'Union pakt uit met straffe transfer bij Anderlecht'

door
'Union pakt uit met straffe transfer bij Anderlecht'

Het is al een drukke transferzomer geweest voor Union, vooral aan uitgaande zijde. De Brusselaars zagen een pak kwaliteit vertrekken met Victor Boniface, Teddy Teuma, Ismaël Kandouss en Siebe Van der Heyden. Daardoor lijken ze toch verzwakt aan de start van de competitie te verschijnen en met een derby tegen Anderlecht is hun start meteen pittig. Twee dagen voor hun onderlinge confrontatie deelt Union zijn stadsrivaal wel een stevige tik uit op de transfermarkt.


Volgens La Dernière Heure staat Union immers op het punt om Noah Sadiki bij Anderlecht weg te plukken. Het zag er al een hele tijd naar uit dat de 18-jarige verdediger Paars-Wit zou gaan verlaten, want Sadiki had nog maar een jaar contract en er kwam maar geen akkoord uit de bus over een mogelijke verlenging. Daardoor lagen heel wat andere clubs op de loer.

Onder meer het Burnley van Vincent Kompany zou een bod uitgebracht hebben, maar het is nu dus Union dat aan het langste eind zou trekken. Sadiki zou woensdagnamiddag zijn medische testen afleggen in het Dudenpark en daarna zijn handtekening onder een contract voor vier jaar zetten. Welke transfersom met de deal gemoeid zou zijn, is niet duidelijk.

LEES OOK: Union Berlin pakt uit met primeur: eerste vrouwelijke T1

Anderlecht verliest alweer een talent

Voor Anderlecht is het vertrek van Sadiki toch een domper, want alweer verlaat een hoog aangeschreven product van Neerpede het nest vroegtijdig. In januari vertrokken ook al Julien Duranville en Enock Agyei omdat Anderlecht hen niet kon verleiden tot een contractverlenging. Sadiki speelde in totaal negentien wedstrijden in de hoofdmacht van Anderlecht. Vincent Kompany liet hem in de slotmatch van het seizoen 2021/22 debuteren en vorig seizoen speelde hij regelmatig onder Felice Mazzu, maar na de komst van Brian Riemer verdween het talent uit beeld.

Zal Anderlecht zich deze transfer nog beklagen?

Meest recent

'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

65
65
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

19
19
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

149
149
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

80
80
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

183
183
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

264
264
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

240
240
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

355
355
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

162
162
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

144
144
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

106
106
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

136
136
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

79
79
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

251
251
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

31
31
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

582
582
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

69
69
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

118
118
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

195
195
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

342
342
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

96
96
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

107
107
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

320
320
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

537
537
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

176
176

Meer sportnieuws