'Chelsea sluit nieuwe topdeal, Eupen profiteert mee'

80 stemmen
'Chelsea sluit nieuwe topdeal, Eupen profiteert mee'

De koopwoede van Chelsea blijft ook deze zomer niet te stillen. Het versterkte zich al met Christopher Nkunku (RB Leipzig), Nicolas Jackson (Villarreal), Lesley Ugochukwu (Rennes), Angelo (Santos) en Diego Moreira (Benfica), maar is van plan om nog de nodige transfers te doen. Ze blijven bijvoorbeeld werk maken van de komst van Moises Caicedo, maar de onderhandelingen met Brighton in dat dossier lopen moeizaam.


Het is dan ook des te opmerkelijker dat Chelsea nu wel een andere deal gesloten heeft met de Seagulls. Verschillende Engelse media melden namelijk dat de clubs een akkoord bereikt hebben over de transfer van Robert Sanchez. De doelman groeide bij Brighton uit tot Spaans international, maar verloor in de loop van vorig seizoen zijn basisplaats. Aangezien Brighton deze zomer ook diep in de buidel tastte voor Bart Verbruggen, leek Sanchez helemaal op het achterplan te belanden.

Chelsea biedt hem nu echter een uitweg en telt daarvoor een slordige 23 miljoen euro neer, een bedrag dat met bonussen nog kan oplopen tot bijna 30 miljoen. Met Sanchez zelf hebben ze ook al een mondeling akkoord en dus is de transfer zo goed als rond. Sanchez zal op Stamford Bridge de concurrentie aan moeten gaan met zijn landgenoot Kepa voor een plaats onder de lat.

Goed nieuws voor Eupen

Ook AS Eupen profiteert opmerkelijk genoeg mee van de transfer. Fabrizio Romano meldt immers dat door de komst van Sanchez het licht nu helemaal op groen staat voor een verhuur van de jonge Gabriel Slonina en de transfergoeroe had eerder al Eupen naar voor geschoven als zijn volgende bestemming. Het heeft er dus alle schijn van dat de Panda's snel een fraaie aanwinst mogen verwelkomen.


Wie moet volgend seizoen de nummer één van Chelsea worden?

Meest recent

STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

9
9
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

25
25
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

33
33
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

87
87
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

64
64
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

50
50
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

32
32
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

123
123
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

155
155
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

68
68
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

40
40
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

64
64
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

366
366
'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

388
388
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

231
231
Beale legt ambities bij Zulte op tafel: “Dat is de droom”

Michael Beale is de nieuwe hoofdtrainer van Zulte Waregem. De 45-jarige coach gaf een interview aan ...

206
206
Van Club Brugge naar Arsenal: straffe stap hogerop

Club Brugge is niet alleen sterk bezig op het veld, maar ook achter de schermen. In het verleden was ...

256
256
'Gheysens krijgt uitstel: Jaecques einde contract bij Antwerp'

De situatie bij Royal Antwerp FC is onzeker. Paul Gheysens had tot 30 juni om de lening van tien ...

509
509
Garcia: "Zo'n speler krijgt België misschien nooit meer"

Rudi Garcia zat in Seattle samen met de aanwezige Belgische media. Daar nam hij het op voor een van ...

133
133
'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Lucas Biglia keerde een jaar geleden terug naar RSC Anderlecht om er assistent-trainer te worden van ...

76
76
Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

125
125
'Anderlecht drukt door: bod van negen miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

584
584
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

111
111
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

395
395
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

211
211

Meer sportnieuws