'Eén topclub haakt af in strijd om Lavia'

door
'Eén topclub haakt af in strijd om Lavia'

Waar ligt de toekomst van onze landgenoot Roméo Lavia? Het is een vraag waar we vooralsnog nog geen antwoord op kregen. Eén club lijkt alvast af te haken in de strijd om de jonge Rode Duivel.


Arsenal was een van de clubs die in verband gebracht werden met de speler van Southampton, maar de Gunners lijken nu af te haken, als we transfergoeroe Fabrizio Romano mogen geloven. Die meldt op Twitter dat Thomas Partey meer dan waarschijnlijk aan boord blijft in Londen, waardoor Mikel Arteta en co niet zullen doorduwen voor Lavia. Partey kon op interesse rekenen van Juventus, maar de Oude Dame kwam niet in de buurt van de voorwaarden van Arsenal.

Ondertussen is het Liverpool dat de forcing voert voor Lavia. De Reds zagen een eerste bod van 43 miljoen euro al geweigerd worden. Maar stilaan lijkt een akkoord in de maak. Woensdag werd al gemeld dat Liverpool een tweede bod zou voorbereiden, dat inclusief bonussen een dikke 52 miljoen euro zou bedragen. Daarmee komen ze stilaan zeer dicht bij de vraagprijs van 58 miljoen die Southampton hanteert. Op clubniveau zou een akkoord dus snel bereikt kunnen worden, terwijl bepaalde bronnen melden dat Lavia al een persoonlijk akkoord op zak heeft.

LEES OOK: Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Nieuw middenveld

Lavia zou bij Liverpool op een nieuw middenveld terechtkomen. De Reds haalden al Alexis Mac Allister bij reeksgenoot Brighton & Hove Albion. In Duitsland plukten ze dan weer Dominik Szoboszlai weg bij RB Leipzig. Met Lavia erbij zou de transformatie op het middenveld compleet zijn op Anfield Road. Jürgen Klopp en co hopen op die manier aan te knopen met nieuwe successen.

Zal Lavia naar Liverpool trekken?

Meest recent

Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

3
3
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

3
3
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

41
41
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

47
47
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

68
68
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

187
187
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

70
70
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

67
67
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

262
262
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

60
60
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

108
108
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

126
126
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

289
289
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

323
323
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

117
117
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

117
117
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

124
124
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

442
442
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

478
478
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

135
135
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

427
427
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

525
525
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

308
308
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

124
124
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

91
91

Meer sportnieuws