AS Eupen strikt international met bakken ervaring

door
AS Eupen strikt international met bakken ervaring

AS Eupen wist vorig seizoen maar net het behoud in de Jupiler Pro League te verzekeren en verloor deze zomer ook nog eens heel wat kwaliteit met het vertrek van onder meer Stef Peeters, Smail Prevljak en Konan N'Dri. Daardoor zijn de Panda's weer één van de grootste kandidaten voor degradatie komend seizoen, ook al doen ze er alles aan om zich te versterken.


Zo strijkt er vrijdag nog een stevige naam neer Am Kehrweg, want Eupen heeft de komst van Victor Palsson weten af te ronden. De 32-jarige IJslander moet op het middenveld een tandem gaan vormen met Kevin Möhwald, die andere zomeraanwinst die eerder al bij Union Berlin opgehaald werd. Palsson komt over van DC United en tekende tot 2026.

Eupen haalt zo een flinke brok ervaring binnen, want Palsson heeft al heel wat watertjes doorzwommen. Hij kwam in het verleden al uit voor Aarhus, Liverpool, Dag & Red, Hibernian, New York Red Bulls, NEC, Helsinborgs, Esbjerg, FC Zürich, Darmstadt en Schalke 04. Het voorbije jaar was hij bij DC United aan de slag, waar hij ploegmaat was van Christian Benteke. Palsson heeft ook 36 caps voor IJsland achter zijn naam.

Leider

Bij Eupen zijn ze in hun nopjes met hun aanwinst. "Victor Palsson is een uitstekende speler met veel internationale ervaring en een grote strijdlust. Hij is een leider die verantwoordelijkheid neemt op en naast het veld", stelt algemeen directeur Christian Henkel. "Met deze kwaliteiten zal hij stabiliteit en structuur in ons defensief compartiment brengen."


Goede transfer van Eupen?

Meest recent

Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

28
28
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

39
39
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

190
190
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

232
232
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

139
139
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

182
182
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

172
172
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

92
92
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

108
108
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

54
54
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

156
156
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

440
440
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

350
350
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

260
260
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

127
127
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

412
412
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

91
91
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

790
790
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

275
275
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

219
219
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

171
171
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

398
398
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

152
152
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

132
132
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

85
85

Meer sportnieuws