Riemer laat zich uit over Canos, Sadiki en Stassin

door
Riemer laat zich uit over Canos, Sadiki en Stassin

Bij Anderlecht hebben ze ondertussen al zes nieuwe spelers aangekondigd voor de eerste speeldag van de competitie. De kern lijkt er grotendeels te staan, al zullen er wellicht nog een drietal spelers bijkomen. Brian Riemer sprak over de enkele dossiers, waaronder die van Lucas Stassin en Noah Sadiki.


"Er waren wat mensen, binnen en buiten de club, ongeduldig aan het worden, maar dat is nergens voor nodig. Dit zijn specifiek gekozen spelers en we wisten wie we wilden. We hebben met succes afgewacht tot we konden toeslaan. Gelukkig hebben we min of meer de spelers kunnen halen die we wensten te transfereren. Of er nog zullen volgen? We zijn nog niet volledig klaar. We kijken nog steeds rond en als de opportuniteit zich aandient, zullen we er voor gaan. Als er niemand meer komt, dan hebben we ook een competitieve kern", zei Riemer op zijn perspraatje.

LEES OOK: Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Stassin en Sadiki

"Canos en Mendel? Het zijn goede spelers, maar ik heb ze nog niet gezien (lacht). Mijn focus ligt op de spelers die er al zijn. We willen een goede balans in de kern en het kan zijn dat er een of twee jonge spelers vertrekken." Ondertussen maakte Anderlecht de komst van Mendel bekend. Spelers als Michael Murillo, Francis Amuzu en Amadou Diawara mogen bij een goed bod weg.

Hij kwam ook terug op het vertrek van Noah Sadiki en Lucas Stassin. Beiden kregen amper kansen onder Riemer, ook vorig seizoen niet. "Beiden wilden Anderlecht verlaten. Ze wensten niet te blijven. Ik wil enkel spelers die voor Anderlecht willen sterven. Ik heb begrip voor hun situatie, maar er is concurrentie in een club als Anderlecht. Dan moet je vechten. Als je voelt dat je iets anders moet doen, dan zijn wij niet de club die dergelijke spelers willen tegenhouden"

Gaat RSCA nog stevig toeslaan op de transfermarkt?

Meest recent

AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

0
0
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

46
46
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

109
109
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

45
45
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

48
48
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

72
72
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

230
230
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

75
75
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

356
356
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

178
178
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

51
51
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

56
56
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

177
177
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

383
383
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

522
522
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

67
67
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

72
72
Alarm bij Anderlecht: Fink loopt meteen tegen lamp

Na de 2-0 op Standard moest Besnik Hasi vertrekken en neemt Edward Still voorlopig over. Thorsten ...

1035
1035
'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

270
270
'Club-bestuur vol aan de bak: víér topaanwinsten op agenda'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge KV uiteindelijk slechts één ...

872
872
'Genk casht fors op Oh: exacte transferdetails onthuld'

KRC Genk heeft op de valreep nog een grote uitgaande transfer beklonken. Zo staat Hyeon-gyu Oh op ...

232
232
'Nieuwe coach slikt meteen opdoffer bij Anderlecht'

RSC Anderlecht staat donderdagavond voor een levensbelangrijke bekerwedstrijd tegen Antwerp FC. ...

457
457
Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

46
46
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

167
167
'Transferbom: deze club werkt aan komst Messi in 2027'

Lionel Messi speelt komende zomer wellicht zijn laatste WK. De kans wordt groot geacht dat hij ...

55
55

Meer sportnieuws