'Eén topclub haakt af in strijd om Lavia'

161 stemmen
'Eén topclub haakt af in strijd om Lavia'

Waar ligt de toekomst van onze landgenoot Roméo Lavia? Het is een vraag waar we vooralsnog nog geen antwoord op kregen. Eén club lijkt alvast af te haken in de strijd om de jonge Rode Duivel.


Arsenal was een van de clubs die in verband gebracht werden met de speler van Southampton, maar de Gunners lijken nu af te haken, als we transfergoeroe Fabrizio Romano mogen geloven. Die meldt op Twitter dat Thomas Partey meer dan waarschijnlijk aan boord blijft in Londen, waardoor Mikel Arteta en co niet zullen doorduwen voor Lavia. Partey kon op interesse rekenen van Juventus, maar de Oude Dame kwam niet in de buurt van de voorwaarden van Arsenal.

Ondertussen is het Liverpool dat de forcing voert voor Lavia. De Reds zagen een eerste bod van 43 miljoen euro al geweigerd worden. Maar stilaan lijkt een akkoord in de maak. Woensdag werd al gemeld dat Liverpool een tweede bod zou voorbereiden, dat inclusief bonussen een dikke 52 miljoen euro zou bedragen. Daarmee komen ze stilaan zeer dicht bij de vraagprijs van 58 miljoen die Southampton hanteert. Op clubniveau zou een akkoord dus snel bereikt kunnen worden, terwijl bepaalde bronnen melden dat Lavia al een persoonlijk akkoord op zak heeft.

LEES OOK: Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Nieuw middenveld

Lavia zou bij Liverpool op een nieuw middenveld terechtkomen. De Reds haalden al Alexis Mac Allister bij reeksgenoot Brighton & Hove Albion. In Duitsland plukten ze dan weer Dominik Szoboszlai weg bij RB Leipzig. Met Lavia erbij zou de transformatie op het middenveld compleet zijn op Anfield Road. Jürgen Klopp en co hopen op die manier aan te knopen met nieuwe successen.

Zal Lavia naar Liverpool trekken?

Meest recent

Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

33
33
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

55
55
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

54
54
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

232
232
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

145
145
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

129
129
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

321
321
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

548
548
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

305
305
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3341
3341
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

60
60
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

71
71
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

147
147
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

55
55
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

201
201
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

69
69
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

24
24
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

217
217
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

196
196
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

175
175
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

105
105
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

38
38
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

120
120
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

126
126
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

132
132

Meer sportnieuws