'Chelsea sluit nieuwe topdeal, Eupen profiteert mee'

door
'Chelsea sluit nieuwe topdeal, Eupen profiteert mee'

De koopwoede van Chelsea blijft ook deze zomer niet te stillen. Het versterkte zich al met Christopher Nkunku (RB Leipzig), Nicolas Jackson (Villarreal), Lesley Ugochukwu (Rennes), Angelo (Santos) en Diego Moreira (Benfica), maar is van plan om nog de nodige transfers te doen. Ze blijven bijvoorbeeld werk maken van de komst van Moises Caicedo, maar de onderhandelingen met Brighton in dat dossier lopen moeizaam.


Het is dan ook des te opmerkelijker dat Chelsea nu wel een andere deal gesloten heeft met de Seagulls. Verschillende Engelse media melden namelijk dat de clubs een akkoord bereikt hebben over de transfer van Robert Sanchez. De doelman groeide bij Brighton uit tot Spaans international, maar verloor in de loop van vorig seizoen zijn basisplaats. Aangezien Brighton deze zomer ook diep in de buidel tastte voor Bart Verbruggen, leek Sanchez helemaal op het achterplan te belanden.

Chelsea biedt hem nu echter een uitweg en telt daarvoor een slordige 23 miljoen euro neer, een bedrag dat met bonussen nog kan oplopen tot bijna 30 miljoen. Met Sanchez zelf hebben ze ook al een mondeling akkoord en dus is de transfer zo goed als rond. Sanchez zal op Stamford Bridge de concurrentie aan moeten gaan met zijn landgenoot Kepa voor een plaats onder de lat.

LEES OOK: Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Goed nieuws voor Eupen

Ook AS Eupen profiteert opmerkelijk genoeg mee van de transfer. Fabrizio Romano meldt immers dat door de komst van Sanchez het licht nu helemaal op groen staat voor een verhuur van de jonge Gabriel Slonina en de transfergoeroe had eerder al Eupen naar voor geschoven als zijn volgende bestemming. Het heeft er dus alle schijn van dat de Panda's snel een fraaie aanwinst mogen verwelkomen.


Wie moet volgend seizoen de nummer één van Chelsea worden?

Meest recent

Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

228
228
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

37
37
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

76
76
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

31
31
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

56
56
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

32
32
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

58
58
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

381
381
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

95
95
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

239
239
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

29
29
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

478
478
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

236
236
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

66
66
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

129
129
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

69
69
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

362
362
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

316
316
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

108
108
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

215
215
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

252
252
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

227
227
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

204
204
Transferdilemma Standard: "Sportief geen discussie, maar..."

Bij Standard knokken ze nog volop mee voor de eindwinst in de Europe Play-Off, maar tegelijk worden ...

102
102
Union pakt uit met opmerkelijke nieuwe deal

Union scheert dit seizoen opnieuw hoge toppen. Het werkte een knappe debuutcampagne af in de ...

50
50

Meer sportnieuws