127
'Eerste transfereis Klopp bij Real: sterspeler moet buiten'

Na het ontslag van Xabi Alonso besloot Real Madrid om beloften-coach Alvaro Arbeloa aan te stellen ...

482
482
Onrust rond gezondheid Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

160
160
Leko maakt selectie bekend: grote opsteker Club Brugge

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de beker, maar veel tijd om die wonden te ...

586
586
Ommekeer in zicht? Hayen doet vaststelling in selectie Genk

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

653
653
'Wilmots strikt trio: Standard stunt met ronkende naam'

Standard lijkt eindelijk nog eens aanspraak te maken op de Champions' Play-Offs, en dus wil Marc ...

224
224
'Club Brugge gaat all-in voor spits: bod van 10 miljoen'

Club Brugge speurt in januari vooral naar aanvallende versterking. De prioriteit bij uitstek is een ...

536
536
Woorden van Snelders zinderen na in rechtbank

In een emotionele zitting voor het Hof van Beroep kwam voormalig analist Eddy Snelders vandaag zelf ...

84
84
'Bizarre wending bij Anderlecht: transfers van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

207
207
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

964
964
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

54
54

Meer sportnieuws