Bizar: Brys klaagt over arbitrage na goedkope penalty OHL

197 stemmen
Bizar: Brys klaagt over arbitrage na goedkope penalty OHL

OH Leuven is er maar net in geslaagd om in zijn eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen een nederlaag vermijden. Het leverde een bijzonder bleke prestatie af tegen een Charleroi dat meer dan 70 minuten met tien stond na een rode kaart voor Stulic, maar kreeg in de slotfase nog een bijzonder goedkope penalty.


Opoku ging bijzonder gretig neer na een duel met Boukamir, maar op de beelden was toch zeer moeilijk te zien waar het contact tussen de twee spelers plaatsgevonden zou hebben. Opoku liet het niet aan zijn hart komen en maakte er vanop de stip 1-1 van. Bij Charleroi waren ze daar uiteraard niet tevreden mee, maar Felice Mazzu deed achteraf zijn stikkende best om de lippen op elkaar te houden.

Bizar genoeg was het juist OHL-trainer Marc Brys die zijn beklag deed over de scheidsrechters. "Op het eind hebben wij dan een strafschop gekregen en daar waren wij niet ontevreden mee. Maar laat duidelijk zijn dat ook wij absoluut niet blij waren met de arbitrage", vertelde hij immers aan Het Laatste Nieuws. "En dat zegt dus veel. Dat Ilaimaharitra rood had moeten krijgen? Het meest stoorde mij het tijdrekken van hun doelman en dat die daar geen geel voor kreeg."

LEES OOK: Standard grijpt de macht in PO2, Genk verliest weer punten

Rood voor Ilaimaharitra?

Vroeg in de tweede helft claimde OHL een rode kaart voor Ilaimaharitra, die vlak voor de Leuvense bank zwaar doorging op Thorsteinsson. Scheidsrechter Verboomen hield het echter bij een gele kaart en de VAR draaide die beslissing niet om.


Was het een penalty?

Meest recent

Euvrard komt met groot nieuws over toekomst bij Standard

De kans lijkt alsmaar groter dat Standard straks voor de eerste keer sinds het seizoen 2020/21 nog ...

44
44
Tottenham moet blijven bibberen tot slotspeeldag

De strijd om het behoud in de Premier League zal pas op de slotspeeldag beslist worden. Tottenham ...

42
42
'Monaco shopt in JPL en beslist over Faes'

Voor AS Monaco eindigde het seizoen vorig weekend met een ontgoocheling. Het ging in zijn slotmatch ...

52
52
Standard grijpt de macht in PO2, Genk verliest weer punten

Standard heeft op de voorlaatste speeldag een grote stap gezet richting eindwinst in de Europe ...

143
143
Arsenal is kampioen: puntenverlies City beslist titelstrijd

Het doek is dinsdagavond gevallen over de Engelse titelstrijd. Arsenal heeft zich na maar liefst 22 ...

104
104
Burgess kent zijn sanctie na pikante uitspraken

Union moet in de komende dagen hopen op een mirakel om nog landskampioen te worden. Het mag zelf ...

180
180
Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

85
85
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

408
408
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

117
117
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

254
254
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

755
755
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

21
21
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

549
549
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

118
118
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

264
264
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

867
867
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

130
130
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

232
232
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

214
214
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

583
583
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

600
600
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

1023
1023
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

367
367
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

559
559
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

361
361

Meer sportnieuws