'Pech voor Westerlo: miljoenendoelwit heeft transfer beet'

door
'Pech voor Westerlo: miljoenendoelwit heeft transfer beet'

Westerlo verbaasde deze zomer al vriend en vijand op de transfermarkt. De Kemphanen gooiden de voorbije weken immers met de nodige miljoenen om zich te versterken. Voor Jordan Bos (Melbourne City), Lucas Stassin (Anderlecht) en Adedire Mebude (Man City) werden telkens transfersommen tussen de 1 en 2 miljoen euro betaald, terwijl ze tot 3,5 miljoen euro gingen voor de definitieve komst van Bryan Reynolds.


Maar helemaal los ging Westerlo voor de komst van Matija Frigan. De Kroatische spits werd voor maar liefst 5,5 miljoen euro losgeweekt bij HNK Rijeka. Bovendien was Frigan niet de enige transfer van die grootteorde die Westerlo deze zomer plande. De voorbije weken boden ze ook tot 5 miljoen euro voor de Argentijnse middenvelder Ignacio Miramon.

Dat bleek echter niet genoeg om zijn club Gimnasia te overtuigen. Nu mogen ze in 't Kuipje de komst van de jeugdinternational definitief uit hun hoofd zetten. Journalist Cesar Luis Merlo weet immers dat Miramon op het punt staat om bij Lille te tekenen. De Franse subtopper zou 7 miljoen euro neertellen voor 85 procent van de transferrechten van de speler.

LEES OOK: Mazzu vloekt stevig: Westerlo klopt op deur van PO1

Nog een middenvelder erbij?

Nu de komst van Miramon definitief van de baan is, is het de vraag of Westerlo nog op zoek zal gaan naar een andere middenvelder. Daar versterkten ze zich deze zomer tot dusver nog niet, of je moet de definitieve transfer van de vorig seizoen al gehuurde Thomas Van den Keybus meetellen. Aangezien Westerlo vorige week niet verder raakte dan een 2-2 op Eupen, is extra versterking misschien wel nog welkom.


Moet Westerlo nog een middenvelder halen?

Meest recent

'Antwerp hakt knopen door: duo bij grof huisvuil gezet'

Na een teleurstellend seizoen belooft het straks alweer een drukke zomer te worden bij Antwerp, waar ...

0
0
'Dembélé maakt pikante transfer na geheime meeting'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain eindelijk de Champions League binnen te halen. De Franse club ...

29
29
Antwerp verrast en shopt in amateurreeksen

Bij Antwerp moeten ze dezer dagen de broeksriem aanspannen, want op financieel vlak zijn de middelen ...

64
64
KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

92
92
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

113
113
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

125
125
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

116
116
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

356
356
'Bliksemtransfer Lewandowski naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

109
109
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

281
281
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

27
27
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

84
84
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

197
197
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

158
158
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

134
134
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

95
95
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

529
529
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

360
360
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

95
95
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

965
965
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

132
132
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

187
187
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

350
350
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

195
195
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

90
90

Meer sportnieuws