'Chelsea sluit nieuwe topdeal, Eupen profiteert mee'

80
'Chelsea sluit nieuwe topdeal, Eupen profiteert mee'

De koopwoede van Chelsea blijft ook deze zomer niet te stillen. Het versterkte zich al met Christopher Nkunku (RB Leipzig), Nicolas Jackson (Villarreal), Lesley Ugochukwu (Rennes), Angelo (Santos) en Diego Moreira (Benfica), maar is van plan om nog de nodige transfers te doen. Ze blijven bijvoorbeeld werk maken van de komst van Moises Caicedo, maar de onderhandelingen met Brighton in dat dossier lopen moeizaam.


Het is dan ook des te opmerkelijker dat Chelsea nu wel een andere deal gesloten heeft met de Seagulls. Verschillende Engelse media melden namelijk dat de clubs een akkoord bereikt hebben over de transfer van Robert Sanchez. De doelman groeide bij Brighton uit tot Spaans international, maar verloor in de loop van vorig seizoen zijn basisplaats. Aangezien Brighton deze zomer ook diep in de buidel tastte voor Bart Verbruggen, leek Sanchez helemaal op het achterplan te belanden.

Chelsea biedt hem nu echter een uitweg en telt daarvoor een slordige 23 miljoen euro neer, een bedrag dat met bonussen nog kan oplopen tot bijna 30 miljoen. Met Sanchez zelf hebben ze ook al een mondeling akkoord en dus is de transfer zo goed als rond. Sanchez zal op Stamford Bridge de concurrentie aan moeten gaan met zijn landgenoot Kepa voor een plaats onder de lat.

LEES OOK: Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Goed nieuws voor Eupen

Ook AS Eupen profiteert opmerkelijk genoeg mee van de transfer. Fabrizio Romano meldt immers dat door de komst van Sanchez het licht nu helemaal op groen staat voor een verhuur van de jonge Gabriel Slonina en de transfergoeroe had eerder al Eupen naar voor geschoven als zijn volgende bestemming. Het heeft er dus alle schijn van dat de Panda's snel een fraaie aanwinst mogen verwelkomen.


Wie moet volgend seizoen de nummer één van Chelsea worden?

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

61
61
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

67
67
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

82
82
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

75
75
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

150
150
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

201
201
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

75
75
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

105
105
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

75
75
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

121
121
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

20
20
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

81
81
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

217
217
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

121
121
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

106
106
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

982
982
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

74
74
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

165
165
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

110
110
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

43
43
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

399
399
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

440
440
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

207
207
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

421
421

Meer sportnieuws