'Lavia zet zich schrap: stroomversnelling op komst'

207 stemmen
'Lavia zet zich schrap: stroomversnelling op komst'

In Engeland nadert de start van het nieuwe seizoen ook met rasse schreden. Vrijdagavond wordt immers al afgetrapt in de Championship met een wedstrijd tussen Sheffield Wednesday en Southampton. Vier dagen voor die wedstrijd is het een grote vraag of Roméo Lavia er nog bij zal zijn bij de Saints. De jonge Rode Duivel wacht immers nog steeds op duidelijkheid over zijn transfer.


Al de hele zomer wordt er druk gespeculeerd over waar de toekomst van Lavia zal liggen, want zowat de voltallige Engelse top wil hem graag inlijven na de degradatie van Southampton uit de Premier League. De voorbije weken leek Liverpool wel het voortouw te nemen in de strijd, maar de Reds zagen hun eerste bod wel geweigerd door Southampton.

Vorige week klonk het dat er snel een tweede en verbeterde aanbieding zou komen, maar sindsdien bleef het stil. Daar zal echter snel verandering in komen, want volgens transfergoeroe Fabrizio Romano heeft Liverpool zijn bod nu helemaal klaar. Het totaalpakket daarvan zou uitkomen op 45 miljoen pond, omgerekend zo'n 52,5 miljoen euro.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Anderlecht & Club Brugge'

Snel akkoord?

De aanbieding zou zeer snel opgestuurd worden naar Southampton en benadert stilaan hun vraagprijs van 50 miljoen pond. Er lijkt dus een goede basis te zijn om te onderhandelen en mogelijk rolt er dan ook snel een akkoord tussen de clubs uit de bus. Volgens de geruchtenmolen zou Lavia zelf al een persoonlijk akkoord op zak hebben, dus het dossier lijkt zeer snel in een stroomversnelling te zullen komen.


Zal Lavia nog voor Southampton spelen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Witte rook Antwerp, Club dokt enorme som'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

20
20
Hubert deelt sneer uit aan Club Brugge na Supercup

Union SG begint het seizoen met een prijs. De Brusselaars speelden in de Belgische Supercup 1-1 ...

62
62
KBVB roept straf statement na Infantino-crash

Gianni Infantino wilde de rechten van het WK verkopen, maar dat plannetje kon al snel de vuilbak in. ...

11
11
‘Nieuwe naam pronkt op transferlijstje van Anderlecht’

RSC Anderlecht is nog naarstig op zoek naar versterkingen op de zomermercato. Antoine Sibierski wil ...

81
81
Union heeft nu al nieuwe sensatie: socials ontploffen

Union SG heeft een eerste prijs van het seizoen binnen. In de Supercup tegen Club Brugge won de ...

53
53
‘Mika Godts geeft groen licht voor monstertransfer’

Het gaat plots snel voor Mika Godts. Na een wonderseizoen bij Ajax staan verschillende clubs in de ...

88
88
KAA Gent-fans plannen boycot: “We zijn geen beesten”

Het seizoen is nog niet begonnen of de supporters plannen al een eerste boycot. Bij KAA Gent zijn ze ...

147
147
'Club Brugge haalt zwaar uit en legt 10 miljoen op tafel'

Dat Club Brugge nog de nodige versterking nodig heeft, dat bleek tegen Union SG. Dat beseffen ze ...

623
623
'Jackpot voor KV Mechelen: deal van 5 miljoen euro'

KV Mechelen passeert langs de kassa. De Maneblussers gaan een van de komende dagen een volgende ...

160
160
Vanaken stelt fans gerust na nederlaag van Club Brugge

Club Brugge verloor de supercup van Union SG. Dat is geen drama, maar toch een kleine tegenvaller. ...

320
320
Geheime meeting gespot: PSG vol voor Duivel van 60 miljoen

Nog een dikke maand te gaan en de zomermercato zit er alweer op. In de komende weken komen echter ...

175
175
Maandje na WK-blunder: Lammens slaat United met verstomming

Een maand geleden stortte de wereld van Senne Lammens in na zijn kapitale blunder op het WK 2026. ...

438
438
'Club Brugge rondt miljoenentransfer af vlak na supercup'

Club Brugge heeft vrijdagavond de supercup verloren na strafschoppen tegen Union SG. Ondanks een ...

432
432
‘Volgende club De Bruyne zorgt voor enorme verrassing’

De toekomst van Kevin De Bruyne bij Napoli staat plots opnieuw ter discussie. De Europese top houdt ...

315
315
Totale afgang Infantino: FIFA voert controversieel plan al af

Gianni Infantino heeft zijn hand dit keer toch echt verspeeld. De FIFA-voorzitter kreeg zowat de ...

167
167
Nieuwe beelden: Union-held zet Brugse spionkop in zijn hemd

Union SG heeft vrijdagavond beslag gelegd op de Belgische supercup. De bekerwinnaar trok aan het ...

278
278
Geen Club Brugge, wel andere ex-club voor Ryan

Mathew Ryan was actief op het WK, al was hij daar invaller bij Australië. De ervaren doelman ...

73
73
Mechele geeft hét grote verschil met Union SG aan

Union SG heeft na strafschoppen de supercup gewonnen van Club Brugge. Een volgende (kleine) prijs ...

390
390
Standard heeft weer beet met volgende transfer

Standard heeft vanavond nog een aanwinst meegedeeld. De Luikenaars hebben zopas aangekondigd dat de ...

120
120
'Hasi slaat toe en shopt bij KRC Genk'

Besnik Hasi vond deze zomer een opmerkelijke nieuwe uitdaging, vier maanden na zijn ontslag bij ...

413
413
Union SG wint na strafschoppen en heeft eerste prijs beet

Club Brugge en Union SG openden vanavond het Belgische voetbalseizoen met de supercup. De ...

181
181
'Antwerp verrast met ex-smaakmaker van AA Gent'

Royal Antwerp FC heeft nog héél veel versterking nodig. Na Maxime Busi en Michael Frey ...

343
343
Maakt Tinder zijn intrede in de Belgische voetbalwereld?

Mogelijk bent u al vertrouwd met Tinder, alleen zal dat vermoedelijk op een heel andere manier zijn. ...

48
48
Club Brugge - Union SG: fans irriteren zich mateloos

Club Brugge en Union SG begonnen om 20u30 aan de supercup in het Jan Breydelstadion. De eerste 45 ...

250
250
'AA Gent mag miljoenenbod van Millwall verwachten'

Bij AA Gent moeten ze spelers verkopen om groene cijfers in de boekhouding te hebben. De ...

279
279

Meer sportnieuws