'Chelsea sluit nieuwe topdeal, Eupen profiteert mee'

80 stemmen
'Chelsea sluit nieuwe topdeal, Eupen profiteert mee'

De koopwoede van Chelsea blijft ook deze zomer niet te stillen. Het versterkte zich al met Christopher Nkunku (RB Leipzig), Nicolas Jackson (Villarreal), Lesley Ugochukwu (Rennes), Angelo (Santos) en Diego Moreira (Benfica), maar is van plan om nog de nodige transfers te doen. Ze blijven bijvoorbeeld werk maken van de komst van Moises Caicedo, maar de onderhandelingen met Brighton in dat dossier lopen moeizaam.


Het is dan ook des te opmerkelijker dat Chelsea nu wel een andere deal gesloten heeft met de Seagulls. Verschillende Engelse media melden namelijk dat de clubs een akkoord bereikt hebben over de transfer van Robert Sanchez. De doelman groeide bij Brighton uit tot Spaans international, maar verloor in de loop van vorig seizoen zijn basisplaats. Aangezien Brighton deze zomer ook diep in de buidel tastte voor Bart Verbruggen, leek Sanchez helemaal op het achterplan te belanden.

Chelsea biedt hem nu echter een uitweg en telt daarvoor een slordige 23 miljoen euro neer, een bedrag dat met bonussen nog kan oplopen tot bijna 30 miljoen. Met Sanchez zelf hebben ze ook al een mondeling akkoord en dus is de transfer zo goed als rond. Sanchez zal op Stamford Bridge de concurrentie aan moeten gaan met zijn landgenoot Kepa voor een plaats onder de lat.

LEES OOK: 'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

Goed nieuws voor Eupen

Ook AS Eupen profiteert opmerkelijk genoeg mee van de transfer. Fabrizio Romano meldt immers dat door de komst van Sanchez het licht nu helemaal op groen staat voor een verhuur van de jonge Gabriel Slonina en de transfergoeroe had eerder al Eupen naar voor geschoven als zijn volgende bestemming. Het heeft er dus alle schijn van dat de Panda's snel een fraaie aanwinst mogen verwelkomen.


Wie moet volgend seizoen de nummer één van Chelsea worden?

Meest recent

Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

0
0
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

20
20
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

117
117
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

89
89
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

198
198
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

180
180
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

343
343
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

338
338
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

237
237
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

71
71
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

96
96
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

173
173
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

53
53
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

62
62
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

506
506
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

126
126
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

176
176
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

186
186
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

924
924
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

99
99
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

253
253
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

120
120
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

81
81
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

36
36
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

378
378

Meer sportnieuws