Riemer laat zich uit over Canos, Sadiki en Stassin

door
Riemer laat zich uit over Canos, Sadiki en Stassin

Bij Anderlecht hebben ze ondertussen al zes nieuwe spelers aangekondigd voor de eerste speeldag van de competitie. De kern lijkt er grotendeels te staan, al zullen er wellicht nog een drietal spelers bijkomen. Brian Riemer sprak over de enkele dossiers, waaronder die van Lucas Stassin en Noah Sadiki.


"Er waren wat mensen, binnen en buiten de club, ongeduldig aan het worden, maar dat is nergens voor nodig. Dit zijn specifiek gekozen spelers en we wisten wie we wilden. We hebben met succes afgewacht tot we konden toeslaan. Gelukkig hebben we min of meer de spelers kunnen halen die we wensten te transfereren. Of er nog zullen volgen? We zijn nog niet volledig klaar. We kijken nog steeds rond en als de opportuniteit zich aandient, zullen we er voor gaan. Als er niemand meer komt, dan hebben we ook een competitieve kern", zei Riemer op zijn perspraatje.

LEES OOK: Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Stassin en Sadiki

"Canos en Mendel? Het zijn goede spelers, maar ik heb ze nog niet gezien (lacht). Mijn focus ligt op de spelers die er al zijn. We willen een goede balans in de kern en het kan zijn dat er een of twee jonge spelers vertrekken." Ondertussen maakte Anderlecht de komst van Mendel bekend. Spelers als Michael Murillo, Francis Amuzu en Amadou Diawara mogen bij een goed bod weg.

Hij kwam ook terug op het vertrek van Noah Sadiki en Lucas Stassin. Beiden kregen amper kansen onder Riemer, ook vorig seizoen niet. "Beiden wilden Anderlecht verlaten. Ze wensten niet te blijven. Ik wil enkel spelers die voor Anderlecht willen sterven. Ik heb begrip voor hun situatie, maar er is concurrentie in een club als Anderlecht. Dan moet je vechten. Als je voelt dat je iets anders moet doen, dan zijn wij niet de club die dergelijke spelers willen tegenhouden"

Gaat RSCA nog stevig toeslaan op de transfermarkt?

Meest recent

Mourinho weer in rel verzeild geraakt: “Een verrader!”

Afgelopen speeldag werd de Portugese topper tussen FC Porto en Benfica afgewerkt. Voor José ...

9
9
Knaltransfer Degreef? Anderlecht-revelatie is duidelijk

Tristan Degreef begint zijn draai te vinden onder Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. Ook in de ...

119
119
’Schokkend: exact loon Lionel Messi onthuld’

Lionel Messi is op 38-jarige leeftijd nog steeds een wereldster. Ook in de Verenigde Staten ...

34
34
Eden Hazard: "Hij zou ideale bondscoach Rode Duivels zijn"

Met Rudi Garcia zitten de Rode Duivels momenteel aan hun derde buitenlandse bondscoach op rij. ...

71
71
Monstertransfer Nathan De Cat: "Nog straffer dan Jashari"

Nathan De Cat blijft dit seizoen hoge toppen scheren bij RSC Anderlecht. De Brusselaars kunnen ...

309
309
Zulte Waregem zet Vandenbroeck buiten: nieuwe details bekend

Met nog amper twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie, werd alsnog een trainerswissel ...

252
252
'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

73
73
Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

192
192
Dilemma Garcia: plots twéé topkandidaten voor één WK-ticket

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

136
136
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

211
211
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

280
280
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

266
266
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

294
294
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

177
177
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

124
124
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

199
199
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

636
636
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

298
298
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

119
119
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

106
106
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

296
296
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

276
276
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

458
458
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

336
336
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

257
257

Meer sportnieuws