'Droomtransfer Lavia in stroomversnelling na nieuwe wending'

door
'Droomtransfer Lavia in stroomversnelling na nieuwe wending'

Binnen twee weken gaat het nieuwe seizoen in de Premier League van start en het lijkt er alsmaar meer op dat Roméo Lavia daarbij van de partij zal zijn. De 19-jarige Rode Duivel degradeerde vorig seizoen nochtans met Southampton, maar speelde zich wel in de kijker en het werd al snel duidelijk dat hij een toptransfer kon maken. Die komt nu alsmaar dichterbij.


Liverpool drukte de voorbije dagen door voor de komst van onze landgenoot in de hoop om een opbod te voorkomen, want op de achtergrond blijven ook Arsenal en Chelsea het dossier op de voet volgen. De Reds willen daarom snel op de bal spelen en zagen een eerste bod van 43 miljoen euro al geweigerd worden. Maar stilaan lijkt een akkoord in de maak.

Woensdag werd al gemeld dat Liverpool een tweede bod zou voorbereiden, dat inclusief bonussen een dikke 52 miljoen euro zou bedragen. Daarmee komen ze stilaan zeer dicht bij de vraagprijs van 58 miljoen die Southampton hanteert. Op clubniveau zou een akkoord dus snel bereikt kunnen worden, terwijl bepaalde bronnen melden dat Lavia al een persoonlijk akkoord op zak heeft.

LEES OOK: Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Fabinho op weg naar uitgang

Het dossier lijkt nu in een nieuwe stroomversnelling te komen, want The Athletic meldt dat Fabinho nu ook op weg is naar de uitgang. De Braziliaan geniet al een tijdje interesse van het Saudische Al-Ittihad, maar de voorbije dagen leek die transfer op de helling te staan. De clubs lijken elkaar nu toch gevonden te hebben en Fabinho reist straks niet meer met zijn ploegmaats af naar Singapore, waar Liverpool op tournee gaat. De transfer lijkt dus snel afgerond te worden, waardoor Liverpool dus ook een versnelling hoger zal schakelen om de komst van Lavia af te ronden.

Zal Lavia er in de eerste competitiematch van Liverpool meteen staan?

Meest recent

De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

38
38
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

24
24
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

233
233
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

163
163
Titelfavorieten op de weegschaal: "Momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

69
69
Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht blijft op zoek naar een nieuwe sportief directeur. De Brusselaars willen dan ook een ...

239
239
'Erfgenaam Salah: imposante verlanglijst Liverpool gelekt'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

90
90
'Opvolger Courtois: nieuwe nummer één Duivels staat vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

370
370
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

199
199
Leven na Gheysens: toekomst Antwerp oogt rooskleurig

De voorbije maanden is er veel inkt gevloeid over Antwerp. Niet alleen omwille van de ondermaatse ...

545
545
Baro betaalt zware prijs: AA Gent haakt af bij top vier

AA Gent verzekerde zich nipt van een plaats in de Champions' Play-Offs, die het toch maar mooi als ...

331
331
Witte rook bij Essevee: opvolger Vandenbroeck bekend

Door de late zege van OH Leuven werd Zulte Waregem op de valreep alsnog veroordeeld tot de ...

120
120
'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Met ruim 83 miljoen aan inkomsten rinkelde de kassa vorige zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. ...

544
544
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

58
58
Bornauw zaait mist over toekomst Taravel in Anderlecht

RSC Anderlecht laat zich niet onder druk zetten in de zoektocht naar een technisch directeur, zo ...

157
157
'Gouden tip De Condé: Mignolet van Club naar Genk?'

Tenzij hij in de play-offs alsnog een nieuw contract afdwingt, oogt de toekomst van Simon Mignolet ...

755
755
Korte boodschap van Noa Lang zorgt voor grote onrust

Noa Lang lijkt opnieuw klaar om naast het veld van zich te laten horen. De aanvaller, die momenteel ...

51
51
Felle uithaal naar Leko: “Ik was teleurgesteld in hem”

In december keerde Ivan Leko terug bij Club Brugge, met als voornaamste opdracht om weer vuur in het ...

119
119
'Lukaku-borm barst: Napoli grijpt keihard in'

Romelu Lukaku lijkt zich deze interlandperiode in nesten gewerkt te hebben. De topschutter aller ...

180
180
'Club Brugge-sensatie moet kruis maken over WK'

Club Brugge lijkt in de zomer weer stevig langs de kassa te zullen passeren. Het zag de voorbije ...

262
262
Zeer verrassend centraal duo bij Rode Duivels?

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten voor hun laatste oefenstage voor het ...

236
236
'Rangers hakt transferknoop door over Belgische sensatie'

In Schotland blijft de titelstrijd razend spannend. Hearts prijkt nog steeds verrassend aan de ...

133
133
'Anderlecht waagt nieuwe poging bij oud target'

Er is nog altijd grote onzekerheid over welke richting Anderlecht uit zal gaan, want de zoektocht ...

204
204
'Lukaku gooit olie op vuur bij Napoli'

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten voor twee oefenwedstrijden tegen het ...

149
149
Mannaert komt met Duivels plan dat alles kan veranderen

De Rode Duivels willen komende zomer zo ver mogelijk raken op het WK, maar heel erg hoog zijn de ...

234
234

Meer sportnieuws