'Chelsea sluit nieuwe topdeal, Eupen profiteert mee'

80
'Chelsea sluit nieuwe topdeal, Eupen profiteert mee'

De koopwoede van Chelsea blijft ook deze zomer niet te stillen. Het versterkte zich al met Christopher Nkunku (RB Leipzig), Nicolas Jackson (Villarreal), Lesley Ugochukwu (Rennes), Angelo (Santos) en Diego Moreira (Benfica), maar is van plan om nog de nodige transfers te doen. Ze blijven bijvoorbeeld werk maken van de komst van Moises Caicedo, maar de onderhandelingen met Brighton in dat dossier lopen moeizaam.


Het is dan ook des te opmerkelijker dat Chelsea nu wel een andere deal gesloten heeft met de Seagulls. Verschillende Engelse media melden namelijk dat de clubs een akkoord bereikt hebben over de transfer van Robert Sanchez. De doelman groeide bij Brighton uit tot Spaans international, maar verloor in de loop van vorig seizoen zijn basisplaats. Aangezien Brighton deze zomer ook diep in de buidel tastte voor Bart Verbruggen, leek Sanchez helemaal op het achterplan te belanden.

Chelsea biedt hem nu echter een uitweg en telt daarvoor een slordige 23 miljoen euro neer, een bedrag dat met bonussen nog kan oplopen tot bijna 30 miljoen. Met Sanchez zelf hebben ze ook al een mondeling akkoord en dus is de transfer zo goed als rond. Sanchez zal op Stamford Bridge de concurrentie aan moeten gaan met zijn landgenoot Kepa voor een plaats onder de lat.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Real praat met Liverpool, Brys niet naar JPL'

Goed nieuws voor Eupen

Ook AS Eupen profiteert opmerkelijk genoeg mee van de transfer. Fabrizio Romano meldt immers dat door de komst van Sanchez het licht nu helemaal op groen staat voor een verhuur van de jonge Gabriel Slonina en de transfergoeroe had eerder al Eupen naar voor geschoven als zijn volgende bestemming. Het heeft er dus alle schijn van dat de Panda's snel een fraaie aanwinst mogen verwelkomen.


Wie moet volgend seizoen de nummer één van Chelsea worden?

Meest recent

"Ik moet niet zwijgen"-Vannieuwkerke in shock na kustoorlog

De soap bij KV Diksmuide Oostende blijft maar nieuwe hoofdstukken krijgen. Nadat Claude Vindevogel ...

1
1
Union SG geeft statement: sterkhouder verlengt contract

Union SG heeft zijn fans bijzonder goed nieuws meegedeeld. De Belgische bekerwinnaar heeft een van ...

6
6
Westerlo flikt het weer: vierde keer op rij de jackpot

KVC Westerlo heeft een specialiteit gevonden. De Kemphanen weten als geen ander spitsen aan te ...

17
17
Hoe Coucke en Bornauw RSCA zélf onder hoogspanning zetten

RSC Anderlecht staat onder hoogspanning. De Brusselaars moeten winnen. CEO Kenneth Bornauw en ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Real praat met Liverpool, Brys niet naar JPL'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

34
34
Bom in Engeland: Aston Villa sleept Carragher voor rechter

Een bom is ontploft in Engeland. Terwijl het rommelt bij Manchester United schoof analist Jamie ...

47
47
Godts in zevende hemel: Luis Enrique onthult primeur

Mika Godts begint volledig boven water te komen bij PSG. Na een aarzelende start wist hij te scoren ...

43
43
Carrasco doet monden openvallen: hattrick in topper

Yannick Carrasco speelt al een tijdje op de achtergrond in Saudi-Arabië, maar daar laat de ...

55
55
Tresoldi wijst naar Leko: Club-wisselwerking valt op

Club Brugge zette Zulte Waregem met 2-4 opzij op speeldag 10 van de Jupiler Pro League. Vooral de ...

238
238
Boskamp verwoest RSCA: “Ik zie maar één huilend kind en dat is…”

RSC Anderlecht staat zwaar onder druk. Vooral coach Vitor Bruno voelt de grond wegzakken onder zijn ...

291
291
Compper hakt bikkelharde knopen door bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag met 3-0 van Sporting Charleroi en The Great Old wil die vorm ...

90
90
Mechele ziet één minpunt bij vlotte zege Club Brugge

AA Gent en Union SG maken Club Brugge voorlopig nog het leven zuur, maar Blauw-Zwart raast doorheen ...

107
107
Zulte Waregem onder druk: "Dat is teleurstellend"

Zulte Waregem heeft een nul op vijftien geboekt. Club Brugge was veel te sterk aan de Gaverbeek. Het ...

77
77
Degryse: "Bruno en Sibiersi in 2028 niét meer bij RSCA"

CEO Kenneth Bornauw en eigenaar Marc Coucke hebben de club RSC Anderlecht niet bepaald geholpen met ...

368
368
Leko baalt: "Zullen hem missen tegen Anderlecht"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 2-4 op het veld van Zulte Waregem. Blauw-Zwart moest nog ...

158
158
Vitor Bruno ziet een énorm manco bij Anderlecht

RSC Anderlecht had volgens de data al zes keer meer moeten scoren dit seizoen. Aanvallend is er een ...

158
158
‘Yamal krijgt mes in de rug: einde Barça nu al in zicht’

Lamine Yamal hoort bij Barcelona, zo klinkt het al jaren. Maar Hansi Flick heeft nu een beslissing ...

157
157
De Meyer voert de druk op: "Er zijn geen excuses"

STVV staat voor een belangrijke novembermaand. De Kanaries krijgen de komende weken drie kansen om ...

27
27
Thorup hint op opvallende zet bij KRC Genk: "Het werkte"

KRC Genk-coach Jess Thorup houdt de kaarten nog even tegen de borst, maar liet vrijdag wel verstaan ...

63
63
Keuzestress bij Bruno: speelt dit trio tegen Westerlo?

RSC Anderlecht neemt het op tegen KVC Westerlo. Een partij die de Brusselaars moeten winnen. Vitor ...

129
129
Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

72
72
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

41
41
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

106
106
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

150
150
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

357
357

Meer sportnieuws