'Eén topclub haakt af in strijd om Lavia'

161
'Eén topclub haakt af in strijd om Lavia'

Waar ligt de toekomst van onze landgenoot Roméo Lavia? Het is een vraag waar we vooralsnog nog geen antwoord op kregen. Eén club lijkt alvast af te haken in de strijd om de jonge Rode Duivel.


Arsenal was een van de clubs die in verband gebracht werden met de speler van Southampton, maar de Gunners lijken nu af te haken, als we transfergoeroe Fabrizio Romano mogen geloven. Die meldt op Twitter dat Thomas Partey meer dan waarschijnlijk aan boord blijft in Londen, waardoor Mikel Arteta en co niet zullen doorduwen voor Lavia. Partey kon op interesse rekenen van Juventus, maar de Oude Dame kwam niet in de buurt van de voorwaarden van Arsenal.

Ondertussen is het Liverpool dat de forcing voert voor Lavia. De Reds zagen een eerste bod van 43 miljoen euro al geweigerd worden. Maar stilaan lijkt een akkoord in de maak. Woensdag werd al gemeld dat Liverpool een tweede bod zou voorbereiden, dat inclusief bonussen een dikke 52 miljoen euro zou bedragen. Daarmee komen ze stilaan zeer dicht bij de vraagprijs van 58 miljoen die Southampton hanteert. Op clubniveau zou een akkoord dus snel bereikt kunnen worden, terwijl bepaalde bronnen melden dat Lavia al een persoonlijk akkoord op zak heeft.

LEES OOK: Defour lyrisch over Rode Duivel: "Dat maakt hem heel speciaal"

Nieuw middenveld

Lavia zou bij Liverpool op een nieuw middenveld terechtkomen. De Reds haalden al Alexis Mac Allister bij reeksgenoot Brighton & Hove Albion. In Duitsland plukten ze dan weer Dominik Szoboszlai weg bij RB Leipzig. Met Lavia erbij zou de transformatie op het middenveld compleet zijn op Anfield Road. Jürgen Klopp en co hopen op die manier aan te knopen met nieuwe successen.

Zal Lavia naar Liverpool trekken?

Meest recent

Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel bijzonder ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

39
39
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

52
52
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

98
98
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

102
102
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

991
991
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

239
239
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

216
216
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

228
228
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

74
74
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

192
192
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

209
209
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

89
89
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

73
73
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

30
30
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

119
119
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

308
308
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

194
194
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

443
443
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

371
371
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

153
153
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

170
170
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

263
263
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

241
241
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

300
300

Meer sportnieuws