'Eén topclub haakt af in strijd om Lavia'

door
'Eén topclub haakt af in strijd om Lavia'

Waar ligt de toekomst van onze landgenoot Roméo Lavia? Het is een vraag waar we vooralsnog nog geen antwoord op kregen. Eén club lijkt alvast af te haken in de strijd om de jonge Rode Duivel.


Arsenal was een van de clubs die in verband gebracht werden met de speler van Southampton, maar de Gunners lijken nu af te haken, als we transfergoeroe Fabrizio Romano mogen geloven. Die meldt op Twitter dat Thomas Partey meer dan waarschijnlijk aan boord blijft in Londen, waardoor Mikel Arteta en co niet zullen doorduwen voor Lavia. Partey kon op interesse rekenen van Juventus, maar de Oude Dame kwam niet in de buurt van de voorwaarden van Arsenal.

Ondertussen is het Liverpool dat de forcing voert voor Lavia. De Reds zagen een eerste bod van 43 miljoen euro al geweigerd worden. Maar stilaan lijkt een akkoord in de maak. Woensdag werd al gemeld dat Liverpool een tweede bod zou voorbereiden, dat inclusief bonussen een dikke 52 miljoen euro zou bedragen. Daarmee komen ze stilaan zeer dicht bij de vraagprijs van 58 miljoen die Southampton hanteert. Op clubniveau zou een akkoord dus snel bereikt kunnen worden, terwijl bepaalde bronnen melden dat Lavia al een persoonlijk akkoord op zak heeft.

LEES OOK: Ajax flikt het en heeft zeer grote transfer beet

Nieuw middenveld

Lavia zou bij Liverpool op een nieuw middenveld terechtkomen. De Reds haalden al Alexis Mac Allister bij reeksgenoot Brighton & Hove Albion. In Duitsland plukten ze dan weer Dominik Szoboszlai weg bij RB Leipzig. Met Lavia erbij zou de transformatie op het middenveld compleet zijn op Anfield Road. Jürgen Klopp en co hopen op die manier aan te knopen met nieuwe successen.

Zal Lavia naar Liverpool trekken?

Meest recent

Grote favoriet in trainerszoektocht RSCA: Zetterberg vol lof

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer momenteel op volle toeren. Daarbij ...

104
104
Union houdt hart vast: "Hij had een open wonde"

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

17
17
Man City naar droomfinale, Inter blijft op treble-koers

Net zoals in België stond woensdagavond ook elders in Europa bekervoetbal op het programma. Zo ...

17
17
Nieuwe superstunt Club? "Dán wordt het hapje voor Atlético"

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

170
170
Alles open in Croky Cup: Union met kopzorgen huiswaarts

In de eerste halve finale van de Croky Cup ligt na de heenwedstrijd nog alles open. Landskampioen ...

106
106
Transfer Oh rond: Besiktas maakt exacte prijs bekend

Daags nadat de transfermarkt in België weer achter slot en grendel ging, heeft KRC Genk toch ...

94
94
WK-selectie Rode Duivels: 6 potentiële JPL-verrassingen

Nog 127 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt officieel op gang getrapt. Bondscoach ...

309
309
'Club vol aan de bak: eerste zomertransfer staat al vast'

De winterse transferperiode zit er nog maar net op, maar bij heel wat ploegen zal de knop snel ...

452
452
Lemmelijn en Alderweireld doen showbizzwereld daveren

Hangt er een sensationele samenwerking in de lucht tussen een notoir STVV-fan en een voormalig ...

36
36
Genk pakt jackpot op Oh: nu al grote vraagtekens bij topdeal

In de meeste grote Europese voetbalnaties is de wintermercato inmiddels gesloten, maar in bepaalde ...

292
292
'Totale rollercoaster bij Bayern: Kompany in de wolken'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

110
110
'Verrassing op komst? Anderlecht droomt van trainerstunt'

Anderlecht moet snel een nieuwe hoofdcoach vinden na het ontslag van Besnik Hasi. Achter de schermen ...

1098
1098
'OHL houdt pion uit klauwen City en denkt aan ex-Duivel'

De strijd om het behoud belooft de komende weken nog spannend te worden. OH Leuven heeft nog werk ...

44
44
Brentford doet plannen met Furo uit de doeken

De wintermercato zit erop voor de Belgische clubs en die leverde enkele verrassende deals op. ...

104
104
Still kondigt veranderingen aan: "Dat zou dom zijn"

Bij Anderlecht staat er donderdag heel wat druk op de ketel, want na de zwakke resultaten van de ...

181
181
Opvallend: Club Luik zet na 2 dagen streep door transfer

Het slot van de mercato betekent voor veel clubs dat ze nog snel snel op zoek moeten naar ...

36
36
KV Mechelen zet Anderlecht en co een hak met contract

KV Mechelen is de voorbije weken weggezakt uit de top zes na een drie op vijftien, maar mag nog ...

195
195
'Verrassende transfer Frutos: dit wordt zijn nieuwe functie'

Nicolas Frutos staat op het punt om een opmerkelijke transfer te maken. Woensdag bevestigde La ...

136
136
KRC Genk krijgt stevige waarschuwing over nieuwe aanwinst

Bij KRC Genk beleefden ze uiteindelijk een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky en ...

260
260
'Club en Anderlecht grepen naast komst Guiagon'

Charleroi is bezig aan een zeer straffe reeks. Het is in de competitie opgeklommen naar de zesde ...

205
205
PSV-fan Van Gerwen breekt: Nieuw privédrama schokt

Michael van Gerwen staat bekend als een man die zelden mist. Op het dartbord is hij meedogenloos, ...

83
83
Go Ahead Eagles brengt verrassend Belgisch transfernieuws

Go Ahead Eagles was de voorbije jaren één van de revelaties in Nederland. Het wist ...

32
32
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

303
303
Oosting komt met enorme dompers voor Antwerp

Royal Antwerp FC haalde Rein Van Helden weg bij STVV, maar daar bleef het bij. Nochtans kon de ploeg ...

378
378
'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

33
33

Meer sportnieuws