'Club Brugge richt pijlen op Belgische spits'

door
'Club Brugge richt pijlen op Belgische spits'

Club Brugge begon donderdagavond goed aan het nieuwe seizoen. In de voorrondes van de Conference League versloeg Blauw-Zwart het Deense Aarhus met 3-0. Een resultaat dat vertrouwen moet geven voor de competitiestart. Ondertussen blijft Club speuren op de transfermarkt.


Vooral een centrale verdediger staat hoog op het verlanglijstje. De Bruggelingen zouden nu doorduwen voor Pascal Struijk, die in het verleden al eens aan Club gelinkt werd. De Nederlander staat nog onder contract bij Leeds United, maar die club zakte het afgelopen seizoen uit de Premier League, waardoor een transfer misschien wel bespreekbaar is.

Ook voor andere posities houdt Club de ogen open. Volgens Sacha Tavolieri denkt Blauw-Zwart nu aan een jonge Belg om de rangen te versterken. De journalist laat de naam vallen van Norman Bassette, een 18-jarige spits van de Franse tweedeklasser SM Caen. Volgens Tavolieri zijn de onderhandelingen over de speler al opgestart. De bedoeling zou zijn om Bassette bij Club NXT te laten spelen en hem zo te integreren in de A-kern.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor megadeal, topkandidaat bij Genk'

AS Eupen

Bassette is een jeugdproduct van AS Eupen. In 2020 stapte hij over naar de U19 van Caen, waar hij ondertussen wel al mocht aansluiten bij de eerste ploeg. Bassette kwam al 14 keer in actie voor de eerste ploeg en scoorde daarin één keer. Voor de tweede ploeg zit hij aan 9 treffers in 26 duels. Bassette heeft nog een contract tot midden 2025 en moet volgens Transfermarkt 500.000 euro kosten.

Moet Club hem halen?

Meest recent

'Anderlecht wil uitpakken met ex-speler Dortmund en PSG'

Anderlecht staat alweer voor een drukke mercato. Ondanks dat er in de zomer al veel beweging was, ...

5
5
TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor megadeal, topkandidaat bij Genk'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

43
43
'Monsterbod van 95 miljoen euro op Nico Williams'

De wintermercato staat voor de deur en dan is het tijd om de geruchtenmolen te laten draaien. Naar ...

23
23
Birger Maertens verrast vriend en vijand met nieuw leven

Birger Maertens was jarenlang een herkenbaar gezicht bij Club Brugge. Als betrouwbare verdediger ...

57
57
Rudi Garcia roept grote vrees: update over zes Duivels

Bondscoach Rudi Garcia is al volop bezig met het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. ...

45
45
'Bliksemtransfer Marcus Rashford naar andere grootmacht'

Marcus Rashford staat nog onder contract bij Manchester United, maar dit seizoen speelt de Engelsman ...

33
33
Crisis bij Union: "Gelukkig pakken ze 6 op 15, anders..."

Alles blijft dit seizoen zeer dicht bij elkaar in de Jupiler Pro League. Aanvankelijk leken Union en ...

92
92
Ruben Van Gucht krijgt verdict dat nog lang zal nazinderen

Ruben Van Gucht kwam de voorbije maanden meermaals negatief in het nieuws door ernstige ...

57
57
'Neymar maakt gratis knaltransfer'

Begin 2025 keerde Neymar terug waar het voor hem allemaal begon. De intussen 33-jarige steraanvaller ...

64
64
Conte spreekt duidelijke taal over rentree Lukaku

Vier maanden lang stond Romelu Lukaku aan de kant, nadat hij in augustus tijdens een oefenwedstrijd ...

25
25
Bounida ondanks glansrol aangepakt: "Dat moet eruit"

Rayane Bounida moest in de laatste matchen van Ajax vrede nemen met een rol als invaller nadat hij ...

58
58
'Laatste twee sparringpartners Rode Duivels voor WK bekend'

De Rode Duivels weten sinds enkele weken waar ze volgende zomer aan toe zullen zijn op het WK. Ze ...

172
172
'AA Gent vs Club: soap eindigt met een sisser'

De laatste weken zit het er bovenarms op tussen AA Gent en Club Brugge. In de Arteveldestad zijn ze ...

349
349
'Renard heeft masterplan voor wintermercato'

Olivier Renard staat voor een zeer groot examen in januari. De sportieve baas zal moeten bewijzen ...

199
199
Union SG en Bormans verklaren: "Kost ons 100 miljoen euro"

Union SG lijkt ook dit seizoen weer een gooi te doen naar de landstitel in België. De ...

183
183
Anderlecht haalde slag niet thuis: “Ik had geen goed gevoel"

RSC Anderlecht onderging dit seizoen weer héél wat wijzigingen in het organigram. De ...

175
175
'FCV Dender droomt plots van miljoenendeal'

De Belgische clubs gaan in januari wellicht spelers moeten verkopen door de DAZN-saga. De bevroren ...

63
63
‘Genk vindt topcoach: Belgische klasbak stelt harde eisen’

KRC Genk zoekt rust na het ontslag van Thorsten Fink, maar de naam die nu de ronde doet belooft net ...

1440
1440
Leya Iseka (ex-Anderlecht) vindt eindelijk nieuwe club

Aaron Leya Iseka was ooit het grote spitsentalent van RSC Anderlecht, maar de grote doorbraak volgde ...

51
51
Parys euforisch: "Mijlpaal voor Belgisch voetbal"

OH Leuven heeft voetbalgeschiedenis geschreven. In een uitverkocht stadion verloor de vrouwenploeg ...

50
50
'Verschaeren neemt beslissing over RSCA-toekomst'

Yari Verschaeren staat voor cruciale weken en maanden. Wat brengt de toekomst voor de 24-jarige ...

353
353
‘Buitenkans voor JPL-topclubs? Neerpede-product op de markt’

De Belgische clubs gaan in januari op zoek naar versterking. Ze moeten daar toch vooral zoeken naar ...

143
143
Kindermans kiest deze 5 als zijn beste Neerpede-talenten

Jean Kindermans is nu aan de slag bij Royal Antwerp FC, maar hij werkte vele jaren voor RSC ...

209
209
Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

252
252
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

55
55

Meer sportnieuws