'Twee nieuwe clubs springen in de dans om De Ketelaere'

door
'Twee nieuwe clubs springen in de dans om De Ketelaere'

Charles De Ketealere wil graag zijn kans gaan bij AC Milan, maar de club heeft besloten: hij moet Milaan verlaten. Als de Belg aan boord blijft, zal hij wellicht zeer weinig aan de bak komen. AC Milan haalde al drie nieuwe aanvallende pionnen. De Ketelaere lokt wel steeds meer interesse.


AC Milan is duidelijk aan het leuren met De Ketelaere. Het is geen toeval dat er zoveel clubs worden genoemd en tal van makelaars prijzen de speler aan bij ploegen in het buitenland. La Gazetta Dello Sport weet dat er weer twee nieuwe gegadigden zijn voor de ex-speler van Club Brugge. Olympique Marseille en Real Sociedad zouden de twee volgende clubs zijn. Vooral Sociedad lijkt een goede optie te kunnen zijn. Een Spaans team in de subtop zou wel eens de ideale ploeg kunnen zijn om door te groeien. Het vurige Marseille lijkt minder bij de minzame De Ketelaere te passen.

LEES OOK: Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

Veel interesse

AC Milan wil nog steeds 28 miljoen euro voor de jongeling, maar ook dat is een utopie. De Ketelaere is dat bedrag momenteel niet waard en AC Milan zal ook zijn eisen naar beneden moeten stellen. Misschien is een uitleenbeurt nog de beste oplossing. De Ketelaere wordt ondertussen aan heel veel teams gelinkt. RB Leipzig, PSV, Aston Villa en Atalanta werden ook al genoemd.

Als De Ketelaere mee wil gaan naar het EK, dan zal hij toch moeten gaan spelen. Bij AC Milan is de kans zéér klein dat dit gaat lukken. Het worden nog belangrijke weken voor hem.

Zou Sociedad een goede club zijn voor CDK?

Meest recent

Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

41
41
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

99
99
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

103
103
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

50
50
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

35
35
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

123
123
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

154
154
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

245
245
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

157
157
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

97
97
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

157
157
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

90
90
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

192
192
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

89
89
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

124
124
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

115
115
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

163
163
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

316
316
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

268
268
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

688
688
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

289
289
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

126
126
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

105
105
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

99
99

Meer sportnieuws