'Milan in grote problemen door 'koppige' Origi'

door
'Milan in grote problemen door 'koppige' Origi'

Het is een bijzonder drukke transferperiode voor AC Milan. De Italiaanse topclub zag met Tonali, Rebic, Gabbia, Dest, Vranckx en Bakayoko al heel wat kernspelers vertrekken. In plaats daarvan kwamen er met Chukwueze, Pulisic, Loftus-Cheek,Okafor, Romero, Reijnders en Sportiello ook al heel wat nieuwe namen richting het San Siro. Voor de Belgen bij Milan blijft het echter een 'penibele' situatie.


Met Charles De Ketelaere, Alexis Saelemaekers en Divock Origi zijn op dit moment nog drie Belgen actief bij de Rossoneri. Eerstgenoemde blijft gelinkt worden aan een vertrek, terwijl Saelemaekers en Origi ook mogen vertrekken van de Italiaanse topclub. Voor Divock Origi is er immers al heel wat interesse, maar de voormalige Rode Duivel blijft de aanbiedingen nukkig afwijzen. Naar verluidt kreeg Origi ondertussen al drie aanbiedingen van clubs uit Saoedi-Arabië. 

Divock Origi zou zelf echter geen trek hebben naar een avontuur in het Midden-Oosten. De aanvaller prefereert een verlengd verblijf bij Milan of een terugkeer naar de Premier League. Bij Milan zou men echter bijzonder teleurgesteld zijn in de houding van Origi. De Belg weegt immers bijzonder zwaar op het loonbudget van Milan met een jaarlijks salaris van ongeveer vier miljoen euro. 

West Ham als reddingsboei

De enige Europese club die momenteel in verband gebracht wordt met Origi is West Ham United. De Londense Premier League-club blijft de kat echter uit de boom kijken, waardoor er nog geen concrete contacten werden gelegd met de entourage van Origi of Milan. Afwachten of Origi uiteindelijk toch zal zwichten voor de oliedollars, of hij zijn droomtransfer richting de Premier League dan toch krijgt. 

Waar speelt Origi volgend seizoen?

Meest recent

STVV - Club Brugge: Hayen geeft 'banneling' basisplaats

Club Brugge moet na de nederlaag tegen Royal Antwerp FC vanavond de rug rechten op het veld van ...

65
65
Crisis bij Cercle, Standard veert recht: "Is frustrerend"

Standard heeft een zeer belangrijke zege geboekt op het veld van Cercle Brugge. De Rouches wonnen ...

41
41
Alderweireld over WK van België: "Daar ben ik niet bang voor"

De Rode Duivels spelen op het WK tegen Iran, Nieuw-Zeeland en Egypte. Een héél goede ...

23
23
Rode Duivels kennen WK-schema: dit zijn de data en uren

De Rode Duivels weten sinds vrijdag dat ze op het WK 2026 aan de bak moeten tegen Iran, Egypte en ...

157
157
PSV blijft met volgende zege doorrazen in Eredivisie

Wie stopt PSV in de Eredivisie? De Eindhovenaren zijn bezig aan een straf seizoen, zowel in ...

15
15
Lierse blijft imponeren en zet indrukwekkende remonte voort

Lierse SK heeft zaterdag een derde opeenvolgende overwinning geboekt. In eigen huis klopten de ...

15
15
Standard knalt PO1 binnen ondanks late Brugse stormprik

Standard heeft op het veld van Cercle Brugge een knappe en bijzonder efficiënte zege geboekt. ...

60
60
Manchester City gooit titelstrijd weer helemaal open

In de Premier League hoopte Manchester City om 16u te profiteren van de nederlaag van Arsenal. Ze ...

18
18
Weergaloze Kane laat Kompany alwéér juichen

In de Bundesliga stond er om 15u30 de topper tussen VfB Stuttgart en Bayern München op het ...

52
52
Mag Union wéér dromen van jackpot: “Een geweldige speler"

Union SG kent voorlopig inzake resultaten een zeer goed seizoen. Toch verwacht men nog meer van een ...

36
36
Fink recht de rug: "Hoe pijnlijk het ook is"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers werden in de Beker van ...

109
109
Tony Bloom reageert op zeer verontrustend nieuws

Tony Boom is aandeelhouder van Union SG en eigenaar van Brighton & Hove Albion. The Times heeft ...

57
57
Droomaffiche voor België: "Hen treffen in kwartfinales"

België kende een zeer goede WK-loting met Iran, Egypte en Nieuw-Zeeland. De volgende ronde ...

179
179
Boeckx twijfelt aan JPL-topclub: "Nog geen titelkandidaat"

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League is dit jaar teleurstellend. RSC Anderlecht begon ...

191
191
Trossard scoort en valt uit: Arsenal incasseert mokerslag

In de Premier League stond om 13u30 het heel interessante duel tussen Aston Villa en Arsenal op het ...

76
76
Schade voor Club Brugge? "Kunnen iedereen aan"

STVV neemt het vanavond op tegen Club Brugge. Heel Sint-Truiden hoopt op een stunt tegen de ...

110
110
Stilaan laatste kans? Cinel velt oordeel over Cercle-crisis

Cercle Brugge ligt uit de Beker van België en bakt er niets van in de Jupiler Pro League. Tegen ...

112
112
Vormer breekt de stilte: het echte verhaal komt uit

Hij werd Mister Club Brugge, Gouden Schoen-winnaar en jarenlang de motor op elk middenveld dat hij ...

87
87
Plots kritiek op Hayen: "Te veel van het goede"

Club Brugge moet vanavond aan de bak tegen STVV. Na de glansloze bekerwinst tegen OH Leuven hoopt ...

204
204
Vrancken: "Zij zouden elk seizoen JPL-kampioen moeten zijn"

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. Wouter Vrancken maakte van dit STVV een van de leukste ...

176
176
Invaller klopt op tafel: Hasi krijgt duidelijke boodschap

RSC Anderlecht gaat zondagnamiddag op bezoek bij KVC Westerlo en dat slechts enkele dagen nadat het ...

265
265
Club Brugge kampioen? Van der Elst doet titelvoorspelling

Club Brugge wil dit seizoen zo lang mogelijk meestrijden op drie fronten. Maar het belangrijkste ...

434
434
'Kompany grote fan: Bayern-bom van 85 miljoen'

Bayern München blijft in de running voor de treble dit seizoen en plaatste zich deze week voor ...

146
146
Keerzijde WK-loting: "Dan is België de risee van het wereldvoetbal"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

253
253
Totale ommekeer bij Gent? "Dán is er veel mogelijk"

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

213
213

Meer sportnieuws