'Pech voor Westerlo: miljoenendoelwit heeft transfer beet'

door
'Pech voor Westerlo: miljoenendoelwit heeft transfer beet'

Westerlo verbaasde deze zomer al vriend en vijand op de transfermarkt. De Kemphanen gooiden de voorbije weken immers met de nodige miljoenen om zich te versterken. Voor Jordan Bos (Melbourne City), Lucas Stassin (Anderlecht) en Adedire Mebude (Man City) werden telkens transfersommen tussen de 1 en 2 miljoen euro betaald, terwijl ze tot 3,5 miljoen euro gingen voor de definitieve komst van Bryan Reynolds.


Maar helemaal los ging Westerlo voor de komst van Matija Frigan. De Kroatische spits werd voor maar liefst 5,5 miljoen euro losgeweekt bij HNK Rijeka. Bovendien was Frigan niet de enige transfer van die grootteorde die Westerlo deze zomer plande. De voorbije weken boden ze ook tot 5 miljoen euro voor de Argentijnse middenvelder Ignacio Miramon.

Dat bleek echter niet genoeg om zijn club Gimnasia te overtuigen. Nu mogen ze in 't Kuipje de komst van de jeugdinternational definitief uit hun hoofd zetten. Journalist Cesar Luis Merlo weet immers dat Miramon op het punt staat om bij Lille te tekenen. De Franse subtopper zou 7 miljoen euro neertellen voor 85 procent van de transferrechten van de speler.

LEES OOK: Westerlo doet boekje open over interesse Club en Anderlecht

Nog een middenvelder erbij?

Nu de komst van Miramon definitief van de baan is, is het de vraag of Westerlo nog op zoek zal gaan naar een andere middenvelder. Daar versterkten ze zich deze zomer tot dusver nog niet, of je moet de definitieve transfer van de vorig seizoen al gehuurde Thomas Van den Keybus meetellen. Aangezien Westerlo vorige week niet verder raakte dan een 2-2 op Eupen, is extra versterking misschien wel nog welkom.


Moet Westerlo nog een middenvelder halen?

Meest recent

Leko krijgt cruciaal nieuws na ziektegolf Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

3
3
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

330
330
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

61
61
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

117
117
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

113
113
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

153
153
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

335
335
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

38
38
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

217
217
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

150
150
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

208
208
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

305
305
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

619
619
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

189
189
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

316
316
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

1888
1888
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

240
240
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

351
351
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

615
615
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

176
176
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

318
318
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

378
378
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

83
83
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

635
635
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

566
566

Meer sportnieuws