Riemer laat zich uit over Canos, Sadiki en Stassin

door
Riemer laat zich uit over Canos, Sadiki en Stassin

Bij Anderlecht hebben ze ondertussen al zes nieuwe spelers aangekondigd voor de eerste speeldag van de competitie. De kern lijkt er grotendeels te staan, al zullen er wellicht nog een drietal spelers bijkomen. Brian Riemer sprak over de enkele dossiers, waaronder die van Lucas Stassin en Noah Sadiki.


"Er waren wat mensen, binnen en buiten de club, ongeduldig aan het worden, maar dat is nergens voor nodig. Dit zijn specifiek gekozen spelers en we wisten wie we wilden. We hebben met succes afgewacht tot we konden toeslaan. Gelukkig hebben we min of meer de spelers kunnen halen die we wensten te transfereren. Of er nog zullen volgen? We zijn nog niet volledig klaar. We kijken nog steeds rond en als de opportuniteit zich aandient, zullen we er voor gaan. Als er niemand meer komt, dan hebben we ook een competitieve kern", zei Riemer op zijn perspraatje.

LEES OOK: Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Stassin en Sadiki

"Canos en Mendel? Het zijn goede spelers, maar ik heb ze nog niet gezien (lacht). Mijn focus ligt op de spelers die er al zijn. We willen een goede balans in de kern en het kan zijn dat er een of twee jonge spelers vertrekken." Ondertussen maakte Anderlecht de komst van Mendel bekend. Spelers als Michael Murillo, Francis Amuzu en Amadou Diawara mogen bij een goed bod weg.

Hij kwam ook terug op het vertrek van Noah Sadiki en Lucas Stassin. Beiden kregen amper kansen onder Riemer, ook vorig seizoen niet. "Beiden wilden Anderlecht verlaten. Ze wensten niet te blijven. Ik wil enkel spelers die voor Anderlecht willen sterven. Ik heb begrip voor hun situatie, maar er is concurrentie in een club als Anderlecht. Dan moet je vechten. Als je voelt dat je iets anders moet doen, dan zijn wij niet de club die dergelijke spelers willen tegenhouden"

Gaat RSCA nog stevig toeslaan op de transfermarkt?

Meest recent

Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

13
13
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

9
9
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

53
53
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

111
111
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

32
32
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

80
80
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

169
169
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

59
59
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

42
42
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

121
121
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

262
262
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

236
236
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

175
175
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

448
448
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

36
36
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

213
213
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

153
153
Twee wissels bij Antwerp, keeperswissel bij Genk

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

167
167
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

236
236
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

359
359
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

318
318
'Salah-bom zindert na: Liverpool wil nieuwe steraanvaller'

Liverpool FC blijft de tegenvallende resultaten opstapelen en heeft nu ook nog eens te maken met een ...

137
137
Radja Boom Boom: Nainggolan pegelt Lokeren voorbij Jong Gent

In de Challenger Pro League heeft KSC Lokeren beslag gelegd op de achtste plaats in het klassement. ...

99
99
Ultieme revanche KV Mechelen: vroeg doelpunt nekt Charleroi

KV Mechelen heeft zondagmiddag op gepaste wijze revanche genomen voor de bekeruitschakeling. In een ...

51
51
Westerlo-Anderlecht: Hasi gooit middenveld overhoop

RSC Anderlecht krijgt zondagnamiddag een uitgelezen kans om tweede te worden in de Jupiler Pro ...

147
147

Meer sportnieuws