AS Eupen strikt international met bakken ervaring

53 stemmen
AS Eupen strikt international met bakken ervaring

AS Eupen wist vorig seizoen maar net het behoud in de Jupiler Pro League te verzekeren en verloor deze zomer ook nog eens heel wat kwaliteit met het vertrek van onder meer Stef Peeters, Smail Prevljak en Konan N'Dri. Daardoor zijn de Panda's weer één van de grootste kandidaten voor degradatie komend seizoen, ook al doen ze er alles aan om zich te versterken.


Zo strijkt er vrijdag nog een stevige naam neer Am Kehrweg, want Eupen heeft de komst van Victor Palsson weten af te ronden. De 32-jarige IJslander moet op het middenveld een tandem gaan vormen met Kevin Möhwald, die andere zomeraanwinst die eerder al bij Union Berlin opgehaald werd. Palsson komt over van DC United en tekende tot 2026.

Eupen haalt zo een flinke brok ervaring binnen, want Palsson heeft al heel wat watertjes doorzwommen. Hij kwam in het verleden al uit voor Aarhus, Liverpool, Dag & Red, Hibernian, New York Red Bulls, NEC, Helsinborgs, Esbjerg, FC Zürich, Darmstadt en Schalke 04. Het voorbije jaar was hij bij DC United aan de slag, waar hij ploegmaat was van Christian Benteke. Palsson heeft ook 36 caps voor IJsland achter zijn naam.

Leider

Bij Eupen zijn ze in hun nopjes met hun aanwinst. "Victor Palsson is een uitstekende speler met veel internationale ervaring en een grote strijdlust. Hij is een leider die verantwoordelijkheid neemt op en naast het veld", stelt algemeen directeur Christian Henkel. "Met deze kwaliteiten zal hij stabiliteit en structuur in ons defensief compartiment brengen."


Goede transfer van Eupen?

Meest recent

Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

3
3
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

22
22
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

180
180
Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

180
180
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

49
49
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

183
183
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

74
74
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

97
97
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

463
463
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

111
111
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

169
169
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

599
599
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

66
66
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

271
271
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

398
398
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1397
1397
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

597
597
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

201
201
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

219
219
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

875
875
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

646
646
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

288
288
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

153
153
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

219
219

Meer sportnieuws