Riemer laat zich uit over Canos, Sadiki en Stassin

door
Riemer laat zich uit over Canos, Sadiki en Stassin

Bij Anderlecht hebben ze ondertussen al zes nieuwe spelers aangekondigd voor de eerste speeldag van de competitie. De kern lijkt er grotendeels te staan, al zullen er wellicht nog een drietal spelers bijkomen. Brian Riemer sprak over de enkele dossiers, waaronder die van Lucas Stassin en Noah Sadiki.


"Er waren wat mensen, binnen en buiten de club, ongeduldig aan het worden, maar dat is nergens voor nodig. Dit zijn specifiek gekozen spelers en we wisten wie we wilden. We hebben met succes afgewacht tot we konden toeslaan. Gelukkig hebben we min of meer de spelers kunnen halen die we wensten te transfereren. Of er nog zullen volgen? We zijn nog niet volledig klaar. We kijken nog steeds rond en als de opportuniteit zich aandient, zullen we er voor gaan. Als er niemand meer komt, dan hebben we ook een competitieve kern", zei Riemer op zijn perspraatje.

LEES OOK: Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

Stassin en Sadiki

"Canos en Mendel? Het zijn goede spelers, maar ik heb ze nog niet gezien (lacht). Mijn focus ligt op de spelers die er al zijn. We willen een goede balans in de kern en het kan zijn dat er een of twee jonge spelers vertrekken." Ondertussen maakte Anderlecht de komst van Mendel bekend. Spelers als Michael Murillo, Francis Amuzu en Amadou Diawara mogen bij een goed bod weg.

Hij kwam ook terug op het vertrek van Noah Sadiki en Lucas Stassin. Beiden kregen amper kansen onder Riemer, ook vorig seizoen niet. "Beiden wilden Anderlecht verlaten. Ze wensten niet te blijven. Ik wil enkel spelers die voor Anderlecht willen sterven. Ik heb begrip voor hun situatie, maar er is concurrentie in een club als Anderlecht. Dan moet je vechten. Als je voelt dat je iets anders moet doen, dan zijn wij niet de club die dergelijke spelers willen tegenhouden"

Gaat RSCA nog stevig toeslaan op de transfermarkt?

Meest recent

De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

5
5
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

4
4
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

44
44
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

150
150
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

253
253
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

128
128
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

119
119
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

135
135
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

66
66
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

55
55
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

314
314
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

50
50
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

78
78
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

50
50
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

177
177
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

55
55
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

171
171
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

82
82
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

45
45
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

195
195
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

254
254
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

235
235
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

200
200
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

73
73
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

172
172

Meer sportnieuws