Riemer laat zich uit over Canos, Sadiki en Stassin

541 stemmen
Riemer laat zich uit over Canos, Sadiki en Stassin

Bij Anderlecht hebben ze ondertussen al zes nieuwe spelers aangekondigd voor de eerste speeldag van de competitie. De kern lijkt er grotendeels te staan, al zullen er wellicht nog een drietal spelers bijkomen. Brian Riemer sprak over de enkele dossiers, waaronder die van Lucas Stassin en Noah Sadiki.


"Er waren wat mensen, binnen en buiten de club, ongeduldig aan het worden, maar dat is nergens voor nodig. Dit zijn specifiek gekozen spelers en we wisten wie we wilden. We hebben met succes afgewacht tot we konden toeslaan. Gelukkig hebben we min of meer de spelers kunnen halen die we wensten te transfereren. Of er nog zullen volgen? We zijn nog niet volledig klaar. We kijken nog steeds rond en als de opportuniteit zich aandient, zullen we er voor gaan. Als er niemand meer komt, dan hebben we ook een competitieve kern", zei Riemer op zijn perspraatje.

LEES OOK: Anderlecht-fans komen plots in opstand

Stassin en Sadiki

"Canos en Mendel? Het zijn goede spelers, maar ik heb ze nog niet gezien (lacht). Mijn focus ligt op de spelers die er al zijn. We willen een goede balans in de kern en het kan zijn dat er een of twee jonge spelers vertrekken." Ondertussen maakte Anderlecht de komst van Mendel bekend. Spelers als Michael Murillo, Francis Amuzu en Amadou Diawara mogen bij een goed bod weg.

Hij kwam ook terug op het vertrek van Noah Sadiki en Lucas Stassin. Beiden kregen amper kansen onder Riemer, ook vorig seizoen niet. "Beiden wilden Anderlecht verlaten. Ze wensten niet te blijven. Ik wil enkel spelers die voor Anderlecht willen sterven. Ik heb begrip voor hun situatie, maar er is concurrentie in een club als Anderlecht. Dan moet je vechten. Als je voelt dat je iets anders moet doen, dan zijn wij niet de club die dergelijke spelers willen tegenhouden"

Gaat RSCA nog stevig toeslaan op de transfermarkt?

Meest recent

Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

152
152
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

116
116
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

129
129
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

34
34
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

52
52
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

201
201
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

47
47
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

202
202
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

84
84
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

375
375
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

355
355
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

155
155
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

203
203
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

388
388
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

50
50
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

199
199
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

116
116
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

424
424
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

419
419
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

661
661
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

782
782
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

297
297
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

472
472
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

260
260
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

310
310

Meer sportnieuws