'Club Brugge richt pijlen op Belgische spits'

585
'Club Brugge richt pijlen op Belgische spits'

Club Brugge begon donderdagavond goed aan het nieuwe seizoen. In de voorrondes van de Conference League versloeg Blauw-Zwart het Deense Aarhus met 3-0. Een resultaat dat vertrouwen moet geven voor de competitiestart. Ondertussen blijft Club speuren op de transfermarkt.


Vooral een centrale verdediger staat hoog op het verlanglijstje. De Bruggelingen zouden nu doorduwen voor Pascal Struijk, die in het verleden al eens aan Club gelinkt werd. De Nederlander staat nog onder contract bij Leeds United, maar die club zakte het afgelopen seizoen uit de Premier League, waardoor een transfer misschien wel bespreekbaar is.

Ook voor andere posities houdt Club de ogen open. Volgens Sacha Tavolieri denkt Blauw-Zwart nu aan een jonge Belg om de rangen te versterken. De journalist laat de naam vallen van Norman Bassette, een 18-jarige spits van de Franse tweedeklasser SM Caen. Volgens Tavolieri zijn de onderhandelingen over de speler al opgestart. De bedoeling zou zijn om Bassette bij Club NXT te laten spelen en hem zo te integreren in de A-kern.

LEES OOK: Westerlo flikt het weer: vierde keer op rij de jackpot

AS Eupen

Bassette is een jeugdproduct van AS Eupen. In 2020 stapte hij over naar de U19 van Caen, waar hij ondertussen wel al mocht aansluiten bij de eerste ploeg. Bassette kwam al 14 keer in actie voor de eerste ploeg en scoorde daarin één keer. Voor de tweede ploeg zit hij aan 9 treffers in 26 duels. Bassette heeft nog een contract tot midden 2025 en moet volgens Transfermarkt 500.000 euro kosten.

Moet Club hem halen?

Meest recent

Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

162
162
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

39
39
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

15
15
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

77
77
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

27
27
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

121
121
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

192
192
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

373
373
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

219
219
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

230
230
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

55
55
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

291
291
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

135
135
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

42
42
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

30
30
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

45
45
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

37
37
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

115
115
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

104
104
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

59
59
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

39
39
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

27
27
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

38
38
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

132
132

Meer sportnieuws