'Lavia zet zich schrap: stroomversnelling op komst'

door
'Lavia zet zich schrap: stroomversnelling op komst'

In Engeland nadert de start van het nieuwe seizoen ook met rasse schreden. Vrijdagavond wordt immers al afgetrapt in de Championship met een wedstrijd tussen Sheffield Wednesday en Southampton. Vier dagen voor die wedstrijd is het een grote vraag of Roméo Lavia er nog bij zal zijn bij de Saints. De jonge Rode Duivel wacht immers nog steeds op duidelijkheid over zijn transfer.


Al de hele zomer wordt er druk gespeculeerd over waar de toekomst van Lavia zal liggen, want zowat de voltallige Engelse top wil hem graag inlijven na de degradatie van Southampton uit de Premier League. De voorbije weken leek Liverpool wel het voortouw te nemen in de strijd, maar de Reds zagen hun eerste bod wel geweigerd door Southampton.

Vorige week klonk het dat er snel een tweede en verbeterde aanbieding zou komen, maar sindsdien bleef het stil. Daar zal echter snel verandering in komen, want volgens transfergoeroe Fabrizio Romano heeft Liverpool zijn bod nu helemaal klaar. Het totaalpakket daarvan zou uitkomen op 45 miljoen pond, omgerekend zo'n 52,5 miljoen euro.

LEES OOK: Van Dijk onthult hoe hij echt over Salah denkt

Snel akkoord?

De aanbieding zou zeer snel opgestuurd worden naar Southampton en benadert stilaan hun vraagprijs van 50 miljoen pond. Er lijkt dus een goede basis te zijn om te onderhandelen en mogelijk rolt er dan ook snel een akkoord tussen de clubs uit de bus. Volgens de geruchtenmolen zou Lavia zelf al een persoonlijk akkoord op zak hebben, dus het dossier lijkt zeer snel in een stroomversnelling te zullen komen.


Zal Lavia nog voor Southampton spelen?

Meest recent

Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

2
2
Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

4
4
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

16
16
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

78
78
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

56
56
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

82
82
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

161
161
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

105
105
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

61
61
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

31
31
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

86
86
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

256
256
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 10M-toptransfer'

Dit wordt geen doorsnee wintermercato voor Club Brugge. Blauw-Zwart twijfelt en is zenuwachtig: 10 ...

834
834
'Beerschot doet bod op parel: gesprekken gaande'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

84
84
'Westerlo droomt van knaltransfer: Rangers lonkt'

Bij KVC Westerlo moet er in 2026 weer flink verkocht worden om de rekeningen te laten kloppen. De ...

74
74
'Union SG grijpt mis én doet miljoenenbod'

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

86
86
DAZN versus Pro League: nieuw dieptepunt in koude oorlog

Vertegenwoordigers van DAZN en de Pro League stonden maandag tegenover elkaar in de rechtbank, die ...

332
332
Hayen & De Condé onthullen winterplannen KRC Genk

De nationale media blies dinsdag verzamelen in Genk, waar de presentatie van Nicky Hayen op het ...

444
444
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

390
390
'Club Brugge tast in de buidel: topaanwinst in aantocht'

Met een zes op zes heeft Ivan Leko zijn start niet gemist bij Club Brugge, dat vrijdag in Genk het ...

695
695
De Condé verklaart komst Hayen: "Dat is erg zeldzaam"

Nicky Hayen stond zopas voor het eerst de verzamelde pers te woord als trainer van KRC Genk. De ...

207
207
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

261
261
'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

525
525
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

372
372
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

282
282

Meer sportnieuws